Jump to content

היום בא, וזה קרה. 10 שנים, 0 נקודות - אלופים

Omer

Recommended Posts

יעקב שחר לא הפסיק לבכות על זה

אני כמעט בטוח שהוא תלה תקוות במשהו:

אשדוד פתחו רגליים בצורה חושדנית מולו, ואף אחד לא בדק את זה עד היום עד דקה 40 היה שם איזה 5-0 !...

אשדוד היתה קבוצה טובה מאוד דאז, ולא סביר שהם יחטפו 5 גולים בצורה מהירה כזו

תיקון טעות: השער החמישי נכבש בדקה ה- 30!!! שי הולצמן החטיא הזדמנות באחד על אחד מיד לאחר מכן.

למחצית השניה עלתה אשדוד אחרת, והולצמן תיקן עם שער מצמק (שנכון לאותו רגע העביר את האליפות למכבי).

מכבי זכתה בסוף באליפות, אז זה לא ממש עניין אף אחד.

אין ספק שזה היה סיום מטורף באותה עונה. אם זה היה קורה היום, אנשים באמת היו נופלים כמו זבובים.

תיקון טעות: השער החמישי נכבש בדקה ה- 30!!! שי הולצמן החטיא הזדמנות באחד על אחד מיד לאחר מכן.

למחצית השניה עלתה אשדוד אחרת, והולצמן תיקן עם שער מצמק (שנכון לאותו רגע העביר את האליפות למכבי).

אין ספק שזה היה סיום מטורף באותה עונה. אם זה היה קורה היום, אנשים באמת היו נופלים כמו זבובים.

עוד משהו חשוד מאותו משחק אם אני לא טועה זה שבמצב של 0-0 הייתה הפסקת חשמל והמשחק הופסק לכמה דקות. אחרי הפסקת החשמל המסתורית פתאום אשדוד קיבלה 5.

עוד משהו חשוד מאותו משחק אם אני לא טועה זה שבמצב של 0-0 הייתה הפסקת חשמל והמשחק הופסק לכמה דקות. אחרי הפסקת החשמל המסתורית פתאום אשדוד קיבלה 5.

יענקלה שילם מהר במעטפות

בן 10 עומד ברמת גן ובוכה, כוס אמא של חיפה ויעקב שחר.. כמובן שיותר מאוחר זה כבר סיפור אחר והבכי חזר אבל בכי של אושר.. ואז החגיגות בירקון, מוצא צעיף על הדשא ומתרגש כאילו זכיתי בלוטו.. אחחח מכבי

איך גורמים לוואן השרמוטות לכתוב שזו תהיה האליפות ה20 ולא ה15?

אותי שעשעה ההנחה שדווקא בבית ("בחוץ") מול בני יהודה נפסיד נקודות. כל דבר שנכתב בוואן כל כך שרירותי.

אתה משווה בין תרחיש שאיזה כתב טיפש כותב לבין קביעה עובדתית שקרית/מעוותת לגבי מספר האליפויות שלנו? ועוד באתר הספורט הגדול במדינה?

אתה צודק, ובגלל זה המשחק שלהם גם התקיים 10-15 דקות אחרי שלנו. המחצית ברמת גן היתה קצת ארוכה מהרגיל, אבל מכיוון שאי אפשר לעשות הפסקה של חצי שעה, גם במחצית השניה היה פער. לכן למרות שהגול הראשון שלנו נכבש בדקה ה- 63 והגול המצמק של אשדוד היה בדקה ה- 51, בפועל הם נכבשו בהפרש של 10 שניות בערך אחד מהשני.

תחפש ביוטיוב את הסרטון שיש בו קטעי סאונד משירים ושערים. קמי ברץ מספר על הגול של פרוחננקובס, ואז פורץ לשידור לא אחר מ- כן, כן, משה פרימו המהולל - "שער באשדוד!!!!!!!!, 5-1!!!!!!!", ואז קמי ברץ אומר לו כמה אוהדי מכבי אוהבים אותו כי הוא שימח אותם. היום - שימות. בכל אופן, אחד השידורים הכי גדולים אי פעם בשירים ושערים.

15,20,מה זה משנה?כלומר:

על הזין מה כולם אומרים.

אנחנו מכבי תל אביב,מה שמעניין אותנו זה אנחנו.אנחנו יודעים כמה יש לנו,הם לא.הם טיפשים,הם כלום ושום דבר.

יגידו מה שיגידו,שבעזרת השם יניחו את נצלחת בארון,היא תהיה ה20 שלנו.

אליפויות סופרים מ48 (ותשתדלו לא להתבלבל מהעובדה שמכבי חיפה מצהירה כי קמה ב-1913), וגם זה רק כי יעקב שחר הסכים להתפשר. בהתחלה הוא דרש לספור מ-1983. אשרינו.

את הנקודות העונה סופרים החל מהיום בו אריק בנאדו מונה למאמן מכבי חיפה (הרשמי, לא הזמני), ויפסיקו לספור משחק אחד לפני שנעבור אותם גם שם. לכן בכרמל יניפו העונה צלחת יותר-מאליפות

תנסה לשחק שש-בש מול אוהד מכבי חיפה. בהטלה אחרונה יוציא דאבל שלא ימנע ממך לנצח, ויכריז על 4-2 מוחץ לטובתו.

מה הסיכוי באמת שיעתיקו רת המשחק מול רמת השרון למושבה או רמת גם בהנחה וזה לא יהיה משחק אליפות? אני זוכר שב 2003 העתיקו את במשחק נגש הפועל פתח תקווה בגלל שהמשטרה חששה מצפי גדול של אוהדי מכבי ומאסון פוטנציאלי. גם עם המשחק נגד רמת השרון לא יהיה משחק אליפות, המשטרה תיקח על עצמה את הסיכון שיקרה אסון? הרי למשחק כזה מכבי יכולה להביא בקלות 10,000 צופים..

מה הסיכוי באמת שיעתיקו רת המשחק מול רמת השרון למושבה או רמת גם בהנחה וזה לא יהיה משחק אליפות? אני זוכר שב 2003 העתיקו את במשחק נגש הפועל פתח תקווה בגלל שהמשטרה חששה מצפי גדול של אוהדי מכבי ומאסון פוטנציאלי. גם עם המשחק נגד רמת השרון לא יהיה משחק אליפות, המשטרה תיקח על עצמה את הסיכון שיקרה אסון? הרי למשחק כזה מכבי יכולה להביא בקלות 10,000 צופים..

אז למה שלא יעבירו את הדרבי חוץ למגרש אחר?

אתה מגזים..גג 4500

תגידו תודה ש(עדיין)סופרים נקודות מהמחזור הראשון, אתם גם רוצים שיספרו אליפויות מהליגה הראשונה? אל תהיו חמדנים.

אממממ אולי תפסיקו לזיין תמוח? יופי

עכשיו מה עושים בשביל שהשרמוטות האלה יתחילו לספור אליפויות כמו שצריך?

אממממ אולי תפסיקו לזיין תמוח? יופי

עכשיו מה עושים בשביל שהשרמוטות האלה יתחילו לספור אליפויות כמו שצריך?

אם אתה מדבר על מכבי חיפה - הנושא מן הסתם אבוד

אם אתה מדבר על וואן - או שפריצה ישכב איתה, או שיוציאו לה לכלוך מחדר ההלבשה. מצד שני, אולי לינק לרשימת האליפויות באתר ההתאחדות יעשה את העבודה... מצד שלישי, הם סופרים לנו רק 18 ?(אחת הלכה להפועל), אז לא יודע כבר מה להגיד.

אז למה שלא יעבירו את הדרבי חוץ למגרש אחר?

שמע המגרש שם זה פוטנציאל לאסון.

לא מאמין שיש גורם במדינה שיהיה מוכן לקחת אחריות על כזה דבר.

אני חייב להגיד שמבחינתי לפחות, יש הבדל בין גרונדמן למגרשים אחרים, לא משנה מה הגודל שלהם.

להגיע לשם ולראות את הפיגומים האלה זה פשוט שוק.

זה נראה כאילו שאם יהיו חגיגות מטורפות, היציע הזה קורס.

באמת מפחיד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.