Jump to content

מולטימדיה (וכרגיל, מצב הקהל) -- נגד בני יהודה

michael_maccabi

Recommended Posts

קדימה בנוהל...

מקווה מאוד שהרבה צילמו כי לראות את הטירוף הזה מכמה שיותר זויוות זאת המטרה

* הנושא הפך כרגיל לאחרונה גם לנושא קהל.

כמו תמיד נושא המולטימדיה, הופך בסופו של דבר לנושא הקהל.

אז, אני חייב לפתוח את זה הפעם -

הקהל היה יחסית מנומנם ברוב דקות המשחק וזה לא ששמעו את בני יהודה (עמדתי בקצה של שער 11 די קרוב לבני יהודה) אבל מי בכלל מצפה לשמוע אותם כשאנחנו באים במספרים כאלו למשחק "חוץ".

דווקא השאפו הרציני לקהל שלנו שב1-1 משהו נדלק עם ה"שנים רבות" עם עידוד נהדר.

:wubyellow3:

אני חייב להודות שרצף האכזבות קצת גם גרם לי לסקפטיות (מדבר אחד האנשים היותר אופטימיים דווקא) וכשהקבוצה הייתה נקלעת לפיגור הייתי תמיד "מפחד" לעודד כי פשוט כבר ידעתי שזה לא הולך לבוא, אבל אין משהו בעונה הזאת פשוט קסום.

אני מצטער, אבל היום דווקא לא צילמתי כמעט לא היה לי בטרייה. ובדקות הסיום פשוט הייתי בסוטול מטורף, אני חושב שכמעט קיבלתי התקף. (לא שתיתי)

קהל מנומנם???? קהל ישן,קהל עייף

אין, תהרוג אותי אני לא אצליח להבין את זה.

הייתי במשחקים כאלה מסריחים עם שחקנים כ"כ גרועים על הדשא ואנחנו ביציעים הינו דופקים תצוגות חבל על הזמן תמיד ניסתי לחשוב "טוב ככה אנחנו מתנהגים שאנחנו אוכלים חרא, מה יקרה פה כשבאמת יהיה לנו קבוצה".

הפיצול הזה בשער 11 פשוט הרג אותנו, היציע מנומנם, הגוש קטן, קשה לערב את הקהל הרחב, השירים נגמרים מהר.

אחרי זמן רב חזרתי לשער 11, זה היה, בשבילי, מצוין לראות איך הדברים נראים משם(לרוב אני יושב ב-8).

באמת שהתאכזבתי, אחרי ניצחון כל-כך מטורף בדרבי ציפיתי ליותר התלהבות אבל גם קשה לי להאשים אותם, שער 11 לא היה באחת התצוגות הגדולות, הפיצול והלחץ במשחק הזה עשו את שלהם.

שאפו לאלו שקרעו את הגרון.

שער 8 לא שומע את הגוש של הפנאטיקס!

שומעים בעיקר את הקשקוש הגדול שנקרא אולטראס עם מיקס משונה בין הפנאטיקס ל?אריות יהודה?.

כאשר שמענו והבנו מה שרים - הצטרפנו ונתנו את הגרון (לפחות מי שמסביבי) עד שאיבדתי את ההכרה בגול של לוגאסי!

לא מבין את הדבר הזה . אנשים מגיעים לבלומפילד וואלה רואים ממכבי כדורגל שלא היה פה בשנים האחרונות , והרמת עידוד שואפת למשחקים של מכבי פתח תקווה ברדיוס בלי קהל .

הקהל היום היה מעורבב ואין בכלל מה לדבר על זה כמו משחק בית

וזה שהיה יציע מפוצל אז כן זה עדיף ככה הפאנטיקס יעבוד בשקט ולא יתעסק בשטויות

למרות שהיום ציפיתי שיהיה משהו טוב עם הקהל דווקא היום זה היה מאוד גרוע

שער 8 בכלל בושה

תאמין לי שאני מנסה, אוי כמה שאני מנסה לעורר את השער הזה. אבל אני אישה קטנה עם קול קטן וזה בלתי אפשרי. הם עומדים כשיש מצב לגול ומתיישבים אחרי עוד החמצה. רק שהניצחון מגיע הם מתחילים לעודד.

כנראה שזה לא ישתנה לעולם.

שער 8 בכלל בושה

אה? שער 8 שר וקרא לא מעט קריאות, לא שמענו את כל השירים שהגיעו משער 11 ובגלל זה הנתק אני מניח. חבל רק שהגיע הרגע שראיתי מישהו זורק טרופית על הדשא ואני ועוד כמה התחלנו לצעוק עליהם שיפסיקו.

כל עוד יש פיצול ושער13 לא מצטרף ל11 לא יהיה עידוד

כי הגוש של האולטראס חוסם את כל שער10 ושער8 ושם לא יודעים מה לשיר ברוב הפעמים

אבל לפחות מי שבשער11 חייב להתחיל פשוט לעודד יותר

היום ב11 ישבו הרבה אנשים שמנויים לשער 7/2/13, פשוט לא זרמו בעידוד. אני ועוד לידי קרענו תגרון כמו תמיד.

עזוב אחי, זה תירוצים..

פעם היינו במשחקים כזה נותנים תצוגות ברמה אחרת, בלי קשר לאם זה בית\חוץ\מעורבב\מסודר\גשם\שמש.

כשמכבי פאנטיקס קמו היה דיבור על כך שגם האולטראס בדרך לפירוק ולהתאחד אליהם, זה לא הולך לקרות אני מבין..

הכל מתחיל ב11

היום אין מה לדבר כי זה לא מנויים אבל בדרך כלל חייבים לשיר ביחד בלי הפרשי זמן ושירים שונים

במנויים שער 8 מנסה כמה שיותר והיום שער 7 היה בסדר :rolleyes:

אה? שער 8 שר וקרא לא מעט קריאות, לא שמענו את כל השירים שהגיעו משער 11 ובגלל זה הנתק אני מניח. חבל רק שהגיע הרגע שראיתי מישהו זורק טרופית על הדשא ואני ועוד כמה התחלנו לצעוק עליהם שיפסיקו.

בדיוק,אתה כועס על מישהו שזורק טרופית לדשא(וזה מצוין) אבל אתה צריך להבין שאנחנו לא בתיאטרון,שרים איתכם שיר תזרמו ואל תשתקו ותתנו ל4 אנשים כל אחד באזור אחד לענות.

תתחילו לפתוח את הפה ובכל השערים נשמענו היום מזעזע וזה עוד בלשון המעטה,לא יכול להיות שגארסיה מבקש שנעודד.

בדיוק,אתה כועס על מישהו שזורק טרופית לדשא(וזה מצוין) אבל אתה צריך להבין שאנחנו לא בתיאטרון,שרים איתכם שיר תזרמו ואל תשתקו ותתנו ל4 אנשים כל אחד באזור אחד לענות.

תתחילו לפתוח את הפה ובכל השערים נשמענו היום מזעזע וזה עוד בלשון המעטה,לא יכול להיות שגארסיה מבקש שנעודד.

לא שומעים/מבינים מה שאתם שרים ברוב דקות המשחק בגלל ?רעשי רקע? מכיוון שער 10

זה רק הבעיה בארגונים. הטרמפיסטים הם אותם טרמפיסטים גם ב1992 גם ב2003 וגם היום. לעניות דעתי, הארגונים צריכים להביא יותר תופים. כמו פעם שהיו 12-13 תופים, כל הקהל שמע את הקצב בכל עצמת עידוד כמעט. או לפחות הקנו לו את הקצב בהתחלה ומנעו מאנשים להתבלבל.

זה רק הבעיה בארגונים. הטרמפיסטים הם אותם טרמפיסטים גם ב1992 גם ב2003 וגם היום. לעניות דעתי, הארגונים צריכים להביא יותר תופים. כמו פעם שהיו 12-13 תופים, כל הקהל שמע את הקצב בכל עצמת עידוד כמעט. או לפחות הקנו לו את הקצב בהתחלה ומנעו מאנשים להתבלבל.

מסכים 100 אחוז אבל לא רק...הדוגמא הכיטובה שבמשחק מול הפועל חיפה האולטראס ?נתן כבוד? למשחק האחרון של השחקן ונתן לו לעודד ולהיות המובילים בשירים וראינו לאיזה תצוגת עידוד אדירה זה הוביל!! אסור שיהיה תמחנאות הזאת שכל אחד מושך לכיוון אחר זה מאוס ורק הורס במיוחד בשנה הגדולה הזאת שבלומפילד כל משחק צריך להתפוצצ

שערררר!!! איזה סיום דרמטי למשחק, שניות אחרי שעוז ראלי מעלה את בני יהודה ליתרון 1-2 ראדה פריצה כובש ומשווה ל-2-2. יאללה מכבי!!!

מהפייסבוק של מכבי :yellow_cool1:

אני חייב להגיד שהקהל (לא הארגון) פשוט מאכזב (בעיקר בשער 11).

שער 11 יושן חוץ מגוש של 50 איש שקופצים ומעודדים כמו שצריך,כולם יודעים לעודד רק בשירים מיציע ליציע ובשנים רבות,

באמצע המשחק אני מקבל הודעה מאוהד מכבי והוא שואל "מה קרה?!,למה לא שומעים תקהל?!" באמת שהתביישתי,הקהל שלנו נחלש.

ולא הזכרתי שזה שבוע אחרי 4-0 בדרבי..