Jump to content

ליגת האלופות - שמינית גמר, מפגש ראשון

Sawyer

Recommended Posts

בונקריסטים? מילאן עשתה תצוגה מדהימה של כדורגל! ניטרלה את בארסה לחלוטין

ניטרלה את החשק לראות כדורגל....העיקר טענתם שבארסה קונה שופטים ..היום מילאן ניצלה בנס זה הכל היה לה מזל .

אתם לא חושבים שאתם צוהלים מוקדם מדי??

מוכן לשים כסף שבארסה עוברת, תחושה חזקה שיגמר 3-0,4-0, יאנסו את השרמוטות האלו שמוציאים את החשק לראות כדורגל.

-מעניין כמה תגובות\קללות היו רצות פה אם בארסה הייתה כובשת שער לא חוקי סטייל מילאן.

בונקריסטים? מילאן עשתה תצוגה מדהימה של כדורגל! ניטרלה את בארסה לחלוטין

נכון הם ניטרלו כי הם התבנקרו,

אני ניטרלי, אין לי פה צד, כאחד שאוהב לראות כדורגל החרא הזה שהיה היום לא סיפק אותי,

אולי את אוהדים של מילאן ושל ברצלונה זה באמת עניין, אני ספציפית רק חיכיתי שהמשחק ייגמר,

ואם אני יכול להפנות אצבע מאשימה למשחק המגעיל הזה, זה לכדורגל האיטלקי המגעיל והבונקריסטי של מילאן...

אני מבין שסה"כ מילאן שיחקה ככה כדי להגיע לתוצאה טובה נגד ברצלונה, מילאן היו חייבים לעשות הגנה טובה,

אבל זה פשוט משעמם, לדעתי גם הם טיפה הגזימו.

נחכה למנצ'סטר בעוד שבועיים :wubyellow3:

באמצעות בונקר.

ומה פסול או רע בזה?

לדעתי כל משחק של ברצלונה מוציא את החשק מכדורגל.

משחק חד צדדי עם 600 מסירות וקבוצה ממול שלא מסוגלת לעבור את החצי אם היא רוצה לצאת עם תוצאה טובה.

קבוצה שטוב שתעוף כמה שיותר מוקדם.

הכל בגלל מוריניו זה התחיל באינטר מול בארסה הוא הראה לעולם רק בונקר ואפשר לנצח

כי לפני מוריניו קבוצות לא שיחקו הגנתי? אני יכול לדבר איתך על יוון, אם כבר להראות לעולם והשנים האחרונות, אבל שנים איטלקיות וגרמניות שיחקו ככה.

חפש catenaccio בגוגל.

(בלי קשר למשחק היום, ראיתי אותו באופן חלקי בלבד, ובלי קשר לזה שלדעתי זה לגיטימי ביותר)

אין מה לעשות בשביל לעבור קבוצה כמו ברצלונה חייב לשחק בשיטת משחק שהיא לא יפה לעיניים. לא רואה סיבה לבוא למילאן בטענות.

לבארסה אין זכות בכלל להתלונן על טעויות שיפוט. אבל כלכך שקוף שהם יעברו...

ומה פסול או רע בזה?

לדעתי כל משחק של ברצלונה מוציא את החשק מכדורגל.

משחק חד צדדי עם 600 מסירות וקבוצה ממול שלא מסוגלת לעבור את החצי אם היא רוצה לצאת עם תוצאה טובה.

קבוצה שטוב שתעוף כמה שיותר מוקדם.

מבחינת מילאן וכל קבוצה שנחותה משמעותית מיריבתה באשר היא, שום דבר. זו הדרך היחידה לשחק שהיא לא התאבדות.

מבחינת האוהד הנייטרלי, למשל אני, שרק רוצה לראות שעה וחצי של כדורגל איכותי ומרתק, רע מאוד.

אין מה לעשות בשביל לעבור קבוצה כמו ברצלונה חייב לשחק בשיטת משחק שהיא לא יפה לעיניים. לא רואה סיבה לבוא למילאן בטענות.

למה אין להם זכות??? הם שילמו ביוקר על מה שקרה נגד צ'לסי ב2009 , עונה אחר כך אינטר ניחו 3-1 משער בנבדל והשופט לא שרק פנדל לברצלונה.

בקיצור אתה צבוע..

וואו, לא ידעתי שכל כך הרבה אנשים כאן אוהדי הצלחות של ברצלונה

ראיתי רק איזה חצי שעה, ומילאן נתנו משחק מעולה.

אם מסי מבקיע את השער השני של מילאן, וצ'אבי מוסר לו, הייתם משפריצים על הטלוויזיה.

אם מסי מבקיע את השער השני של מילאן, וצ'אבי מוסר לו, הייתם משפריצים על הטלוויזיה.

איך אתה קובע מי אוהד הצלחות?? כמה קנאה.

למה אין להם זכות??? הם שילמו ביוקר על מה שקרה נגד צ'לסי ב2009 , עונה אחר כך אינטר ניחו 3-1 משער בנבדל והשופט לא שרק פנדל לברצלונה.

בקיצור אתה צבוע..

נו באמת?

וואו אתה בנאדם אובייקטיבי.

פתח חצי גמר 2009 צלסי ברסה תגיד לי מה דעתך על השיפוט!

פתח שמינית גמר 2011 ארסנל ברסה קאמפ נואו, 2-1 לארסנל מהמפגש הראשון, והופה ואן פרסי מורחק באדום כי בעט תכדור, אבל אני מניח שאחר כך אמרת משהו על השיפוט כן?

היו עוד המון מקרים, לפחות 2,3 סופר קלסיקו שהשופט החליט שריאל צריכה לשחק ב10 שחקנים.

חצי גמר 2010 טיאגו מוטה מורחק באדום שערוריתי.

בקיצור מזה אין לברסה זכות לדבר על שיפוט יבנאדם עיוור

בתור אחד שאין לו צד אני אתקן אותך:

מילאן נתנו משחק הגנה מעולה, המשחק הזה היה יותר פסיכולוגי וטקטי מאשר משחק כדורגל מהנה בין שתי קבוצות גדולות באירופה.

שער בפוקס שבנה להם את הביטחון, מילאן פחדו, אני באמת חושב שזה לא הולך להשתנות בגומלין,

מילאן ישחקו בונקר ברזלים וברצלונה תעוף(לא שממש מעניין אותי, אבל זה מה שקבוצות עושות כדי לעלות שלב מול ברצלונה)...

לאוהבי כדורגל מגיע יותר...

אני ממש לא חושב שמילאן שיחקה מכוער היום. ממש לא.

מבחינת מילאן וכל קבוצה שנחותה משמעותית מיריבתה באשר היא, שום דבר. זו הדרך היחידה לשחק שהיא לא התאבדות.

מבחינת האוהד הנייטרלי, למשל אני, שרק רוצה לראות שעה וחצי של כדורגל איכותי ומרתק, רע מאוד.

בגלל זה כתבתי שטוב שברצלונה תעוף כמה שיותר מוקדם.

כמעט כל קבוצה שתגיע מול ברצלונה נקבל תבנית משחק דומה עם כדורגל חסר מעוף, נמאס כבר.

חבל שיונייטד או ריאל ייפרדו כבר עכשיו, חצי גמר של ריאל, באיירן, יונייטד ופריז היה יכול להיות הצגה ענקית.

בחיים שלי לא ראיתי כזה בונקר שאפילו אל שעראווי יורד לרחבה לעשות הגנה.

שאפו להם שהם הצליחו לשתק את בארסה כל המשחק (למרות שזה היה מסריח) ושהצליחו להבקיע 2 שערים. (הראשון אחרי נגיעת יד ברורה והשני גול באמת יפה)

כמו שמישהו פה אמר, משחק טוב למילאן אבל משחק מסריח לכאלה שרצו לראות כדורגל איכותי עם קצב.

נו באמת?

וואו אתה בנאדם אובייקטיבי.

פתח חצי גמר 2009 צלסי ברסה תגיד לי מה דעתך על השיפוט!

פתח שמינית גמר 2011 ארסנל ברסה קאמפ נואו, 2-1 לארסנל מהמפגש הראשון, והופה ואן פרסי מורחק באדום כי בעט תכדור, אבל אני מניח שאחר כך אמרת משהו על השיפוט כן?

היו עוד המון מקרים, לפחות 2,3 סופר קלסיקו שהשופט החליט שריאל צריכה לשחק ב10 שחקנים.

חצי גמר 2010 טיאגו מוטה מורחק באדום שערוריתי.

בקיצור מזה אין לברסה זכות לדבר על שיפוט יבנאדם עיוור

מה אתה מחרטט?? או יותר נכון את מי אתה חושב שאתה מחרטט? הכול התקזז בסופו של דבר...בעונה שעברה ברצלונה הפסידה אליפות על שופטים.

ואן פרסי על פי החוקה קיבל צהוב מוצדק , ואל תחרטט לא שמע את השריקה.

בגלל זה כתבתי שטוב שברצלונה תעוף כמה שיותר מוקדם.

כמעט כל קבוצה שתגיע מול ברצלונה נקבל תבנית משחק דומה עם כדורגל חסר מעוף, נמאס כבר.

חבל שיונייטד או ריאל ייפרדו כבר עכשיו, חצי גמר של ריאל, באיירן, יונייטד ופריז היה יכול להיות הצגה ענקית.

מצד אחד אתה צודק, מצד שני, אם בארסה תפגוש את ריאל או באיירן, ואולי אפילו פריז, תהיה חגיגה.

מה אתה מחרטט?? או יותר נכון את מי אתה חושב שאתה מחרטט? הכול התקזז בסופו של דבר...בעונה שעברה ברצלונה הפסידה אליפות על שופטים.

a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_biscuitsshakey.gif

ומשום מה, זה תמיד מצחיק אותי מחדש:

1272484664010.jpg

חח אתה מחרטט לא אני.

הזיכרון של האוהדים שלכם קצר מאוד. אתם דוחים אותי.

הפסדתם תאליפות בגלל השיפוט? מה אתה אוהד הפועל במקרה?, או קרוב של אבוקסיס?

לך תקח טישו.

בוא תהיה גבר ותחפש לי משחקים ששיפוט דפק את ברסה, אל תזרוק באוויר, תביא לי שם ותאריך.

נשמה על מה אתה מדבר מאיפו הבאתה שהם הםסידו אליפות בגלל שופטים חח שטות השנה....ריאל השיגו 100 נקודות וכבשו שיא שערים של כל הזמנים בליגה הספרדית אז איזה שופטים בדיוק אנחנו מדברים?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

חח אתה מחרטט לא אני.

הזיכרון של האוהדים שלכם קצר מאוד. אתם דוחים אותי.

הפסדתם תאליפות בגלל השיפוט? מה אתה אוהד הפועל במקרה?, או קרוב של אבוקסיס?

לך תקח טישו.

בוא תהיה גבר ותחפש לי משחקים ששיפוט דפק את ברסה, אל תזרוק באוויר, תביא לי שם ותאריך.

עונה שעברה בליגה : דקה 90 שחקן אספניול מציל גול עם היד השופט לא שורק, נגד ולנסיה שתי פנדלים על מסי שלא נשרקים, פסילת גול חוקי נגד בילבאו, פסילת שער חוקי נגד חטאפה....עוד?