Jump to content

מכבי "שחר" ת"א - הפועל "4" ת"א - דרבי הנוער הגדול!

Sawyer

Recommended Posts

4-0

1-0

3-1

מסקנה?

הנערים שלנו צריכים להשתפר. לא הגיוני שהם מאפשרים להפועל לכבוש שער. פשוט בושה.

נערך על ידי Peleg

הוא עדיין לא אישר תוצאת סיום !

אוקיי נגמר (:

כדורסל, כדורגל, נוער ונערים א'. תל-אביב אחושרמוטה צהובה :wubyellow3:

נערך על ידי דקסטר

(איפה גרץ וגיא כהן?)

גיא כהן נכנס כמחליף אבל גם אני תוהה איפה גרץ. במשחקים שראיתי בשידור בטלוויזיה בתחילת העונה הוא נראה כמו פוטנציאל אדיר לבוגרים.

סוייר, יש לך עדכונים גם לגבי אסף מדר? הוא גם כן נחשב לכישרון מבטיח אבל נראה לי שהוא בקושי מקבל דקות (אולי בצדק כי זיסו וגיא כהן עושים עבודה נפלאה עד כה). ועוד שאלה בתור כתבנו לענייני הנוער - מתי עמאש מנסור הושאל להכח רמת גן?

גיא אביב פוטנציאל עצום. כיף לראות אותו (זכרו שהוא בין שנה לשלוש קטן מכל שאר הח'ברה שם)

אם כי הכי חשוב לי בקבוצה זה שון גולדנברג. האם יש פה חומר למגן שמאלי. הם עוד שנתיים יש לנו תמגן השמאלי הכי טוב בארץ?

הלוואי.

גיא אביב הוא פוטנציאל גדול מאוד. כמו שאמרת, הוא קטן מכל השחקנים ולא במעט, משחק עם המון נחישות ובנוי טוב מאוד. אגב, ביום שני הוא יהיה בשער 11. גבר.

שון גולדברג, לדעתי מדובר בפוטנציאל הכי גדול שיש לקבוצת נוער הזו ובגלל שהוא שחקן הגנה, לא זוכה לאותו יחס לשחקנים שמחוררים רשתות בגילאים האלו או מבשלים בסיטונות.

מסכים עם שניכם באלף אחוז. מבחינת פוטנציאל לבוגרים, שון גולדברג גם נראה מצוין וגם משחק בעמדה שאנחנו כל כך צריכים בה כישרון כזה. גיא אביב צריך להמשיך ולהתקדם אבל נראה גם כן כשחקן כנף לגיטימי בבוגרים בעתיד.

חוץ ממנו, מי שנראים לי (בעין בלתי מיומנת כמובן) כפוטנציאל לבוגרים הם דור ג'אן (חלוץ מחונן, שיצטרך לעשות קצת התאמות כדי לשחק במערך הנוכחי של הבוגרים, אבל עדיין חומר לבוגרים) ודור פרץ.

אושר אבו גם כן בלם נפלא אבל לא יודע אם הוא טכני מספיק בשביל הבוגרים בשלב זה (או בעתיד). יש לו נטייה להעיף יותר מדי כדורים למעלה.

גיא אביב ושון גלודברג הם שני כשרונות גדולים שגם יותר צעירים מרוב הקבוצה.

בכל אחד מהם חסר לי משהו, בגיא אביב יותר מעורבות ויותר ניצול של המהירות.

בגולדברג יותר תמיכה בהתקפה.

הוא הראה היום שיש לו כדורי רוחב מצוינים, והוא צריך יותר לתמוך בהתקפה כדי לתת יותר כדורים כאלה.

מה שכן, הגנתית הוא מאוד מרשים.

לגבי אושר אבו - הוא בנוי נהדר מבחינת פלג גוף עליון, והוא גם גבוה - 1.90 מטר, אבל נראה לי שהוא איטי מדי בשביל להיות באמת בלם מוביל.

Bomboneira, מסכים איתך שגיא אביב צריך להוסיף משהו למשחק שלו, אבל הוא פוטנציאל אדיר. לגבי שון גולדברג, לדעתי דווקא ההגנה בבוגרים יכולה להיות בעייתית יותר מההתקפה. בכל מקרה, מחכה לראות את שניהם בבוגרים.