Jump to content

הפרטים הקטנים בתקציר

ת"א שלנו

Recommended Posts

זה הנושא הרשמי להתעמקות בתקצירים\משחק מלא ולמצוא את הפרטים המרגשים שפספסנו במהלך המשחק:

http://www.youtube.com/watch?v=Or0VS2Wx4JA

מה שמצאתי:

0:29 - זהבי מנסה להטריף את הקהל.

1:09 - ראדי מכין את עצמו לבעיטה והשחקן של הפועל שבא מולו שומר על הביצים שלו במקום לזנק על ראדי ולקחת לו את הכדור.

1:30 - דני נוימן מוציא קול מסוים - ספק גניחה, ספק נהמה של גמד - לאחר ניסיון קרן כושל של הפועל ת"א

1:50 - גול של עטר. אחד ממניפי הדגלים של הפועל (הימני במרכז הגוש) נכנס להלם בקו"ם ומפיל את הדגל(בכוונה לא כתבתי "זורק אותו מעצבים", כי הם הקהל הכי טוב בארץ ואין מצב שהם יפסיקו לעודד\לנופף בדגל בגלל עוד גול שהם קיבלו).

3:29 - ראדי מול אדל וכמו בבעיטה הקודמת של ראדי, שבה שחקן של הפועל מנסה להגן על עצמו ולא למנוע גול, גם כאן, אדל מנסה להגן על עצמו ולא למנוע שער.

3:30 - ראדי כובש את הרביעי וכל שחקני הפועל שנמצאים ברחבה מרימים את הידיים מיאוש ובמקביל עטר(צמוד לשער 10) דופק ריצה של החיים לאורך כל השער.

אם גם אתם מצאתם דברים מרגשים או סתם בא לכם לרשום "4 לך הפועל" אז שתפו אותנו.

תודה ושיהיה אחלה יום.

משהו שלא ראיתם בתקציר ושתראו כשיהיה שידור של המשחק המלא.

אחרי הפנדל ואחרי שאלירן קפץ על השלטים הוא פשוט הסתכל על שער 11, שם את היד על האוזן, הסתכל על שער 5 ואמר שהוא רוצה לשמוע אותנו שרים להם (את אליזרן זיין אתכם). ברגע הזה ברצינות שהתחלתי לבכות.

3:20 אלירן עטר כובש בפנדל ופורע את החוב על הדרבי הקודם.

3:47 שרן ייני מתנפל על שחקן של הפועל ונועץ בו שתי ידיים לכיוון החזה.

4:20 השחקן מספר אחת של מכבי על המגרש הכרוז שי סידי מכבי תא ארבעעעעע הפועל תא אפססססס

הכי חשוב!!! 0:10 השופט מוציא את המשחק הענק הזה לדרך!! תודה לך אלי חכמון

בהתחלה ממש התבאסתי שיורם ארבל שידר ולא מאיר איינשטיין, איינשטיין היה יוצר לנו את אחד התקצירים הכי מרגשים בהיסטוריה עם השאגות שלו.

אבל: ה"יש!" שיורם ארבל דופק כשקיבלנו פנדל וכשעטר הבקיע שווה הכל

2:43-2:47

תראו איפה פאביצ'ביץ', תראו איפה אבוטבול...תראו איפה ייני. ותראו איך הוא רץ לכדור הזה :wubyellow3:

מצד אחד, סגן קפטן שהקבוצה שלו בפיגור, רואה שעוקפים אותו בריצה לכדור ועובר להליכה. מצד שני, קפטן שמוביל 2-0 ורץ כאילו העולם תלוי בכדור הזה.

זאת הפועל וזאת מכבי.

אמרתי בדיון אחר ואומר פה- העצבים של זיו בסיום - זה מכביזם. להתבאס שלא קיבלת אופציה לתת להם עוד אחד למרות שכבר 4-0 והמשחק איבד מזמן כל עניין.

כנראה שהיה שם פנדל שמונע מזיו לשים את החמישי.

אף אחד לא יראה הילוך חוזר של זה בגלל שהגיעה השריקה, אבל זיו לא היה מתעצבן כל כך על כלום.

תגידו רק אני ראיתי פנדל ב 2:36? אבל משהו קיצוני, פנדל + אדום מגיע שם על הגלישה הזאת

צרחתי כמו משוגע כשראיתי את זה, כנראה שאף אחד לא שם לב זה מטריף אותי

תגידו רק אני ראיתי פנדל ב 2:36? אבל משהו קיצוני, פנדל + אדום מגיע שם על הגלישה הזאת

פיי

:o :o :o :o

הקומוניסט קודם כל מעיף תכדור לפני שהוא מוריד את פריצה

לגמרי.. אבל הכדור לא היה באיזור זה היה ברור שהוא לא ישרוק פנדל למרות שמגיע וגם אדום.

וזה ב2:40 ליתר דיוק

הקומוניסט קודם כל מעיף תכדור לפני שהוא מוריד את פריצה

זה שהעיף את הכדור זה לא זה שעשה את הגליץ ובכל מקרה עבירה בלי כדור זה אדום..

ועוד בגליץ מאחורה,,

אבל אני שמח שניצחנו בצורה ככ מוחצת שזה בכלל לא מציק..כמו שהתרגלנו..

מישהו ראה בצורה ברורה יותר אם היה שם פנדל על זיו בסוף? האמת שבמגרש לא הסתכלתי על זה ובטלוויזיה זה נראה יותר כמו גוף מאשר תפיסה

משהו שלא ראיתם בתקציר ושתראו כשיהיה שידור של המשחק המלא.

אחרי הפנדל ואחרי שאלירן קפץ על השלטים הוא פשוט הסתכל על שער 11, שם את היד על האוזן, הסתכל על שער 5 ואמר שהוא רוצה לשמוע אותנו שרים להם (את אליזרן זיין אתכם). ברגע הזה ברצינות שהתחלתי לבכות.

פשוט ענק