Jump to content

צריך עזרה, עשיתי טעות

Recommended Posts

טנקים :wubyellow3: :wubyellow3:

שריון זה אחלה חיל שבעולם אל תקשיב לממורמרים למיניהם.

ואני אומר לך את זה בתור גבעתי לשעבר.

חייב את החיים שלי לחיל השריון קל.

חבר הכי טוב שלי משרת היום בשריון. הוא נהנה שם בטירוף ולא מפסיק לספר על כמה שכייף וטוב לו שם והחבר'ה טובים. סתם יצא להם מוניטין חרא

אין מצב שהיית בשריון גבר

שריונר בהווה

ענו לך אבי8?

כל מקום שהוא קרבי בצבא, יהיה לך רגעים לא קלים ולא פשוטים בכלל. וגם מן הסתם לפעמים תצטרך לסגור לא מעט, ככה זה בצבא.לרוב סוגרים,

אם אתה רוצה ללכת לקרבי - לך. שריון זה אחלה מקום, בדיוק כמו שאר המקומות. ההבדלים בין מקום למקום לא באמת כאלה קריטים, לך תתרום - ותחזור בשלום!

ענו לך אבי8?

הנסיון של כל אחד שונה אני סהכ רשמתי את מה שידוע לי מנקודת מבט של חברים זה הכל בבספופו של דבר אחרי כל החרא זה וואחד חוויה

הנסיון של כל אחד שונה אני סהכ רשמתי את מה שידוע לי מנקודת מבט של חברים זה הכל בבספופו של דבר אחרי כל החרא זה וואחד חוויה

זו כבר תגובה יותר רצינית אחי.

צבא זה חרא. אבל אם אתה רוצה לתרום - זה מה יש.

אני בכיוון של ללכת לחטיבה 188... ושריון זה מה שאני רוצה וזה סגור...

שיהיה בהצלחה, מוזמן לשאול כל מה שעולה לך בראש (אני אישית משרת שנה וחודשיים בחטיבה 401)

אל תקשיב לכל הזייני שכל האלה .

בתור אחד שגם לפני הצבא חשב ששיריון זה חרא חייל עם חרא אנשים אני אומר לך שזאת טעות אחושרמוטה ובשיריון יש אנשים איכותיים וחברה רציניים מאוד.

כן,אתה תטחן צעירות,תטחן הרבה שטח אבל בסופו של דבר זה מה שזה אומר להיות לוחם...שיריון זה אחלה חייל עם אחלה אנשים וכוח אש מפחיד

אני מפקד במבצעית של הנדסה עשיתי 4 חודש אימון גדודי עם שיריונרים ואללה חייל חזק

אני בכלל לא מדבר על התפקיד עצמו אלא על התנאי שרות בטירונות היו מקבלים טונהאו אבוקדו(היו צרכים לפתוח אותה עם אבןהמפקדים לא נתנו להם להיות עם לדרמן)ל24 שעות עם 4 פרוסות לחם הכל פג תוקף לפחות שבועים המטבח מלא חולדות וכו..זה רק חלק מהדברים היום הוא כבר באימון מתקדם התנאיים גם השתפרו קצת

בולשיט.

קודם כל, טירונות זה חודשיים. מי זוכר את זה בכלל בהמשך ?

ואם כבר חשובה לך הטירונות אז בשריון ישנים במבני בטון, לעומת חיר ואוהלים.

דבר שני, כל מה שאתה מתאר נשמע תלוש מהמציאות ויכול להיות אך ורק פשלה נקודתתית. היחס לחיילים בשריון הוא הרבה יותר סלחני מאשר ביחידות המובחרות או בחי"ר.

ואני אומר את זה כאחד שכן היה שם, שלוש שנים באינתיפאדה השניה פלוס עשור במילואים.

ולבחור שרוצה שריון - אתה תאכל שם חרא, אבל קרביים אחרים יאכלו חרא לא פחות ממך אם לא הרבה יותר.

לפחות אין לך סיכוי לפגוש בסדיר מג"חים....

בולשיט.

קודם כל, טירונות זה חודשיים. מי זוכר את זה בכלל בהמשך ?

ואם כבר חשובה לך הטירונות אז בשריון ישנים במבני בטון, לעומת חיר ואוהלים.

דבר שני, כל מה שאתה מתאר נשמע תלוש מהמציאות ויכול להיות אך ורק פשלה נקודתתית. היחס לחיילים בשריון הוא הרבה יותר סלחני מאשר ביחידות המובחרות או בחי"ר.

ואני אומר את זה כאחד שכן היה שם, שלוש שנים באינתיפאדה השניה פלוס עשור במילואים.

ולבחור שרוצה שריון - אתה תאכל שם חרא, אבל קרביים אחרים יאכלו חרא לא פחות ממך אם לא הרבה יותר.

לפחות אין לך סיכוי לפגוש בסדיר מג"חים....

אל תגיד לי בולשיט פאשלה נקודתית או לא זה המצב..

לא, זה המצב מראיית נקודת מבט של אדם או שניים, שכמו שאני מכיר חיילים צעירים (והם נשארים צעירים ברוחם גם אחרי שהשתחררו ומתבכיינים באותה מידה גם מילואים) אוהבים להתבכיין על כל דבר ולבכות מכל דבר.

המבנים שבהם ישנים בשריון הם הכי חדשים בצה"ל, וגם ככה רוב הזמן נמצאים בשטח ככה שזה לא קריטי. תקופת המקצועות היא ת"ש אחד עצום והמטבח של שיזפון הוא אולי לא קלאב הוטל, אבל בטח לא כזה זוועה. תאמין לי שכאחד שזכה לטעום כמעט שבוע שלם את "רוטב ביסלש" (סוג של רוטב עגבניות עם זיתים.....על אורז, על פסטה, על בשר ונדמה לי שאפילו פעם אחת עם סלט ירקות) - האוכל שם הוא דבש. החברים שלך צריכים להפסיק להיות ילדות קטנות עם קוקיות.

גם אני הייתי מורעל שריון לפני הגיוס אבל לא הצלחתי לעבור.

למזלי הגעתי ליחידה אחרת והיה לי שירות מעולה, אבל כל רגע הייתי לוקח את הגלגל אחורה והולך לשריון.

לא, זה המצב מראיית נקודת מבט של אדם או שניים, שכמו שאני מכיר חיילים צעירים (והם נשארים צעירים ברוחם גם אחרי שהשתחררו ומתבכיינים באותה מידה גם מילואים) אוהבים להתבכיין על כל דבר ולבכות מכל דבר.

המבנים שבהם ישנים בשריון הם הכי חדשים בצה"ל, וגם ככה רוב הזמן נמצאים בשטח ככה שזה לא קריטי. תקופת המקצועות היא ת"ש אחד עצום והמטבח של שיזפון הוא אולי לא קלאב הוטל, אבל בטח לא כזה זוועה. תאמין לי שכאחד שזכה לטעום כמעט שבוע שלם את "רוטב ביסלש" (סוג של רוטב עגבניות עם זיתים.....על אורז, על פסטה, על בשר ונדמה לי שאפילו פעם אחת עם סלט ירקות) - האוכל שם הוא דבש. החברים שלך צריכים להפסיק להיות ילדות קטנות עם קוקיות.

אין לך מושג בכלל מה אתה מדבר אחי,רחוק מהמציאותרושם ספקולציות על אנשים כאילו היו עובדות

אחי, הייתי גם בשריון והוא צודק לגמרי נשמה.המגורים חדשים לגמרי, נבנו ב-2009, עם מזגן(!!) אין לך מושג כמה זה חשוב בשיזפון. חוץ מזה בדרך כלל רוב השירות שלך לא יהיה בשיזפון, אבל כל שאלה שיש לך על שריון אתה יכול לשאול. תאמין לי אני אדע.. אפילו על חיזוקי בוגים זה מפתח 9/16

צודק, רק שירתתי 3 שנים שם והייתי בסגל של הפלוגות הראשונות שהיו בכל הקומפלקס החדש של החדרים והכיתות שם. אין לי מושג קלוש.

דיברתי יותר על החוות דעת שנתת על חברים שלי,עזבו אתם צודקים כל מה שרשמץתי היה המצאה משעמום

כתבה על הכנות חיל השריון לללחימה עתידית.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4350863,00.html

אוכלים גריז

נושמים אבק

שותים שמן

יוצאים חרא

חולמים ורוד

רואים שחור

ישנים בעמידה

נלמים בישיבה

אם יש לך ביצים - לך לשריון!

אחלה שיריון שבעולם.

לפי דעתי החיל הכי חשוב בצהל (להוציא את חיל האוויר שהוא לא באמת שייך לצבא)