Jump to content

המשחק מול רמה"ש בשבת הוקדם לשעה 18:45

צהובעולה

Recommended Posts

באנגליה, המשחק המרכזי משוחק בשבת בשעת צהריים, כך שכמה שיותר צופים יוכלו להגיע. בארץ חם בצהריים, מובן. אך מה עם החורף? למה המשחק המרכזי לא משוחק בשבת בשעת צהריים? זה גם יעזור לחיילים, וחיילים לעומת דתיים, להיות חייל זו חובה, להיות דתי זו 'זכות'. אף אחד לא 'הכריח' אותם להיות דתיים ולהיות דתי יש לו את 'החסרונות' שלו.

בגלל קבוצה של אנשים אי אפשר לשנות את הכל, אפשר להתחשב, אך לא לשנות הכל.

אם אפשר פעם הבאה תצמד לעובדות! כי השנה לא פעם ולא פעמיים המשחקים המרכזיים באנגליה היו בימי ראשון ויכול להיות שהיו יותר משחקים בראשון מאשר בשבת.ואני בכלל לא רוצה להתחיל להתייחס לשטות שדתי זה "זכות"

אם אפשר פעם הבאה תצמד לעובדות! כי השנה לא פעם ולא פעמיים המשחקים המרכזיים באנגליה היו בימי ראשון ויכול להיות שהיו יותר משחקים בראשון מאשר בשבת.ואני בכלל לא רוצה להתחיל להתייחס לשטות שדתי זה "זכות"

קודם כל, תתן לי להתחיל עם עניין הדתיות. להיות דתי זו 'זכות', לעומת להתגייס לצבא, זה לא חובה, כך שאם אתה בוחר להיות דתי, אתה דתי עם כל ההתרונות והחסרונות.

אתה בטוח? כי לפי מה שאני זוכר, המשחקים המרכזיים (לפחות שנה שעברה) ביום בצהרי יום שבת וכך זה צריך להיות בעצם לפי דעתי.

שים לב למודגש.

קודם כל, תתן לי להתחיל עם עניין הדתיות. להיות דתי זו 'זכות', לעומת להתגייס לצבא, זה לא חובה, כך שאם אתה בוחר להיות דתי, אתה דתי עם כל ההתרונות והחסרונות.

אתה בטוח? כי לפי מה שאני זוכר, המשחקים המרכזיים (לפחות שנה שעברה) ביום בצהרי יום שבת וכך זה צריך להיות בעצם לפי דעתי.

שים לב למודגש.

חחחח טמבל .

שים לב למודגש.

לילד שגודל במשפחה דתית זה החיים שלו זה לא עניין של בחירה(נכון שאפשר לחזור בשאלה אבל מי שגודל בסביבה חרדית לא מכיר/יודע את "הצד השני") כמו שרוב האוהדים לא בוחרים תקבוצה אלא הם אוהדים כי בגיל 3-4 אבא/דוד/אח גדול אמר להם שזה מה שצריך לאהוד - ואם זה חיים.

בקשר לאנגליה את רוב המשחקים הגדולים ראיתי ואני שומר שבת ככה שהחישוב פשוט - אבל נכון שמדי פעם יש משחקים בשבת.

נ.ב רוב המשחקים באנגליה משוחקים ביום ראשון בשעות הצהריים מתחיל ב3.30 ויש 2-3 משחקים ברציפות

לילד שגודל במשפחה דתית זה החיים שלו זה לא עניין של בחירה(נכון שאפשר לחזור בשאלה אבל מי שגודל בסביבה חרדית לא מכיר/יודע את "הצד השני") כמו שרוב האוהדים לא בוחרים תקבוצה אלא הם אוהדים כי בגיל 3-4 אבא/דוד/אח גדול אמר להם שזה מה שצריך לאהוד - ואם זה חיים.

בקשר לאנגליה את רוב המשחקים הגדולים ראיתי ואני שומר שבת ככה שהחישוב פשוט - אבל נכון שמדי פעם יש משחקים בשבת.

נ.ב רוב המשחקים באנגליה משוחקים ביום ראשון בשעות הצהריים מתחיל ב3.30 ויש 2-3 משחקים ברציפות

כן, אפשר לחזור בשאלה. אם תחזור לשאלה, אתה לא תכנס לכלא. אם אתה לא תתגייס לצבא (עריק) אתה תכנס לכלא (ובואו לא נכניס בבקשה על מי צריך להתחשב יותר, כי לפי דעתי צריך להתחשב יותר בחיילים שנותנים למען המדינה. צריך להתחשב גם בדתיים, אך לפי דעתי החיילים צריכים להיות בעדיפות ראשונה), יחי ההבדל הקטן. אתה לא יכול להשתמש בתירוץ ה"לא מכירים" כי תמיד אפשר.

אגב, בנוגע לחרדים, אם איני טועה, עבור רוב החרדים, כדורגל זה 'אסור, כפי שחרדי פעם אמר לי: "שים לב ששער מורכז משלושה אותיות שאם אתה הופך אותם אתה מקבל ר-ש-ע". לכו תבינו...

לגבי המשחקים באנגליה, אז ככל הנראה החליפו יום, אך עדיין המשחקים המרכזיים משוחקים בשעות הצהריים - וכך זה צריך להיות (בחורף לפחות).

נ.ב אין לי שום דבר נגד הדתיים, אלא פשוט נגד אלו שחושבים שהם צריכים להכתיב לכל השאר.

בטח יעדכנו רק ברביעי.

להערכתי 50% שבת 19:30, 30% שבת 17:00, 20% אחר

זה לא שבת 8 תמיד?

חיפה באנקר מרכזי.

הפועל באנקר חמש.

השאלה אם ביתר יהיה בראשון ואנחנו שבת או ההפך.

אתה אומר ישימו ביתר נתניה בראשון ולא שבת?

קיצר, כמה זמן מצ.קסם דרך שש לנסוע לסכנין?

כן, אפשר לחזור בשאלה. אם תחזור לשאלה, אתה לא תכנס לכלא. אם אתה לא תתגייס לצבא (עריק) אתה תכנס לכלא (ובואו לא נכניס בבקשה על מי צריך להתחשב יותר, כי לפי דעתי צריך להתחשב יותר בחיילים שנותנים למען המדינה. צריך להתחשב גם בדתיים, אך לפי דעתי החיילים צריכים להיות בעדיפות ראשונה), יחי ההבדל הקטן. אתה לא יכול להשתמש בתירוץ ה"לא מכירים" כי תמיד אפשר.

אגב, בנוגע לחרדים, אם איני טועה, עבור רוב החרדים, כדורגל זה 'אסור, כפי שחרדי פעם אמר לי: "שים לב ששער מורכז משלושה אותיות שאם אתה הופך אותם אתה מקבל ר-ש-ע". לכו תבינו...

לגבי המשחקים באנגליה, אז ככל הנראה החליפו יום, אך עדיין המשחקים המרכזיים משוחקים בשעות הצהריים - וכך זה צריך להיות (בחורף לפחות).

נ.ב אין לי שום דבר נגד הדתיים, אלא פשוט נגד אלו שחושבים שהם צריכים להכתיב לכל השאר.

בוא נעזוב בצד את החרדים.

אתה יודע כמה חובשי כיפה יש לך בקהל?

מה עדיף? שחייל לא יהיה 3 שנים במשחקים? (נצא מנקודת הנחה שההתאחדות מחליטה שכל המשחקים בראשון)

או שדתי לא יראה משחק של מכבי כל החיים שלו? (נקודת הנחה שההתאחדות מעבירה את כל המשחקים לשבת בצהריים)

כן, זה לא יקרה בדיוק ככה אבל הגזמה לצורך המחשה עובדת פה טוב.

מה יש להסביר? :unsure:

שוב, ידידי, אתה לא שם לב בין חובה לבחירה, אם אדם בוחר להיות דתי, אז הוא מודע לכך שיש דברים שהוא לא יכול לעשות, אם בין הדברים זה לא לראות את רוב המשחקי הכדורגל - אז כך יהיה. כי שוב, זו הבחירה שלך, אף אחד לא הכריח אותך להיות דתי.

אם הצמידו לך אקדח לראש ואמרו לך להיות דתי, אז תאמר ואולי נתחשב (וזה לא שלא מתחשבים בדתיים, כן מתחשבים, אבל עם כל הכבוד, החיילים צריכים להיות בעדיפות ראשונה מהדתיים).

אם הצמידו לך אקדח לראש ואמרו לך להיות דתי, אז תאמר ואולי נתחשב (וזה לא שלא מתחשבים בדתיים, כן מתחשבים, אבל עם כל הכבוד, החיילים צריכים להיות בעדיפות ראשונה מהדתיים).

ואם אני חייל דתי?

אפשר גם להגיד שאף אחד לא הכריח חייל להיות קרבי שידע שיש בזה את המינוסים שהוא יפסיד הרבה את מכבי למרות שאין מה להשוות.

כל אחד והתפיסת עולם שלו, יש דתיים (ואני מתכוון לאלה שמשרתים בצבא) שהם גם חיילים או היו כאלה ורוצים גם להגיע לראות מכבי, בשבילם זה לא אופציית בחירה דתי או חילוני. הם נולדו לזה.

לא צריך להיות מקובעים, שעה 8 ביום שבת היה יכול להיות מצוין גם לחיילים וגם לדתיים. חבל שאלונה זיינה אותנו וההתאחדות מספיק מטומטת לקבל תטענה שזה עוזר לשומרי מסורת כאילו במכבי אין.

שיהיה למכבי בהצלחה וגם לדתיים וחיילים שיצליחו להגיע :)

ואם אני חייל דתי?

אז אותו הדבר כפי שאמרתו לו. כל הכבוד לך שאתה חייל, אבל עצם העובדה שאתה דתי, זה משהו שלקחת על עצמך ואין קשר אם אתה חייל דתי, אתה דתי. ובגלל שלקחת אותו על עצמך, אתה לא יכול להכתיב לאחרים רק בגלל שזה לא נח.

החיילים נותנים למדינה, האדם הדתי לוקח למען עצמו עם עצמו, השאלה ברורה למי יש עדיפות.

שוב, ידידי, אתה לא שם לב בין חובה לבחירה, אם אדם בוחר להיות דתי, אז הוא מודע לכך שיש דברים שהוא לא יכול לעשות, אם בין הדברים זה לא לראות את רוב המשחקי הכדורגל - אז כך יהיה. כי שוב, זו הבחירה שלך, אף אחד לא הכריח אותך להיות דתי.

למה שזה יהיה או זה או זה? מי אמר שדת באה על חשבון כדורגל?

סוייר, אני מעדיף שאוהד x לא יראה את מכבי 3 שנים מאשר שאוהד y לא יראה אותה אף פעם. בלי קשר למה שאוהד כזה או אחר מאמין בו.

כי צריך להתחשב בציבור הכללי, מה עם החיילים? מה עם החילונים? להיות דתי זו בחירה שלך והבחירה הזו צריכה להשפיע רק עליך ולא צריכה להכתיב לאחרים.

בנוגע ל?לא חייב להיות קרבי? - כפי שכבר רשמת, אין מה להשוות. שחייל הולך לקרבי, הוא עושה זאת למען המדינה, כשדתי הופך לדתי, הוא לא משרת אץ המדינה ועושה זאת למען עצמו.