Jump to content

קליפים מהדרבי

Recommended Posts

יש משתמש של הארגון

הוא הנציג של הארגון מול הקהל

אני מייצג אך ורק אותי.

שמע אחי, לא מדבר על הקליפ עצמו , זה באמת שטויות אבל חשוב לי להגיד לך שזה לא משפט שנכון להגיד אותו. אתה חלק מהארגון אז אוטומוטית אתה מייצג אותו, לטובה ולרעה.

קח דוגמה למשל, נניח איזשהו חייל הולך כשהחולצה שלו בחוץ, שרוכים פתוחים בקיצור, נראה על הפנים ואיזשהו אזרח מעיר לו על זה. והחייל יגיד לטענתו "על הזין שלי שהרמטכ"ל יהיה מדוגם אני מייצג רק את עצמי" (להבדיל אלף אלפי הבדלות) זה לא נכון להגיד. ברגע שאתה במערכת אז אתה הפרצוף של אותה מערכת, מהילד שמעריץ אותך עד הזקן שמעריך אותך.

קח את זה לתשומת לבך, דרך אגב הייתי כותב לך את זה בפרטית אבל אני חושב שזה משהו שכל החברים בארגון צריכים להבין. תודה על ההשקעה :thumbs:

אני מבין את הקטע של התפוצצות אבל שאתה תראה את זה ברגעים פחות טובים ותחפש נחמה שיר מרגש יעשה את העבודה יותר טוב לדעתי למרות שקשה לשים שיש 4 גולים במשחק

אני מבין את הקטע של התפוצצות אבל שאתה תראה את זה ברגעים פחות טובים ותחפש נחמה שיר מרגש יעשה את העבודה יותר טוב לדעתי למרות שקשה לשים שיש 4 גולים במשחק

אז ניצחת 4-0.. במשחק מהגדולים שהיו למכבי בכל הזמנים.. משחק שצריך לזכור כמה הוא היה גדול, שצריך להבהיר כמה הוא היה גדול,

ואתה רוצה ריגוש כדי שתוכל לבכות ברגעים פחות טובים?

שתהיו בריאים..

אז ניצחת 4-0.. במשחק מהגדולים שהיו למכבי בכל הזמנים.. משחק שצריך לזכור כמה הוא היה גדול, שצריך להבהיר כמה הוא היה גדול,

ואתה רוצה ריגוש כדי שתוכל לבכות ברגעים פחות טובים?

שתהיו בריאים..

כן, שמע הניצחון הזה הוא הגדול ביותר שחוויתי ואני לא אשכח אותו לעולם ואני אמשיך להרגיש אותו לעוד הרבה זמן אבל מה לעשות שכמו שאנחנו יודעים טוב מאוד,שלא תמיד הכל טוב וקליפי שבחון למניהם החזיקו אותו הרבה זמן ולא יודע השירים הקצביים עושים את זה לדעתי פחות טוב מהתקציר,זה לא עניין של חוסר הנאה זה עניין שהשירים האלה לא נותנים הרבה לדעתי, למרות שגם זה וגם הקליפ השני יפים

כל הויכוחים סביב הקליפים קצת מיותרים. כל מי שרוצה יכול להכין קליפ כראות עיניו, מישהו אחר גם נהנה ממנו? סבבה, לא נהנה? שיכין קליפ בעצמו, או שפשוט יראה את הקליפ על רקע השיר האהוב עליו.

לא ידעתי איפה לפרסם את זה אז..:

אני יודע שיר חרוש וזה, לא היה לי כח לחפש שיר אחר

https://vimeo.com/59799928

וואו. אחי קליפ מטורף. אומנם השיר שומש אבל זה שיר פרפקט לדברים האלה אז זה באמת לא משנה

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

אתה מחפש איפה שאין. אין בדרבי הזה רגש, יש אונס הוא נטול רגש הוא פשוט התפוצצות של קבוצה, ניטרול מושלם. לא היה מתח במשחק הזה. הייתה רק קבוצה אחת. המתח היחיד שהיה זה בין שער לשער האם יישבר פה שיא מטורף.

למכיני הקליפים המוכשרים שפה יש לי אחלה רעיון מי שרוצה ורציני שישלח לי פרטית. הייתי עושה את זה בעצמי אבל אין לי מושג איך :)

לא ידעתי איפה לפרסם את זה אז..:

אני יודע שיר חרוש וזה, לא היה לי כח לחפש שיר אחר

https://vimeo.com/59799928

קליפ מצויין!

שיר מצויין!

שאפו...

אגב היה עוד דרבי שהשיר הזה הושמע.. איזה קליפ זה היה?

אתה מחפש איפה שאין. אין בדרבי הזה רגש, יש אונס הוא נטול רגש הוא פשוט התפוצצות של קבוצה, ניטרול מושלם. לא היה מתח במשחק הזה. הייתה רק קבוצה אחת. המתח היחיד שהיה זה בין שער לשער האם יישבר פה שיא מטורף.

למכיני הקליפים המוכשרים שפה יש לי אחלה רעיון מי שרוצה ורציני שישלח לי פרטית. הייתי עושה את זה בעצמי אבל אין לי מושג איך :)

נכון אבל קליפ עם שיר לא מרגש לא עושה לי את זה מה אני יעשה אני יודע שחיסלנו אנסנו השפלנו הורדנו להם תמכנסיים

24 שעות שאני מנסה לנסח את זה.

כשננצח בצורה לא משכנעת ונרצה להתנחם ברגש. אז מילא.

אבל התפוצצנו עליהם. זה לא המקום לרגש

נכון אתם צודקים, אבל למה טראנסים, יש מלא שירים מוכרים מקפיצים...

בכל מקרה אני דווקא אהבתי את השיר הספציפי הזה, אבל הייתי מעדיף שיהיה שירים יותר מוכרים,

כל הנאמר פה לא סותר את זה שמטיס נתן קליפ לפנים, כל הכבוד...

קודם כל, כמו שכבר אמרתי הקליפ מדהים, ושאפו ענק.

אבל הבעיה העיקרית בו היא הסאונד:

* הסאונד של השיר מתנגש עם זה של הקטעי עידוד (כי שניהם באותה עוצמה). - אני בטוח שעם קצת יותר חשיבה וזמן הייתם מסדרים את זה

* הסאונד של הקריינות חתוכה באמצע.

* בפנדל של עטר הרעיון שלכם היה עם פוטנציאל ענק, אבל הכנסתם את הפזמון טיפה מאוחר מדי.

נ.ב בחירת שיר גאונית.