Jump to content

ערן זהבי: "הפועל זונה"

Chris

Recommended Posts

נחמד והכל, אבל קשה לי להעריך זונות קהל.

שימשיך עם הדברים האלה כי זה נחמד, אבל זה לא מה שיגרום לי להתחבר אליו.

היכולת על המגרש, כמו שהוא נתן בדרבי, זה מה שיגרום.

100%

מקווה שאנשים יפסיקו לחפש סמלים,

די כבר עם חרטא הזאת!

את אבי נמני אהבתי בעיקר אהבתי בגלל שהוא ידע לתת את שלו על המגרש ופחות בגלל שהוא כתב פעם אחת על החולצה "לשער 11 באהבה"

כל הנשיקות סמלים ודיבורים נגד היריבה זה לדעתי תוספת, זה נחמד וכיף לשמוע דברים כאלה,

אבל זאת לא הסיבה להעריך שחקן.

את עטר עד העונה לא ממש אהבתי, העונה הוא הוכיח לי אחרת, אני נהנה לראות אותו משחק ומחכה לראות את הפעם הבאה שלו עם כדור,

ככה צריך לבחון שחקן ולהעריך אותו ולא לפי נישק, לא נישק, נעליים סגולות, ורודות, קילל, גידף, אנס-זה אקסטרה

עשיתם מזבוב פיל, סך הכל רצה שהאוהדים ירדו ממנו..דרך אגב אם הוא לא היה אומר כולם היו אומרים הוא אדום ובלה בלה בלה..

בלי קשר, כל הפסטיבל בוסות הזה מיותר לדעתי,והפעם זה היה בולט מהרגיל, אפקט של כל הקבוצה יורדת מהאוטובוס וכל מי ששם מוחא כפיים כמה רגעים ומשם שירה מטורפת יותר מרגש לדעתי מכל האונס הזה שהלך שם.

4

מה אתם מתלהבים? אמר את זה אחרי שמקיפים אותו 50 אוהדים צהובים ששיכורים מהזיון בדרבי.

מה ציפיתם שהוא יגיד לכם "חבר'ה הפועל לא זונה אני לא מסכים איתכם".

זה מצחיק וחוץ מזה זה קצת עצוב.

כמעט כל השחקנים בארץ זונות כסף וקהל.

קחו לדוגמא את עטר בעונה הראשונה שלו במכבי הוא הבקיע נגד בני יהודה וחגג מולה כאילו מדובר בהפועל. ולחשוב שהוא גדל שם ושיחק שם עד גיל 23.

גם יכול להיות סיטואציה שעטר שנה הבאה יוצא לחול ויושב איזה עונה וחצי על הספסל ורוצה לחזור לארץ, וחס וחלילה מיטש עוזב את מכבי ואין לה כסף והפועל בנתיים התארגנה על בעל בית מיליארדר מדובאי, ואופס.. עטר לובש אדום ושר מכבי זונה עם האוהדים.

הם שחקני כדורגל וזה המקצוע שלהם, איכפת לו ממכבי כמו שאכפת לו מבית"ר, חיפה או באר שבע...

אבל למי אכפת...

נו ברור שהיא זונה .. צריך את ערן שיגיד את זה ?? אם מישהו היה שומע על בחורה בשכונה שלו שקיבלה 4 בולבולים הוא לא היה אומר שהיא זונה ?? אין מספיק חורים בגוף בשביל זה אפילו...

כמעט כל השחקנים בארץ זונות כסף וקהל.

קחו לדוגמא את עטר בעונה הראשונה שלו במכבי הוא הבקיע נגד בני יהודה וחגג מולה כאילו מדובר בהפועל. ולחשוב שהוא גדל שם ושיחק שם עד גיל 23.

גם יכול להיות סיטואציה שעטר שנה הבאה יוצא לחול ויושב איזה עונה וחצי על הספסל ורוצה לחזור לארץ, וחס וחלילה מיטש עוזב את מכבי ואין לה כסף והפועל בנתיים התארגנה על בעל בית מיליארדר מדובאי, ואופס.. עטר לובש אדום ושר מכבי זונה עם האוהדים.

הם שחקני כדורגל וזה המקצוע שלהם, איכפת לו ממכבי כמו שאכפת לו מבית"ר, חיפה או באר שבע...

אבל למי אכפת...

אלירן לא ישחק בהפועל/חיפה בחיים.

האמת, לא מתאים...

אירוני משהו ביחס לשם המשתמש שלך.

ערן זהבי עולה עולה עולה :wubyellow3:

מחר חיפה תשלם לו פי 2 משכורת והוא יקרא למכבי זונה. זה לא שאני כועס עליו, אבל אין מה להתרגש ממנו יותר מדי. שכיר חרב מובהק וסה טו.

זה לא שמישהו חושב שהוא מכביסט, פשוט נהנים מזה שהוא מסובב להם את הסכין.

אם הם לא היו כ"כ אוהבים אותו זה לא היה כ"כ כיף עכשיו.

לא כזה אכפת לי אבל הוא יורק לבאר שהוא שתה ממנה.

הפועל זונה זה נכון אבל עד לא מזמן הוא היה שחקן שלהם,קיבל מהם כסף וסוג של פרץ דרכם.

זה רק מראה כמה הוא שכיר חרב ושאם מחר חיפה תשלם לו כפול הוא יצעק ?מכבי זונה?, אין מה להתרגש הוא בסה?כ שכיר חרב.(אבל שכיר חרב טוב)

לא כזה אכפת לי אבל הוא יורק לבאר שהוא שתה ממנה.

הפועל זונה זה נכון אבל עד לא מזמן הוא היה שחקן שלהם,קיבל מהם כסף וסוג של פרץ דרכם.

זה רק מראה כמה הוא שכיר חרב ושאם מחר חיפה תשלם לו כפול הוא יצעק ?מכבי זונה?, אין מה להתרגש הוא בסה?כ שכיר חרב.(אבל שכיר חרב טוב)

חחחח סוג של?

אוקיי.. הוא שכיר חרב.. ו..?

אם שחקן במכבי רוצה שמכבי תצליח כי אוהב אותה? בכיף

אם הוא רוצה להצליח רק כי הוא משחק בקבוצה? בכיף.

כל עוד יעשה מה שצריך בזמן שהוא בקבוצה, לא מעניין אותי שומדבר אחר

יש לכם כינוי אחר למישהי שפתחו לה תתחת בצורה כזו??

מה היא יכולה להיות חוץ מזונה??

הנימפומנית של הליגה ב4 מחזורים האחרונים אחרי שאנסו אותה 4 קבוצות ואנחנו בראשן עם 4-0 (כמה כיף בלרשום מספר)

אלירן עטר נשמה, האהבה שלנו עליו ושלו לקהל היא הדדית והלוואי שהוא יישאר פה כמה שיותר.

לא מזמן ערכתי שיטוט לילי בשדים

סתם היה לי משעמם

אמרו שם לפני שנתיים בדיוק אותם דברים כמו שאתה אמרת על זהבי

בכדורגל אין שום דבר בטוח

ושלא תתאכזב אם זה יקרה..

תכוונו לו אקדח לראש והוא יגיד גם שאמא שלו זונה....

איך אתם שופטים בן אדם במצב כזה?! 200 צהובים צועקים עליו, דרבי אמוציונאלי, וכו וכו וכו...

חוץ מזה שהוא באמת ממש שונא את הפועל בלי שום קשר למכבי..

לא מזמן ערכתי שיטוט לילי בשדים

סתם היה לי משעמם

אמרו שם לפני שנתיים בדיוק אותם דברים כמו שאתה אמרת על זהבי

בכדורגל אין שום דבר בטוח

ושלא תתאכזב אם זה יקרה..

אם (חס וחלילה) השחקנים יפגעו בו, ההנהלה לא תשלם לו כסף ולא יפרגנו לו ביציאה לאירופה אם הוא ירצה, כנראה שהוא יעבור לקבוצה אחרת וישנא אותנו.

כל עוד המערכת יחסים הזאת עושה טוב לשני הצדדים, אין סיבה שהוא יעבור לקבוצה אחרת.

אם (חס וחלילה) השחקנים יפגעו בו, ההנהלה לא תשלם לו כסף ולא יפרגנו לו ביציאה לאירופה אם הוא ירצה, כנראה שהוא יעבור לקבוצה אחרת וישנא אותנו.

כל עוד המערכת יחסים הזאת עושה טוב לשני הצדדים, אין סיבה שהוא יעבור לקבוצה אחרת.

מילות המפתח הן "כל עוד" לך תדע מה יקרה לאניימה לא עשו כלום אבל עדיין הוא בגד בהם ובא אלינו

אבל עזבו את זה 4-0 כל השאר לא חשוב

הוא שונא הפועל ובגלל זה הוא אמר

נמני היה אומר בביתר מכבי זונה ? בחיים לא

מהרגע שהוא הגיע למכבי הוא לבש צהוב , חגג עם הקהל, ושיחק עם הרבה מוטיבציה

הייתם מעדיפים שיבוא לפה שחקן עם סנטימנטים להפועל , מתי שמכבי מבקיעה הוא היה עם פרצוף תחת

שיהיה זונת קהל ומה שהוא רוצה כל עוד הוא נלחם ונותן הכל אני יעודד אותו

דרך אגב קשה לי להאמין שעטר, ייני מיכה היו הולכים להפועל ומתנהגים ככה. כנראה לזהבי יש שם משהו מעבר למה שכולם יודעים

ואוהדי הפועל יכולים לבכות עד מחר אבל מה שתמוז עושה אצלהם לאוהדי ביתר זה על אותו משקל אז שיפסיקו להיות צבועים

מי כיום לא שכיר חרב וזונת קהל? מעטים מאוד.

כל עוד ערן זהבי משחק טוב ונותן את הנשמה על הדשא ממש לא מזיז לי שום דבר אחר, לא חשבתי אפילו לרגע שהוא ישחק בשביל הסמל, איזשהו סמל. בין מכבי לערן יש חוזה עובד מעביד שבו הוא מקבל כל חודש סכום כסף יפה מאוד ובתמורה משחק כדורגל עבור המועדון, וזה כל מה שיש ביניהם, וכל מה שצריך להיות. במשבצת של סמלים בפוטנציה יש שחקנים אחרים.

איך אתם שופטים בן אדם במצב כזה?! 200 צהובים צועקים עליו, דרבי אמוציונאלי, וכו וכו וכו...

אם לא השורה האחרונה הייתי אומר שאתה צודק בכל מילה, שונא את הפועל? ממש ממש לא, ווינר? כן!

מצטער בשביל מי שקצת כואב להיזכר ולראות את זה שוב, 2:15 .. "אני בתור ילד בבלומפילד, הפועל מובילים ..." הוא אוהד הפועל או לפחות אהד אותם. משהו בו השתנה בשנה הזאת בחו"ל.

בדרבי הוא היה מת (!) לשים גול פשוט כל נגיעה שלו הוא ניסה לבעוט לכיוון השער, גם נילחם ורצה, אין להסביר מאיפה זה בא.

אירוני משהו ביחס לשם המשתמש שלך.

...

מה הקשר? אי אפשר להוקיר שחקן ע"י שם משתמש מבלי ליחס אמירות שלי אליו(זה לא פעם ראשונה שזורקים הערות).

פיגו שר פוטה בארסה הכי יומיים בריאל?

חוץ מזה, הביקורת שלי היא לא על המעבר שלו אלא היריקה על הפועל אחרי 2 וחצי משחקים במכבי(לא שיש בלי עם זה באופן כללי, שיזדיינו, אבל מנסה להיות אובייקטיבי).

לא שילמו לו כספים, היה מסוכסך עם ההנהלה הקודמת, ההנהלה והצוות המקצועי הנוכחים לא מעריכים אותו מספיק (לכאורה), שחקנים בכירים בהפועל לא רצו שיבוא והטילו וטו, שחקנים בהפועל לא הגיעו לחתונה שלו, אוהדי הפועל קיללו אותו.

שכנעת אותי, הפועל זונה!!

בא לך לספר לעצמך גם שנמני עדיין שחקן?

שמכבי לקחה דאבל כל עונה מאז 2003?

זה בערך אותו דרג.

הוא ווינר ענק, אין מילים לתאר כמה ביצים צריך כדי לעלות ולא להתרגש בדרבי ראשון מול הפועל על אחת כמה וכמה שאתה שיחקת שם וכל מה שקרה איתו, אבל שונא הפועל? הוא אוהד הפועל שרוף, זה שהוא מקצוען וניטרל את זה זה סיפור אחר.

סתם זונת קהל.

ולכל מי שינסה להסביר לי אחרת?

תחשבו על עומר פרץ, הוא לא דיבר על מכבי מילה רעה ועשה סמל של הפועל, אם זה היה הפוך היו רוצחים כאן את ערן זהבי.