Jump to content

היום בא, וזה קרה. 10 שנים, 0 נקודות - אלופים

Omer

Recommended Posts

מהנושא השנוא עליי בתולדות הפורום זה הפך להיות הנושא שבגללו אני נכנס לפורום.

זה עוד לא גמור עומר, אבל יש מצב שאתה בדרך לצחוק למנחוס בפנים.

מהנושא השנוא עליי בתולדות הפורום זה הפך להיות הנושא שבגללו אני נכנס לפורום.

זה עוד לא גמור עומר, אבל יש מצב שאתה בדרך לצחוק למנחוס בפנים.

אני זוכר שמול בני יהודה אנשים ממש קיללו אותו על הנושא הזה

עד הקרש-סל של לוגסי

הפרש שערים, הפרש שערי שדה שיהיה מצידי גם. 16 הבדל בהפרש שערים זה עוד נקודה. עוד 11 ואנחנו שם זה פשוט לא להאמין. 11 מ-21, גם בעונה עם נימני כמאמן ואיווניר ע.מאמן אנחנו צריכים לקחת כמות כזו של נקודות.

הפרש שערים, הפרש שערי שדה שיהיה מצידי גם. 16 הבדל בהפרש שערים זה עוד נקודה. עוד 11 ואנחנו שם זה פשוט לא להאמין. 11 מ-21, גם בעונה עם נימני כמאמן ואיווניר ע.מאמן אנחנו צריכים לקחת כמות כזו של נקודות.

בעונות שאתה מדבר עליהם היו לנו בערך 5% הצלחה נגד "הגדולות" ... ברור שזה אמור להספיק מה גם שחיפה בתקווה לא תיקח את כל הנקודות אבל יש עוד שבעה משחקים קשים מאוד

כמו שרמה?ש פתחו רגליים שלשום אני לא אתפלא אם הם יקבלו מחיפה 14-0 ונגדנו יילחמו כמו אריות

אבל לא אכפת לי כי 12 :D

כמו שרמה?ש פתחו רגליים שלשום אני לא אתפלא אם הם יקבלו מחיפה 14-0 ונגדנו יילחמו כמו אריות

אבל לא אכפת לי כי 12 :D

אם מנצחים שניים מהשלושה הבאים חיפה יכול להיות משחק אליפות

בתנאי שתעשה תיקו ( ולא תפסיד.) ואז תצטרך לנצח בחיפה...

3 ניצחונות ותיקו בחיפה גם תופס

מקווה שהמשחק אליפות יהיה בבית

הסיכוי התיאורטי היחיד זה שזה יקרה נגד בני יהודה

וזה יקרה בהנחה שחיפה תפסיד את שני המשחקים הקרובים ואתה תנצח את הדרבי ואת בני יהודה

ואז זה סוג של בית...

אחרת, ניצחון בדרבי ובני יהודה וחיפה מאבדת נקודות ב-2 המחזורים הקרובים(מספיק באחד מהם) ואתה מגיע למשחק נגד רמת השרון בידיעה שניצחון שווה אליפות

וזה יקרה בהנחה שחיפה תפסיד את שני המשחקים הקרובים ואתה תנצח את הדרבי ואת בני יהודה

ואז זה סוג של בית...

אחרת, ניצחון בדרבי ובני יהודה וחיפה מאבדת נקודות ב-2 המחזורים הקרובים(מספיק באחד מהם) ואתה מגיע למשחק נגד רמת השרון בידיעה שניצחון שווה אליפות

בני יהודה זה משחק חוץ, אם נחגוג בבית אז זה אחרי חיפה, משחק נגד ק?ש.

בתנאי שתעשה תיקו ( ולא תפסיד.) ואז תצטרך לנצח בחיפה...

3 ניצחונות ותיקו בחיפה גם תופס

למה אחי? שני נצחונות יורד שש נקודות ניצחון על חיפה זה עוד שש נקודות...

בני יהודה זה משחק חוץ, אם נחגוג בבית אז זה אחרי חיפה, משחק נגד ק?ש.

אחי

:)

כתבתי - בני יהודה... שזה סוג של בית... כאילו זה בלומפילד אבל זה משחק חוץ :)

ואז זה סוג של בית...

הסיכוי שניקח אליפות בבית מול ק"ש (ב"העברת מקל" קלאסית) לא קטן בכלל:

מספיק שנשמור על פער 10 עד ק.אליעזר, ואז נפסיד להם, או שהם יצליחו לגלח 3 נקודות מהפער ואז ננצח אותם. יש המון תרחישים מאד סבירים שיתאימו למצבים האלו...

אני באופן אישי הייתי מעדיף שניקח את האליפות בק.אליעזר בפרצוף שלהם, ועדיף עם ניצחון משכנע, ואז רק נחגוג מול ק"ש בבלומפילד עם הקפות ושמפניות.

הסיכוי שניקח אליפות בבית מול ק"ש (ב"העברת מקל" קלאסית) לא קטן בכלל:

מספיק שנשמור על פער 10 עד ק.אליעזר, ואז נפסיד להם, או שהם יצליחו לגלח 3 נקודות מהפער ואז ננצח אותם. יש המון תרחישים מאד סבירים שיתאימו למצבים האלו...

אני באופן אישי הייתי מעדיף שניקח את האליפות בק.אליעזר בפרצוף שלהם, ועדיף עם ניצחון משכנע, ואז רק נחגוג מול ק"ש בבלומפילד עם הקפות ושמפניות.

מבחינתי שניקח אליפות במשחק נגד בני יהודה בספורטק דרום, רק לא להפסיד נקודות סתם, כדי לקחת אליפות בבית

מה אתם מעדיפים? לקחת אליפות בדרך הקלה , או לקחת אליפות בדרך הקשה , או לקחת אליפות בדרך הקצת קלה וקצת בינונית , או שלקחת אליפות עם קצת אתגר אבל יחסית בקלות?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.