Jump to content

היום בא, וזה קרה. 10 שנים, 0 נקודות - אלופים

Omer

Recommended Posts

10 ניצחון ותיקו עם החיפאים

חיפה עם תיקו בהפועל חיפה הפסד בבני יהודה ותיקו איתנו ו7 ניצחונות

ואם אתה לא עושה מנחוס (לא מבין אין עדין נותנים לך להגיב בנושא) אז אחרי המשחק האחרון שלהם מול בני יהודה הפער היום כבר 12.

נראה לי שמישהו הראה לשחקנים את הנושא הזה, והם הפנימו שאסור לאבד נק', כי אנחנו רוצים להוריד 3 נק' כל שבוע.

שתדע, שאבא שלי כל הזמן אומר שאם הם היו מתחילים עם בנאדו אז הם היו לוקחים אליפות

ואז אני רב איתו וטוען שזה גארבג' טיים, ואז צעקות ובאלגן, ברגיל.

אבל אין ספק שהם הרבה יותר טובים מאיתנו בגארבג טיים.

במשך 19(!) מחזורים, מאז שאריק הגבר מונה להיות מאמן גברים חיפה, הצליחה חיפה לצמצם את הפער ממכבי תל-אביב בשלוש נקודות בלבד.

מהפרש של שלוש-עשרה נקודות ירדנו לעשר נקודות.

עשר זה מניין. איזה גברים!

תציע לאבא שלך שניתן לחיפה נקודה במתנה על עשרת המחזורים הראשונים ונסגור על 9 הפרש. סבבה ? (:

במשך 19(!) מחזורים, מאז שאריק הגבר מונה להיות מאמן גברים חיפה, הצליחה חיפה לצמצם את הפער ממכבי תל-אביב בשלוש נקודות בלבד.

תציע לאבא שלך שניתן לחיפה נקודה במתנה על עשרת המחזורים הראשונים ונסגור על 9 הפרש. סבבה ? (:

לא חשבתי על זה עד עכשיו... תשובה יפה לכל המציקים :)

יאללה רק שנוכל להוריד את המספר כאן ל0 אחרי המשחק בקריית אליעזר...

תחזיר את שלוש הנקודות שתבריזי השמן לקח לנו באשדוד וגם את זה אין.

תחזיר את הנקודה שלקחו לקלינגר נגדם ומכבי מובילה בנקודה גם בתקופת בנאדו.

בנוסף, מכבי כ10 משחקים לפחות שיחקה עם שיפוט עוין ביותר וניצחה, לחיפה היה מאז ומתמיד עם שיפוט פרו יעקב שחר.

שתדע, שאבא שלי כל הזמן אומר שאם הם היו מתחילים עם בנאדו אז הם היו לוקחים אליפות

ואז אני רב איתו וטוען שזה גארבג' טיים, ואז צעקות ובאלגן, ברגיל.

אבל אין ספק שהם הרבה יותר טובים מאיתנו בגארבג טיים.

תגיד לאבא שלך שבאותה מידה אם פריצה וזהבי היו במכבי מתחילת העונה זה היה 20 הפרש

תגיד לאבא שלך שבאותה מידה אם פריצה וזהבי היו במכבי מתחילת העונה זה היה 20 הפרש

למה ללכת רחוק? אפשר להגיד לכל אוהדי חיפה שאם סופרים למכבי רק את המשחקים שהיא ניצחה בהם, ולחיפה סופרים רק את המשחקים שהיא הפסידה בהם נקודות - אז לקחנו אליפות לפני חודש!

אם...

חבל שזה לא בית זונות, ואי אפשר לספור ולחשב רק מה שבזין שלך.

כי לפחות השנה - האלופה היא זו שצוברת הכי הרבה נקודות לאחר עונה שלמה - לא רבע ממנה, לא חצי ממנה ואפילו לא 87.52 אחוז ממנה.

נכון, זה קרוב!

נכון, זה מעבר לפינה!

נכון, לא רואה סיבה שזה לא יקרה!

נכון נכון..

אבל תכלס - לא זכינו עדיין בכלום!

נשארו 6 מחזורים לסוף (18 נקודות בקופה) וצריך לתת את הכל עד אז.

לא רוצה לחשוב שמכבי מפסידה לבני יהודה וחיפה מנצחת ופתאום זה רק 7, ופתאום ופתאום..

די לשאננות!

יאללה מכבי!!

נכון, זה קרוב!

נכון, זה מעבר לפינה!

נכון, לא רואה סיבה שזה לא יקרה!

נכון נכון..

אבל תכלס - לא זכינו עדיין בכלום!

נשארו 6 מחזורים לסוף (18 נקודות בקופה) וצריך לתת את הכל עד אז.

לא רוצה לחשוב שמכבי מפסידה לבני יהודה וחיפה מנצחת ופתאום זה רק 7, ופתאום ופתאום..

די לשאננות!

יאללה מכבי!!

הדבר היחידי שנשאר לחשוש ממנו כרגע : שחיפה יפתחו רגליים מול הפועל ובני יהודה, כדי שלא נוכל לחוגג עליהם בקריית אליעזר.

אפילו יש להם משחק גביע באמצע השבוע , ככה שיהיה להם תירוץ.

ובעונה האחרונה שלהם בקריה, אני אבין אם הם יעשו הכל כדי לא להיפרד עם טעם רע מהאצטדיון...

הדבר היחידי שנשאר לחשוש ממנו כרגע : שחיפה יפתחו רגליים מול הפועל ובני יהודה, כדי שלא נוכל לחוגג עליהם בקריית אליעזר.

ובעונה האחרונה שלהם בקריה, אני אבין אם הם יעשו הכל כדי לא להיפרד עם טעם רע מהאצטדיון...

חחחחחחחחחחחחחח על מה אתה מדבר? נראה לך שהם יפתחו רגליים. בנאדו מתאבד על כל משחק כאילו זה ליגת אלופות.

המשתמש הכי חי בסרט זה אתה.

נראה לך שבנאדו יעדיף לפתוח רגליים או לנצח את כל המשחקים ואז לנסות לנצח אותנו גם בקרייה?

המשתמש הכי חי בסרט זה אתה.

נראה לך שבנאדו יעדיף לפתוח רגליים או לנצח את כל המשחקים ואז לנסות לנצח אותנו גם בקרייה?

אז ניצחתי את עומר וסוייר?! כבוד! yahoo.gif

בקיצור הדיבור פה זה משחק על אליפות בקריה

:/

דיי נו יש לי לב חלש

מאוד פשוט,

כדי לקחת אליפות לפני חיפה אנחנו צרכים:

לנצח את בני יהודה ורמה"ש וגם חיפה צרכים להפסיד פעם אחת/להוציא תיקו בשני המשחקים (אם בא להם הם יכולים גם להפסיד פעמיים)

אם זה לא יקרה והם ינצחו את שניהם או ינצחו אחד מהם ובשני תיקו אז ההכרעה תעבור לקריית אליעזר...

מאוד פשוט,

כדי לקחת אליפות לפני חיפה אנחנו צרכים:

לנצח את בני יהודה ורמה"ש וגם חיפה צרכים להפסיד פעם אחת/להוציא תיקו בשני המשחקים (אם בא להם הם יכולים גם להפסיד פעמיים)

אם זה לא יקרה והם ינצחו את שניהם או ינצחו אחד מהם ובשני תיקו אז ההכרעה תעבור לקריית אליעזר...

זה נראה הזוי, אבל בתאכלס זה לא בשמיים

שני המשחקים הבאים של חיפה הם מול הפועל ובני יהודה, ושניהם בבלומפילד, שם הגברים טרם ניצחו העונה.

השאלה היא אם אנחנו נוכל להמשיך לצבור ניצחונות ולא למעוד..

זה נראה הזוי, אבל בתאכלס זה לא בשמיים

שני המשחקים הבאים של חיפה הם מול הפועל ובני יהודה, ושניהם בבלומפילד, שם הגברים טרם ניצחו העונה.

השאלה היא אם אנחנו נוכל להמשיך לצבור ניצחונות ולא למעוד..

די, נשבר לי כבר מהמחשבות על זה, אני חייב לבצע איזו קפיצה בזמן ליום שבת...

תיקו שלהם מול הפועל + נצחון שלנו על בני יהודה והמשחק נגד רמה"ש הופך להיות משחק ההכתרה.

נצחון על רמת השרון לפי התסריט הזה אומר שיש פער 12 נקודות 4 משחקים לסוף + הפרש שערים של + 18 לפחות שזה עוד נקודה (בהנחה שהם לא מנצחים את הפועל ואנחנו מנצחים את בני יהודה) - זה לא מחיק גם לא בתיאוריה. זה אליפות עם חותמת רשמית.

תיקו שלהם מול הפועל + נצחון שלנו על בני יהודה והמשחק נגד רמה"ש הופך להיות משחק ההכתרה.

פער 12 נקודות 4 משחקים לסוף + הפרש שערים של + 18 לפחות שזה עוד נקודה (בהנחה שהם לא מנצחים את הפועל ואנחנו מנצחים את בני יהודה) - זה לא מחיק גם לא בתיאוריה. זה אליפות עם חותמת רשמית.

נכון,אבל שהפועל תכניס 18 שערים עצמיים אתה תרצה לקבור את עצמך...

פער 12 נקודות 4 משחקים לסוף + הפרש שערים של + 18 לפחות שזה עוד נקודה (בהנחה שהם לא מנצחים את הפועל ואנחנו מנצחים את בני יהודה) - זה לא מחיק גם לא בתיאוריה. זה אליפות עם חותמת רשמית.

תסריט די ריאלי האמת.

עם כמה שהפועל חלשה, חיפה מגיעה על הגחון למשחק מולה.

ללא שני המגנים הפותחים (החוליה הכי חזקה שלהם), שני בלמים שחוזרים מפציעה, בוקולי המוצהב, וגם לדעתי ללא קטן (יעדיפו לשמור עליו לחצי הגמר) - כל זאת כשהם משחקים מול הפועל, שבאופן מסורתי נוהגת לחזור מהפסד בדרבי עם תיקו/ניצחון, ובאיצטדיון בו טרם ניצחו העונה.

בנוסף, להפועל יש על מה לשחק כשהיא יודעת שבמקרה של הפסד, ק"ש צפויה לצמצם ממנה את הפער ל 4 ולפתוח את סיפור אירופה.

אפשר להוסיף לזה גם את "פרדי על הבוקר" שינסה ללקט כל נקודה אפשרית עד סוף העונה כדי שיהיה לו קייס להמשך החוזה.

ייגמר תיקו.

מצד שני, גם משחק מול בני יהודה של קשטן הוא אף פעם לא פיקניק.

נצחון על רמת השרון לפי התסריט הזה אומר שיש פער 12 נקודות 4 משחקים לסוף + הפרש שערים של + 18 לפחות שזה עוד נקודה (בהנחה שהם לא מנצחים את הפועל ואנחנו מנצחים את בני יהודה) - זה לא מחיק גם לא בתיאוריה. זה אליפות עם חותמת רשמית.

ברור שמעשית זה יהיה חתום, סגור ונעול, אבל זה לא נחשב. אליפות נחגוג כשגם תאורטית זה יהיה בכיס.

מה אתם גנובים? אתם בונים על נקודות של הפועל מול חיפה?

הפועל כלום וחיפה עולים כל משחק כאילו ההפרש חצי נקודה (וישלמו על זה בגביע)

הולכת להיות תוצאה היסטורית. תרשמו, 5-0 חיפה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.