Jump to content

תקציב מכבי תל אביב

Arthur Read

Recommended Posts

אף אחד לא מתנצל. תכל'ס, גם אם התקציב היה 200 מיליון זה לא באמת מעניין, כל זמן שמשקיעים את הכסף נכון (וההשקעה בנוער ובצוות המקצועי שלשם שינוי באמת מקצועי זה בהחלט השקעה נכונה ונבונה). בסך הכל, מה שמנסים להסביר כאן שהתקציב נמוך משמעותית ממה שמוצג בתקשורת.

לא מתבייש ובטח שלא מתנצל.

סה?כ רציתי לקבל טיפה פרופורציה על איך שהדברים מתנהלים, כי לאור דרך ההתנהלות החדשה עם סוג של ?תקרת שכר? שמונהגת השנה במכבי, היה נראה לי טיפה מוזר שהפערים כל כך גדולים.

חיפה והפועל השתוללו השנה עם רכש ומדברים שם על תקציב של 50-60 מיליון. ואנחנו שיחסית נרגענו, מדברים על 120 מיליון.

זה הכל! ההבנה האישית שלי, ולא ניסיון לתרץ/להסביר למישהו אחר שלא מעניין אף אחד מה הוא חושב.

גודל התקציב בהחלט זה עניין של האוהדים כי בסוף הוא משפיע עליהם שנקבעים מחירי כרטיסים ומנויים ואפילו נקבע באיזה איצטדיון נשחק . אני מאמין שמיץ' רואה ב 50-60 מיליון ש"ח שהוא מפסיד מכיסו השנה כהשקעה עתידית שבסופו של דבר מכבי יהיה מועדון שיוכל לכלכל את עצמו וליצור הכנסות .

לצערי ללא איצטדיון ראוי ברמה אירופאית החזון הזה רחוק מלהתקיים

גודל התקציב בהחלט זה עניין של האוהדים כי בסוף הוא משפיע עליהם שנקבעים מחירי כרטיסים ומנויים ואפילו נקבע באיזה איצטדיון נשחק . אני מאמין שמיץ' רואה ב 50-60 מיליון ש"ח שהוא מפסיד מכיסו השנה כהשקעה עתידית שבסופו של דבר מכבי יהיה מועדון שיוכל לכלכל את עצמו וליצור הכנסות .

לצערי ללא איצטדיון ראוי ברמה אירופאית החזון הזה רחוק מלהתקיים

אתה צודק, אבל בשביל איצטדיון ברמה אירופאית צריך לבנות שושלת של הצלחות כדי שיגיעו אנשים, כי כמות כזאת של אנשים לא הייתה שנה שעברה במחזור כזה וזה נדיר ובשביל זה, מפסידים קצת, מכסים קצת, מפסידים הרבה, מכסים קצת.

בסופו של דבר אם החזון של מיצ'ל יתגשם אנחנו נהיה בסדר.

אתה צודק, אבל בשביל איצטדיון ברמה אירופאית צריך לבנות שושלת של הצלחות כדי שיגיעו אנשים, כי כמות כזאת של אנשים לא הייתה שנה שעברה במחזור כזה וזה נדיר ובשביל זה, מפסידים קצת, מכסים קצת, מפסידים הרבה, מכסים קצת.

בסופו של דבר אם החזון של מיצ'ל יתגשם אנחנו נהיה בסדר.

אם החזון של מיץ' יתגשם נהיה בסדר ואם הוא לא יתגשם אז גם נהיה בסדר, רק שהוא ישלם על זה

ohadn, התקציב של חיפה גבוה משמעותית ממה שכתוב. אני לא זוכר שהם מכרו איזה שחקן הקיץ (כל מי שעזב עשה את זה בהשאלה), והם קנו בלי סוף ובמחיר מופקע (רבאק, מיליון שקל על דמאו מסכנין). כמו שכתבתי מקודם, התקשורת מנפחת את התקציב שלנו ומקצצת את התקציב שלהם. הפערים, בטח ובטח מבחינת הסכומים שיוצאים מהכיס של הבעלים, לא כאלה גדולים. באותו אופן, אם מכבי היו עושים רכש כמו חיפה בקיץ, כל העיתונים והאתרים היו מפוצצים בכתבות "גלטיקוס - הדור הבא", ואצל חיפה זה עבר בשקט.

שחר פירק את הפועל פתח תקווה.

טביב את כבר סבא.

כשאנחנו קונים שחקנים אנחנו עושים את זה בכסף ולא על הגב של מישהו אחר.

בצ'לסי קנו אליפויות.

ריאל מדריד.

ברצלונה.

מי שרוצה איכות צריך לשלם.

מישהו יודע מה היו הסכומים שבזמנו הוציא גאידמק על האליפויות של ביתר?

בכל מקרה, לא נראה לי שאפשר להשוות, אצלנו בונים בסיס עכשיו לשחקני בית, משקמים הריסות של שנים (רבות)....

שחר פירק את הפועל פתח תקווה.

טביב את כבר סבא.

כשאנחנו קונים שחקנים אנחנו עושים את זה בכסף ולא על הגב של מישהו אחר.

ברצלונה.

מי שרוצה איכות צריך לשלם.

המודל שאוסקר ויורדי הולכים עליו הוא בארסה.

איפה הם קנו אליפות?

ייני, מיכה, לוגסי, ורד, ברק לוי, דאבור, מרגוליס, ראדי וסטרול(תקנו אותי אם פספסתי או טעיתי במשהו).

9(!!!) שחקנים שגדלו במכבי נמצאים בסגל. חלק ניכר מהתקציב הוא על שחקנים מושאלים או שחקנים שהם גרורות של עונות אחרות.

אין שום רכישות מטורפות, הזרים לא דומיננטים יותר מאחרים(רק 2 זרים שהם באנקר בהרכב) ואין כל השוואה לאליפויות המלאכותיות של גאידמק.

זה רק או אני או שאתתם מתנהגים כ"מתביישים"? תתנו להם לדבר כמה שהם רוצים על התקציב, מה אכפת לכם? ממה אתם מתביישים? זה משהו שעוד לא מובן לי.

וחוץ מזה, 4-0.

ייני, מיכה, לוגסי, ורד, ברק לוי, דאבור, מרגוליס, ראדי וסטרול(תקנו אותי אם פספסתי או טעיתי במשהו).

9(!!!) שחקנים שגדלו במכבי נמצאים בסגל. חלק ניכר מהתקציב הוא על שחקנים מושאלים או שחקנים שהם גרורות של עונות אחרות.

אין שום רכישות מטורפות, הזרים לא דומיננטים יותר מאחרים(רק 2 זרים שהם באנקר בהרכב) ואין כל השוואה לאליפויות המלאכותיות של גאידמק.

חחחח איך דחפת לנו סטרול בסוף וחשבת שלא נשים לב

ראדי חצי קלאץ' אחי

מיץ' שילם שכר לימוד גבוה אבל השנה הוא קוצר את הפירות סוף סוף.

בעזרת השם ניקח אליפות ונעפיל לשלב הבתים (אירופית/צ'מפיונס) ונחזיר לו קצת מההשקעה.

כל עוד נעמיד תקציב גבוה ונהיה ביתרון על קבוצות אחרות נוכל להעמיד שושלת לשנים הבאות וגולדהאר יוכל להחזיר את ההשקעה שלו דרך ההשתתפות באירופה. רק שיישאר ויהיה סבלני

חחחח איך דחפת לנו סטרול בסוף וחשבת שלא נשים לב

מה הבעיה בסטרול? הוא לא שחקן בית? הוא לא בסגל? אפילו שיחק כמה דקות.

אם כבר מבזבזים עליו משכורת לפחות שיכלל במניין הזה.

הבעיה בארץ שלמילה "תקציב" אין באמת הגדרה. מכבי קונה שחקן אז התקציב עולה במליון ש"ח(סתם דוגמא), אבל אם מכבי מוכרת את קונאטה ומאיוקה בשבוע אחד ועושה 20 מליון ש"ח אז התקציב עולה ב20 מליון.

ככה נוצר איזשהו מצב שהתקציב בארץ מורכב גם מהכנסות וגם מההוצאות, ככה שאם מכבי מוכרת את קונאטה בעשר מליון ואז מוציאה עוד שש מליון בשביל לקנות את זהבי ופריצה אז התקציב עלה ב16 מליון.

קיצר כל הנושא הזה של התקציב בארץ שמוצג ע"י התקשורת הוא נורא לא הגיוני.

אם רוצים להגיע לאיזה משהו הגיוני צריך להראות מצד אחד את ההוצאות של הקבוצה ומהצד השני את ההכנסות של אותה קבוצה, ואז אפשר לבדוק את מה שמשנה בשורה התחתונה וזה הרווח התפעולי של הקבוצה.

גם אם כל הסגל שכירי חרב אליפות זאת אליפות

כמה שחקני בית היו לביתר הפועל וחיפה בעשר שנים האחרונות?

מחפשים להדביק לנו כוכבית שיחיו הקנאים וייתפוצצו