Jump to content

מזל

suepr pipo

Recommended Posts

אני לא יכול להיות מבסוט מזה ששחקן נפצע

וכן, הוא בערך השחקן הכי טוב שלהם השנה, והאחראי העיקרי לזה שהם לא סופגים כמעט

שייכשלו מבחינה מקצועית.

סתם שאני אבין אתה לא מבסוט שורמוט פצוע כל העונה? כי אם הוא היה כשיר הכל היה נראה אחרת.

וכמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי האליפות שלנו לא תלויה בו בכל שחקן אחר של היריבה אבל איך אמרו פה - כל מה שמקרב אותנו לאליפות מבחינתי זה אחלה

סתם שאני אבין אתה לא מבסוט שורמוט פצוע כל העונה? כי אם הוא היה כשיר הכל היה נראה אחרת.

וכמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי האליפות שלנו לא תלויה בו בכל שחקן אחר של היריבה אבל איך אמרו פה - כל מה שמקרב אותנו לאליפות מבחינתי זה אחלה

אני שמח מזה שהפועל משחקת על הפנים, בלי קשר לפציעה של ורמוט או כל אחד אחר.

גם כששיחק, לא ראיתי ממנו כלום למעט שער אחד באשדוד.

בסופו של דבר, מי שמאחל פציעות לשחקנים בקבוצות יריבות, בסוף נפצעים שחקנים בקבוצה שלו. ככה קארמה עובדת.

אני שמח מזה שהפועל משחקת על הפנים, בלי קשר לפציעה של ורמוט או כל אחד אחר.

גם כששיחק, לא ראיתי ממנו כלום למעט שער אחד באשדוד.

בסופו של דבר, מי שמאחל פציעות לשחקנים בקבוצות יריבות, בסוף נפצעים שחקנים בקבוצה שלו. ככה קארמה עובדת.

לא מאחל פציעה לאף אחד, אני לא שמח על זה שהוא עכשיו צריך לעבור ניתוח,

אני שמח שהוא לא יהיה בסגל בזמן הקרוב, אני גם לא מאחל שזה יקרה, אבל אם זה קרה אני לא יסתיר את העובדה שאני מרוצה מהיעדרותו..

תזכרו שלפני הכל אלה בני אדם וזו הפרנסה שלהם, ככה הם צריכים להאכיל את הילדים שלהם.

מישהו פה מכיר את אדין צוצאליץ'? הוא עשה כאן רע למישהו שלא במסגרת העבודה שלו? לא אשקר ואומר שאני עצוב שנפצע, אבל רפואה שלמה שתהיה לו ושימשיך לשחק כדורגל, אחרי משחק האליפות שלנו, אם אפשר.

תשאירו את האיחולים לשחקנים לאוהדי הפועל, שבוקר בוקר כורעים מול פסל של ראש עז ומתפללים שעטר ייפצע, ראינו מה הם קיבלו בתמורה. אני רוצה לנצח על המגרש ולא במיטת הטיפולים.

אם אתה הכי טוב במה שאתה עושה, לא צריך להזיז לך מה שקורה עם היריבים שלך.

תזכרו שלפני הכל אלה בני אדם וזו הפרנסה שלהם, ככה הם צריכים להאכיל את הילדים שלהם.

מישהו פה מכיר את אדין צוצאליץ'? הוא עשה כאן רע למישהו שלא במסגרת העבודה שלו? לא אשקר ואומר שאני עצוב שנפצע, אבל רפואה שלמה שתהיה לו ושימשיך לשחק כדורגל, אחרי משחק האליפות שלנו, אם אפשר.

תשאירו את האיחולים לשחקנים לאוהדי הפועל, שבוקר בוקר כורעים מול פסל של ראש עז ומתפללים שעטר ייפצע, ראינו מה הם קיבלו בתמורה. אני רוצה לנצח על המגרש ולא במיטת הטיפולים.

אם אתה הכי טוב במה שאתה עושה, לא צריך להזיז לך מה שקורה עם היריבים שלך.

חס וחלילה לא מאחל פציעה לאף אחד (אולי לכמה אבל פה זה לא הדיון)אבל בדיעבד אם שחקן נפצע וזה עוזר לנו אפילו בעקיפין מבחינתי זה יתקבל בברכה!אנחנו חייבים את האליפות הזאת!! ובואו לא ניהיה תמימים עם ורמוט היה כשיר העונה הפועל היתה מתחרה איתנו עד הסוף ואפשר לשכוח מדרבי 4 אז כן אפשר לשמוח שהוא יושב בחוץ!

חס וחלילה לא מאחל פציעה לאף אחד (אולי לכמה אבל פה זה לא הדיון)אבל בדיעבד אם שחקן נפצע וזה עוזר לנו אפילו בעקיפין מבחינתי זה יתקבל בברכה!אנחנו חייבים את האליפות הזאת!! ובואו לא ניהיה תמימים עם ורמוט היה כשיר העונה הפועל היתה מתחרה איתנו עד הסוף ואפשר לשכוח מדרבי 4 אז כן אפשר לשמוח שהוא יושב בחוץ!

ערן, הוא אמר שהיית יכול לשכוח מהאווטר שלך :) ...

ספציפית לורמוט, אני דווקא לא מסכים איתך. המשחק שלהם היה נראה אפילו יותר רע כשהוא שיחק ודמארי ישב על הספסל. הוא כל הזמן היה נכנס לאמצע, מפקיר את האגף לפנטסיל הנכה ותוקע להם את המשחק. חוץ מהברקה אחת מול אשדוד שאמנם הביאה 2 נקודות, הם לא ראו ממנו כלום. אבל זה כבר חסר משמעות לחלוטין.

בקשר לצוצאליץ, אני לא עצוב שהוא נפצע, כבר אמרתי את זה, המשמעויות בנוגע למאבק האליפות ברורות לי (לא שהאוקראיני כזה פח), אבל אני גם לא שמח. זה הכל.

באמא שלי אתם מתנהגים כאילו האליפות שלנו תלויה במצב הבריאותי של צוצאליץ, אפשר לחשוב שהוא סרחיו ראמוס שמשחק בריאל. ממש מזיז שהוא נפצע.

באמא שלי אתם מתנהגים כאילו האליפות שלנו תלויה במצב הבריאותי של צוצאליץ, אפשר לחשוב שהוא סרחיו ראמוס שמשחק בריאל. ממש מזיז שהוא נפצע.

אף אחד לא מתנהג ככה סה"כ אנשים אמרו שזה טוב לנו, לא ראיתי שמישהו הקצין בתגובות...

מזל מתאזן.

הם עקצו אותנו בגול השני שלהם שלא היה שוער בשער.

הנה התאזן בשער של לוגסי.

אני מאמין ביכולת. ויש לנו העונה יכולת.

דאבור גרסיה וקולואטי על הספסל, אין להם קבוצה.

די להתייפייפות!

זאת הייתה יופי של ידיעה לפתוח איתה את היום.

אחד השחקנים הכי חשובים שלהם, יחסר להם מאוד (מבלי לזלזל במחליפים שלו, שלא רעים בכלל).

איןספק שהאופוריה של השבועות האחרונות שיבשה פה מספר משתמשים (רלוונטי לתגובות האחרונות בנושא הזה, לנושא על ברק יצחקי, ולעומר, שהיה משובש גם לפני זה אבל שידרג את עצמו כמו פוקימון, אבל אני אוהב אותך עומר, בוא לבירה)

ספציפית לורמוט, אני דווקא לא מסכים איתך. המשחק שלהם היה נראה אפילו יותר רע כשהוא שיחק ודמארי ישב על הספסל. הוא כל הזמן היה נכנס לאמצע, מפקיר את האגף לפנטסיל הנכה ותוקע להם את המשחק. חוץ מהברקה אחת מול אשדוד שאמנם הביאה 2 נקודות, הם לא ראו ממנו כלום. אבל זה כבר חסר משמעות לחלוטין.

בקשר לצוצאליץ, אני לא עצוב שהוא נפצע, כבר אמרתי את זה, המשמעויות בנוגע למאבק האליפות ברורות לי (לא שהאוקראיני כזה פח), אבל אני גם לא שמח. זה הכל.

לא רוצה להיכנס לאם ואם. אבל ברגע שהוא היה משחק 3 משחקים ברצף הוא היה משדרג אותם בכמה רמות ומבחינתי הוא 2 רמות מעל הליגה