Jump to content

לקראת:בני יהודה בחוץ

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

הכרטיסים שיהיו בקופות הם ככל הנראה לשער 4 של בני יהודה? אם כן, יעשו בעיות במכירה לאוהדי מכבי?

כל שער 5 של מכבי אחי

היום הייתי בקריית שלום שאלתי את אותה שאלה בדיוק והוא אמר לי שאין הפרדה וכל השער של מכבי

ואחד לידי לקח כרטיס ל4 ואני קניתי ל5.

יש לך אולי מספר? לא עונים לי במספר שאני התקשרתי

03-6806164

03-6817233

תשמע הכרטיסים לא נגמרו, נשארו כמה מאות אני מאמין. ברור שעד המשחק עצמו הכול ייגמר, השאלה כמה מוקדם תבוא.

ולא נראה לי שיש שם מישהו שיענה לך עכשיו.

טירוףףףף, עידוד 90 דקות אף אחד לא יושב, בלי ילד תוריד ת'דגל ובלי יש לפני גולים.. הקבוצה צריכה אותנו יותר מתמיד, במיוחד במשחק חוץ בבלומפילד

המשחק הזה כבר לא משחק חוץ עם כל הקהל שהולך להיות... וגם בלומפילד.. חוץ משי סידי יש הכל

בקיצור אין תירוצים וגם לא צריכה להיות סיבה שלא ננצח ויותר מזה שנתקע להם 3-4 כמו שמכבי יודעת

אל תשכחו שסיבוב קודם היה בלאגן עם עופרת יצוקה וגארסיה ועטר היה מורחק.. בקיצור סיפור שונה לגמרי

בחיים אני לא אבין את הכיף בלכתוב דברים בסגנון "נותנים להם 5" לפני המשחק, ככה בקלות.

כאילו זו לא קבוצה חזקה מאוד שנמצאת במקום הרביעי, כאילו בארבעת משחקי הליגה האחרונים מולם לא יצאנו תיקו ועם שלושה הפסדים רצופים,

כאילו חיפה לא שיחקה שם טוב מאוד לפני שבועיים והפסידה 2-0 (הכל יכול לקרות בכדורגל)

רוסונרי לא בקטע אישי נגדך, אתה פשוט האחרון שהגבת.

היום מלחמה.

בחיים אני לא אבין את הכיף בלכתוב דברים בסגנון "נותנים להם 5" לפני המשחק, ככה בקלות.

כאילו זו לא קבוצה חזקה מאוד שנמצאת במקום הרביעי, כאילו בארבעת משחקי הליגה האחרונים מולם לא יצאנו תיקו ועם שלושה הפסדים רצופים,

כאילו חיפה לא שיחקה שם טוב מאוד לפני שבועיים והפסידה 2-0 (הכל יכול לקרות בכדורגל)

היום מלחמה.

אח יקר אתה

כמות המנחוס שרצה פה בפורום פשוט לא יאמן

אח יקר אתה

כמות המנחוס שרצה פה בפורום פשוט לא יאמן

אתם לא יכולים לכפות את המנחוס על כולם, יש אנשים שלא מאמינים בשטויות שלכם,

אנשים הימרו 4-0 על מכבי בדרבי ואתם אומרים שבטח נגד הפועל לא היה מנחוס,

אני אישית לא מאמין במנחוס אבל משום מה אני משתדל לא לנחס...

מלחמת עולם

תכלס מלחמת עולם

הנתון הזה שיושיב לי בראש כל השבוע חייבים לשבור את המצב הזה

את כל ה-7 קבוצות שאחרינו לא ניצחנו בחוץ...חייבים להתחיל לתת בראש גם במשחקי חוץ.

היום מלחמה.

אחשלי.... נותנים להם 5 !!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.