Jump to content

'שבת ביציע' Vs הריאיון של אלירן עטר

ualmog

Recommended Posts

הכי מפגרות הן האמירות של רבים ביציע, כי עם התקציב של מכבי זה רק מצופה שהיא תקרע את הליגה. אותו דבר ניתן לומר על באיירן, ברצלונה, מנצסטר ויובנטוס. זה פשוט חוסר הבנה בכדורגל, ובפרט שמדובר במכבי.

פרימו באמת משוכנע שהוא יכול להיות מאמן יותר טוב מאוסקר עם תקציב כזה

כשנמני מחמיא לשחקנים שאותם הוא מייצג אז הוא מונע מאינטרס, כשהוא לא עושה את זה אז מצפים ממנו פה שכן יעשה את זה,

אתם אנשים מאוד מאוד מוזרים, לשם שינוי ראיתי את התוכנית הדוחה הזו היום ונמני היה בסדר גמור.

הכי מפגרות הן האמירות של רבים ביציע, כי עם התקציב של מכבי זה רק מצופה שהיא תקרע את הליגה. אותו דבר ניתן לומר על באיירן, ברצלונה, מנצסטר ויובנטוס. זה פשוט חוסר הבנה בכדורגל, ובפרט שמדובר במכבי.

הרי ברור שהסיבה שהם אומרים את זה היא כדי לנסות לצאת מזה שהם פרשנים פח.. אינטרסנטים ומטומטמים שהיו צריכים להזהר לפני שהם פותחים את הפה על אנשים שעשו וכמובן יעשו בכדורגל פי מאה ממה שהם עשו בחיים.

במיוחד פרימו שדיבר על תקציב של 106 מיליון ואמר שהוא היה בקלות לןקח אליפות עם תקציב כזה והוא לא מתנצל על זה שהוא אמר שאוסקר מאמן גרוע..

יא חתיכת אפס אתה עיתונאי בחיים שלך לא שיחקת או אימנת בכדורגל מה אתה מזיין את השכללל

התרבות הצהובה הזו, בהובלת התוכניות של 103 fm , תופסת רק כי אנשים מאזינים או צופים בתוכניות האלו.

אל תאזינו ל 103 fm בשש בערב, תעבירו כשיש תכנית צהובה כמו שבת ביציע - ותעשו לעצמכם רק טוב.

כי למי אכפת מכל הרכילות הזו ? כדורגל זה משחק עם טקטיקה, שהמטרה בו היא להבקיע שערים וכמה שיותר. כל השאר לא מעניין.

רכילויות ? אצל גיא פינס.

הורג אותי איך כל שבוע מחדש אתם מתעצבנים מהמושב ליצים הזה.

מה אתם מצפים שכל העונה הם ילכלו על מכבי והשבוע זה יהיה שונה?

מה יש להתייחס למה שמשה פרימו או שרף אומרים? מה זה יתן נגיד יתנו מחמאות למכבי אז מה זה מביא נקודות?

שיגידו מה שרוצים לכאן או לכאן - לנו זה לא משנה.

מילא אנשים שמבינים בכדורגל או לא מונעים מאינטרסים איכשהו אפשר להבין, אבל כל שבוע להתעצבן מאותם חארות מה זה נותן?

הרי ברור שהסיבה שהם אומרים את זה היא כדי לנסות לצאת מזה שהם פרשנים פח.. אינטרסנטים ומטומטמים שהיו צריכים להזהר לפני שהם פותחים את הפה על אנשים שעשו וכמובן יעשו בכדורגל פי מאה ממה שהם עשו בחיים.

במיוחד פרימו שדיבר על תקציב של 106 מיליון ואמר שהוא היה בקלות לןקח אליפות עם תקציב כזה והוא לא מתנצל על זה שהוא אמר שאוסקר מאמן גרוע..

יא חתיכת אפס אתה עיתונאי בחיים שלך לא שיחקת או אימנת בכדורגל מה אתה מזיין את השכללל

פרימו הוא לא עיתונאי, הוא סתם רכילאי.

אם תשימו לב הוא כמעט לא מדבר על הפאן המקצועי אלא רק "סקופים" ודברים ש"מאחורי הקלעים", ואם כבר כן אז הכל זיבולי שכל...

אני אוהב ספורט ובייחוד כדורגל ישראלי.. לכן אני צורך ספורט אם במשחקים ואם בידיעות כתבות או ריאיונות. וכמובן רואה תוכניות שקשורות לספורט.. אלו התוכניות שיש וזה מעצבן אותי שהליצנים האלה מלכלכים על מכבי.. וזה יעצבן אותי כל שבוע מחדש..

וגם בגלל שהאנשים האלה בטיפשותם הרבה מעצבים דעה של חובבי ספורט בינהם גם אוהדי מכבי רבים.

עזוב את האמירה הזאת ... העניין הוא שזה לא באמת 100 מליון כ100 מליון ... ברגע שנפלת פעם אחת פעמיים, נתקע.

לדוגמא מוטי איווניר מחתים את יצחקי עם משכורת של 10000000 דולר ואת מדו מליון דולר וכ'ו (סתם דוגמא) אז המאמן שבא אחריו יתקע עם משכורות עתק שנחשבות כחלק מהתקציב .. זאת אומרת שאם אנחנו היינו שווים מקום 6 לדוגמא אז המאמן שבא אחריו איך שהוא מתחיל את העונה, הוא מתחיל אותה אוטומטית עם 80 מליון ..

איך פרימו לא נבוך להחזיק מיקרופון? הבנאדם אמר שאוסקר חייב ללכת הביתה, רואה את המכבי הכי גדולה לפחות ב-15 שנה האחרונות, ולא מרגיש צורך להתנצל?

אין לי בעיה עם ביקורת על אנשי מקצוע. אנחנו עושים את זה לכדורגלנים למרות שהם משחקים טוב מאיתנו, לפוליטיקאים למרות שהם חשופים ליותר מידע מאיתנו, וזו זכותו לבקר מאמן נוער של ברצלונה למרות שאין לו מושג. אבל בנאדם, טעית בגדול, בענק, קח אחריות על השטויות שלך. אלא אם הוא אמר משהו ופספסתי.

משרף אין לי ציפיות לכלום. הוא הכי טיפש שהאנושות הוציאה. איפשהו בין ביווס לבאטהד.

איך פרימו לא נבוך להחזיק מיקרופון? הבנאדם אמר שאוסקר חייב ללכת הביתה, רואה את המכבי הכי גדולה לפחות ב-15 שנה האחרונות, ולא מרגיש צורך להתנצל?

אין לי בעיה עם ביקורת על אנשי מקצוע. אנחנו עושים את זה לכדורגלנים למרות שהם משחקים טוב מאיתנו, לפוליטיקאים למרות שהם חשופים ליותר מידע מאיתנו, וזו זכותו לבקר מאמן נוער של ברצלונה למרות שאין לו מושג. אבל בנאדם, טעית בגדול, בענק, קח אחריות על השטויות שלך. אלא אם הוא אמר משהו ופספסתי.

משרף אין לי ציפיות לכלום. הוא הכי טיפש שהאנושות הוציאה. איפשהו בין ביווס לבאטהד.

אבנר, לא רק שהוא לא מתנצל, הוא אפילו לקח את ההזיה שלו צעד אחד קדימה

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151342810313591

כשנמני מחמיא לשחקנים שאותם הוא מייצג אז הוא מונע מאינטרס, כשהוא לא עושה את זה אז מצפים ממנו פה שכן יעשה את זה,

אתם אנשים מאוד מאוד מוזרים, לשם שינוי ראיתי את התוכנית הדוחה הזו היום ונמני היה בסדר גמור.

כל הסיטואציה היא לא ערכית במיוחד. ולא שקופה.

אני מאד שמח שזה כבר לא רלוונטי . באמת.

עכשיו נזכרתם?

אני כבר חודש מדבר שצריך לשים את שרף במקום ולא עושים כלום

והנה זה רק ממשיך ומחפיר

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול

מקווה מאוד שהאנשים שכן משפיעים בגוש קוראים פה בפורום ויתחילו לעשות מה נגד הנבלה הזאת שלמה שרף שלא מסתיר את השנאה למכבי

לקלל,לקלל ולקלל את הבני זונות

אני אוהב ספורט ובייחוד כדורגל ישראלי.. לכן אני צורך ספורט אם במשחקים ואם בידיעות כתבות או ריאיונות. וכמובן רואה תוכניות שקשורות לספורט.. אלו התוכניות שיש וזה מעצבן אותי שהליצנים האלה מלכלכים על מכבי.. וזה יעצבן אותי כל שבוע מחדש..

וגם בגלל שהאנשים האלה בטיפשותם הרבה מעצבים דעה של חובבי ספורט בינהם גם אוהדי מכבי רבים.

טוב

צריך לקלל את פרימו ושלמה נגד בני יהודה

וכשאיינטשיין משדר אותנו צריך לקלל גם אותו.

תכניסו טוב לראש, לא משנה כמה פעמים תגידו "זדיינו" "לא מעניינים" "חבורת מוצצי דם" "טיפשים" זה שווה כקליפת השום.

אנחנו בתור המגן האנושי של מכבי, בתור הקהל של מכבי חייבים להגן(!) על מכבי!! וחייבים לשיר לבני זונות האלה!!! מספיק עם ההתרפסות הזאת! לי נמאס שקנאים שאוכלים את הלב מלכלכים כל שני וחמישי ומחפשים נגע רע, אתם יודעים שגם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום ואסור לתת לזה לקרות.

אני קורא לכל אוהדי מכבי באשר הם, חייבים לשיר לבני זונות האלה, לשרמוטות המזדיינים האלה שפוגעים באהבת חיינו.

לאן שלא תלכי, נהיה מאחורייך.

וגם אם תעלמי, תמיד נחשוב עלייך.

ואם תרגישי רע אז תסתכלי עלינו.

עומדים על המשמר, מכאן ועד סוף חיינו

אני באופן אישי יצאתי על פרימו במשחק נגד נתניה בגביע.

הייתה לי ההזדמנות לצאת עליו כי לא ישבתי בגוש, הבן זונה הוריד ת'ראש כמו שהוא צריך.

יש לציין שלא קיללתי אותו כמו "בן זונה, תמות" וכדומה כי הילדים שלו היו לידו ואני לא יתן להם חוויה טראומטית שכזו, אלא ניצלתי את הבמה להגיד לו כמה שהוא עיתונאי זבל ואין לו מושג בכדורגל.

מי הם בכלל הליצני חצר האלו ?

אלירן :wubyellow3:

מכבי :love4:

אתה מבין, זו לא הגישה.

כל החרא של מכבי בשנים האחרונות התחיל מהתקשורת שתמיד פימפמה נגדנו.

אולי אי אפשר לשים לזה סטופ אבל מישהו חייב להרים אמברקס.

תכניסו טוב לראש, לא משנה כמה פעמים תגידו "זדיינו" "לא מעניינים" "חבורת מוצצי דם" "טיפשים" זה שווה כקליפת השום.

אנחנו בתור המגן האנושי של מכבי, בתור הקהל של מכבי חייבים להגן(!) על מכבי!! וחייבים לשיר לבני זונות האלה!!! מספיק עם ההתרפסות הזאת! לי נמאס שקנאים שאוכלים את הלב מלכלכים כל שני וחמישי ומחפשים נגע רע, אתם יודעים שגם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום ואסור לתת לזה לקרות.

אני קורא לכל אוהדי מכבי באשר הם, חייבים לשיר לבני זונות האלה, לשרמוטות המזדיינים האלה שפוגעים באהבת חיינו.

לאן שלא תלכי, נהיה מאחורייך.

וגם אם תעלמי, תמיד נחשוב עלייך.

ואם תרגישי רע אז תסתכלי עלינו.

עומדים על המשמר, מכאן ועד סוף חיינו