Jump to content

מזל

suepr pipo

Recommended Posts

לאורך ההיסטוריה, למזל היה חלק בלתי נפרד מהכדורגל.

מנצסטר ב99, ליברפול נגד מילאן ( חוץ מהקאמבק המדהים, שבצ'נקו פשוט החטיא 3-4 מצבים של 100 % גול, וגם החטיא את הפנדל בדו קרב)

אייניסטה נגד צ'לסי, ועוד מליון סיפורים אחרים.

הנקודה שלי, שהמזל הולך עם מי שבאמת טוב, והשנה - אנחנו הכי טובים, הכי רוצים, הכי מחוייבים.

בכלל, כוח ההרתעה המדהים שלנו חזר ובגדול, וההרגשה באוויר שמכבי של פעם חזרה.

המשחק אתמול הוא משחק נדיר, שהמזל שיחק בו תפקיד מפתח.

השאלה היא- אתם מאמינים במזל?

אני חושב שאם כל הכבוד למזל, אסור לנו להגיע למצבים כאלה, אנחנו הכי טובים, וצריכים לנצח משחקים כאלה בקלות.

אבל ללא ספק, רגעים כמו אתמול מגדירים אותנו כאוהדים, משחקים שנספר לנכדים שלנו, על עלילות פריצה ולוגסי בדרבי הקטן.

סעמק, איזה כיף להיות אוהד מכבי, סעמק, הסבל לאורך השנים היה שווה את זה.

גם אם זה לא יגמר באליפות(בדרך קוסמית כלשהי) אני אשאר גאה בקבוצה ובשחקנים, העונה הזאת מ-ד-ה-י-מ-ה.

לדעתי 10 הדקות האחרונות הכי מדהימות שאי פעם היו בכדורגל הישראלי

לדעתי 10 הדקות האחרונות הכי מדהימות שאי פעם היו בכדורגל הישראלי

לא מ?ז?ל...

מ?ז?ל.

מעטים יבינו למה אני מתכוון.

בן אדם רוצה לעבוד, באמ'שלי רוצה לעבוד אבל רק במקצוע שלו - מאלף נמרים אסייתים לבקנים! כוסאומו המדינה הזאת.

בן אדם רוצה לעבוד, באמ'שלי רוצה לעבוד אבל רק במקצוע שלו - מאלף נמרים אסייתים לבקנים! כוסאומו המדינה הזאת.

יוסי אבוקסיס אחרי שהבין שהוא כישלון בכל דבר...

גארי פלייר, שחקן גולף דרום אפריקאי, סיפר פעם:

I was practicing in a bunker down in Texas and this good old boy with a big hat stopped to watch. The first shot he saw me hit went in the hole. He said, “You got 50 bucks if you knock the next one in.” I holed the next one. Then he says, “You got $100 if you hole the next one.” In it went for three in a row. As he peeled off the bills he said, “Boy, I’ve never seen anyone so lucky in my life.” And I shot back, “Well, the harder I practice, the luckier I get.”

נגד רמה"ש אמרו שמזל שגל ניר לא היה ביום טוב.

נגד ר"ג אמרו שמזל שזגורי לא בעט את הפנדל (הממוצא) טוב.

עכשיו אומרים שהגול של לוגסי יכול היה להיכנס רק עם מזל.

די, פעם אחת אולי, פעמיים מילא, אבל פעם שלישית - זה כבר לא מזל.

עומר, יש רגעים שפשוט מרחפת מעל רוח, מן שכינה כזאת. קח את הגול השני למשל, דאבור שמנסה שפעם בחודש יצליח לו להוריד כדור בראש מצליח, מוריד את זה לפריצה הימני שבועט בשמאל מהאוויר בסיבוב מהאוויר כשהוא עם הגב לשער. אני אומר שאם תתן להם עכשיו לעשות את המהלך הזה 10 פעמים בנגיעה החל מטיבי-דאבור-פריצה בקרית שלום, בלי הגנה, אחד יכנס, אולי שניים. והשוט הפסיכי של מושיקו, אתה יודע טוב מאוד שזה מתלבש ככה אחד למליון. אז כן, יש לנו אופי השנה ואני מקווה שנמשיך לראות אותו. וכן, הנחישות של קרלוס שלקח את הכדור לאמצע והנחישות של פריצה ראויים לציון וכנראה שכשפשוט מגיע לך, אז באה קצת עזרה מלמעלה.

עומר, יש רגעים שפשוט מרחפת מעל רוח, מן שכינה כזאת. קח את הגול השני למשל, דאבור שמנסה שפעם בחודש יצליח לו להוריד כדור בראש מצליח, מוריד את זה לפריצה הימני שבועט בשמאל מהאוויר בסיבוב מהאוויר כשהוא עם הגב לשער. אני אומר שאם תתן להם עכשיו לעשות את המהלך הזה 10 פעמים בנגיעה החל מטיבי-דאבור-פריצה בקרית שלום, בלי הגנה, אחד יכנס, אולי שניים. והשוט הפסיכי של מושיקו, אתה יודע טוב מאוד שזה מתלבש ככה אחד למליון. אז כן, יש לנו אופי השנה ואני מקווה שנמשיך לראות אותו. וכן, הנחישות של קרלוס שלקח את הכדור לאמצע והנחישות של פריצה ראויים לציון וכנראה שכשפשוט מגיע לך, אז באה קצת עזרה מלמעלה.

אני היחיד שהשער הזה הזכיר לו את דגו מול אייאקס?

אפרופו מזל צוצאליץ נפצע לפחות לחודש וחצי (ONE או שסיים את העונה (ספורט5) נכון שהאליפות שלנו לא תלויה בו אבל בהחלט חדשות טובות!

חדשות מעולות, בלם אדיר.

קינן הבא בתור.

אפרופו מזל צוצאליץ נפצע לפחות לחודש וחצי (ONE או שסיים את העונה (ספורט5) נכון שהאליפות שלנו לא תלויה בו אבל בהחלט חדשות טובות!

חדשות מעולות, הטיימיניג של הפציעה מושלם.

אני לא יכול להיות מבסוט מזה ששחקן נפצע

וכן, הוא בערך השחקן הכי טוב שלהם השנה, והאחראי העיקרי לזה שהם לא סופגים כמעט

שייכשלו מבחינה מקצועית.

שייכשלו מבחינה מקצועית.

בדיוק!!!!!!

אנחנו לא כמוהם אפסים שמחים שיש פציעות

שיכשלו מקצועית ואנחנו נעשה את שלנו

כמוהם או לא כמוהם, אני לא אשקר ואודה שכל מה שמחבל בהם ומגדיל את הסיכוי שלהם לאבד נקודות מרומם לי את הרוח ואני בטוח שזה גם אותו הדבר הפוך.

לגביי הפציעה של צוצליץ, מוזר לי אני לא קונה את פרק ההחלמה שמדברים עליו של חודש וחצי, כי זו פציעת פנים. הוא נפצע בהתנגשות ראשים במשחק מול סכנין ועדיין המשיך לשחק. אני מאמין שהוא ינוח שבוע שבועיים ויארגנו לו מסיכה ירוקה ומגניבה והוא ישחק. בטח ובטח המשחק מולנו, אבל עוד הרבה לפני.

כמוהם או לא כמוהם, אני לא אשקר ואודה שכל מה שמחבל בהם ומגדיל את הסיכוי שלהם לאבד נקודות מרומם לי את הרוח ואני בטוח שזה גם אותו הדבר הפוך.

לגביי הפציעה של צוצליץ, מוזר לי אני לא קונה את פרק ההחלמה שמדברים עליו של חודש וחצי, כי זו פציעת פנים. הוא נפצע בהתנגשות ראשים במשחק מול סכנין ועדיין המשיך לשחק. אני מאמין שהוא ינוח שבוע שבועיים ויארגנו לו מסיכה ירוקה ומגניבה והוא ישחק. בטח ובטח המשחק מולנו, אבל עוד הרבה לפני.

אין מה לשמוח מזה

אוהדי הפועל איחלו לפציעה של עטר בדרבי וקיבלו את ורמוט מושבת לכל העונה

what goes around comes back around

שייכשלו מבחינה מקצועית.

בדר"כ אני כן בראש שלך, אבל ספציפית במקרה הזה אני לא יכול שלא להיות שמח,

מבחינתי כל דבר שמקרב אותנו למטרה שלנו כרגע זה זהב.

אבל יפה לך שאתה מצליח לדבוק בעקרונות שלך גם בזמנים כאלה...