Jump to content

מולטימדיה מהדרבי - סרטונים, תמונות, תקציר והמשחק המלא

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

3. בקטע של החוסר קצב יש לדעתי "אשם" אחד וזה שער 11 וכמובן הארגון ששולט בו, בשירים ה"מטריפים" אנשים שרים מהר ובהתלהבות וזה בסדר אתם צריכים גם לשיר ככה, שימו לב שבאני מודה, צהוב עכשיו ועוד כל 7,8,13,2 שרים יחד ו11 לחוד, לדעתי זה הורס כי בהתלהבות זה יותר עוצמתי ובניגוד לארגונים בשער 11 ששולטים אין מי שישלוט בקהל הרחב למרות שיכול להיות שלשיר לאט כמוכם זה לא פחות טוב אין לי דעה מה עדיף מהר או לאט וזה רק ביקורת בונה.

אז אולי צריך ללמד את שאר השערים הכיצד לשיר

שירה מהירה הורסת את השיר ואת האווירה וזה נשמע מגעיל

עידוד ושירה עושים את זה בצורה איטית ולא כמו המרוקאי איך שהוא נשמע היום שלפני שאומרים אוו שומעים את האוו מהצד השני

צריך לשים מישהו מהארגון בכל השירים וללמד אותם "כיצד לשיר כשורה"

תראה איך כולם שרים צהוב עכשיו בקריית שלום מהסרטון של וואן או מהחגיגות בג'ינה שהעלה ההוא פה למעלה וזה לדעתי נשמע יותר טוב, ואיך תלמד את כל הקהל הרחב איך בדיוק תצאו מהראש המרובע ולהישאר מרובעים אפשר לחשוב לטובת הקבוצה והעידוד ולנסות להגביר ת'קצב גם אם זה לא הכי טוב בעיניכם, הקהל הרחב לא ישתנה ואני חותם על זה שלא משנה מה תעשה הוא ישאר ככה, בשער 11 אפשר לשנות בדקה ת'קצב.

לדעתי ממש שטויות ששירה מהירה הורסת שיר, זה טוב וזה טוב ומה שחשוב בשיר הוא שהוא יטריף את הקבוצה ותאמין לי ששירה מהירה נותנת יותר טירוף לדשא.

למה אידיוט?

אני ימני.

מאוד ימני.

ואני לא שר לראדי וכאלה.

ועדיין, צריך להיות אידיוט בשביל לא להבין שקריאות כאלה פוגעות בקבוצה.

בין אם זה עונשים ורדיוסים ובין אם זה פגיעה בשחקנים שמשחקים אצלנו(הבדל ענקי בין לא לשיר להם לבין לצעוק דברים שפוגעים בהם)

אני ימני.

מאוד ימני.

ואני לא שר לראדי וכאלה.

בין אם זה עונשים ורדיוסים ובין אם זה פגיעה בשחקנים שמשחקים אצלנו(הבדל ענקי בין לא לשיר להם לבין לצעוק דברים שפוגעים בהם)

למה אידיוט?

רציתי לענות בתגובה צינית משהו על כמות החמצן שהגיעה לו למוח כשהוא היה קטן או על הקרבה המשפחתית בין ההורים שלו...

אבל אני אענה ברצינות-

עמודים על עמודים של שיחות לגבי קללות גזעניות ביציע.

כמות העונשים שקיבלנו על זה כבר כל כך גדולה, ועדיין אנשים מתעקשים לחרב לעצמם ולנו.

אני אישית לא מפסיק לשיר כדי שלא יהיה שקט ביציע אלא במקום "טועמה מחבל" צועק "צהוב עולה עולה". לא שיא התחכום, אבל עושה את העבודה מבחינת הרעש ומבחינת לא לקרוא קריאות גזעניות ביציע.

אני מקווה שיום אחד הארגון יחליט לעשות את זה בצורה מסודרת. עד אז, אני מציע לרוב השפוי ביציע להצטרף אלי בקטע הזה.

אני ימני.

מאוד ימני.

ואני לא שר לראדי וכאלה.

מה הקשר בין להיות ימני ולא לשיר לראדי??????

גם אני מאוד ימני. זה מתבטא בדעות שלי לגבי ההסדרים המדיניים, לגבי מדיניות החוץ והפנים שצריכה להיות לנו...

אבל יש הבדל בין להחזיק בדעות ימניות ובין לחשוב שמישהו נחות ממך בגלל המוצא או הדת שלו

רציתי לענות בתגובה צינית משהו על כמות החמצן שהגיעה לו למוח כשהוא היה קטן או על הקרבה המשפחתית בין ההורים שלו...

אבל אני אענה ברצינות-

עמודים על עמודים של שיחות לגבי קללות גזעניות ביציע.

כמות העונשים שקיבלנו על זה כבר כל כך גדולה, ועדיין אנשים מתעקשים לחרב לעצמם ולנו.

אני אישית לא מפסיק לשיר כדי שלא יהיה שקט ביציע אלא במקום "טועמה מחבל" צועק "צהוב עולה עולה". לא שיא התחכום, אבל עושה את העבודה מבחינת הרעש ומבחינת לא לקרוא קריאות גזעניות ביציע.

אני מקווה שיום אחד הארגון יחליט לעשות את זה בצורה מסודרת. עד אז, אני מציע לרוב השפוי ביציע להצטרף אלי בקטע הזה.

אני מעדיף לא לדבר על השטויות האלה, אבל מה שריציתי לומר שהוא לא אידיוט בכלל,

זה שזרקת עקרונות בשביל פוליטיקה בשקל(המורי הזקן ממש לא מכוון להיות גזעני זה היפי נפש עשו אותו כזה),

ושאתה לא מסכים עם מישהו לא הופך אותו לאידיוט, תכבד אנשים עם דעה אחרת.

אני מעדיף לא לדבר על השטויות האלה, אבל מה שריציתי לומר שהוא לא אידיוט בכלל,

זה שזרקת עקרונות בשביל פוליטיקה בשקל(המורי הזקן ממש לא מכוון להיות גזעני זה היפי נפש עשו אותו כזה),

ושאתה לא מסכים עם מישהו לא הופך אותו לאידיוט, תכבד אנשים עם דעה אחרת.

יש אנשים שאני לא מסכים איתם והם לא אידיוטים, אבל כשבנאדם הורס במו ידיו לקבוצה ומתעצבן שאנשים לא עושים כמוהו- הוא אידיוט.

אני לא רוצה להרוס את הנושא המדהים של המולטימדיה ולהפוך אותו לעוד נושא בעד או נגד גזענות ביציע.

קבל תשובה מלאה ומפורטת בפייסבוק

תום אחי, זה לא הקטע שלי לריב בפורומים כך שאענה קצר ובעיקר לא מתלהם- לדעתי לא קראת טוב, לא הבנת וגם יכול להיות שלא רצית להבין- "או ששרים או שלא" היה משפת המפתח בתגובה שלי וזה כלל את כל השירים, כל שער 11 זה היה נראה שהם נרתעים לשיר טועמה מחבל במורי הזקן ואילו "אין אדומים" שער 11 שר בהתלהבות כולל ת'"סלים טעומה מ-ח-ב-ל" אבל במורי לא וזה קצת משגע שאין אחידות והקהל רוצה לדעת איפה עומדים היום בקטע הזה? שרים טועמה מחבל רק בלובש אדום אין אדומים ולא יודע מה עוד ורק במורי לא? לא שרים בכלל? משנים תמילים?

אם תיהיה החלטה חד משמעית לגבי מה שרים ומה לא בקהל כדי שלא יהיה בוז בחלק מהשערים בשירים מסויימים והקהל לא יתפלג אני אכבד ואעשה אותה גם אם בתיאוריה לא מפריע לי לשיר.

אני ימני.

מאוד ימני.

ואני לא שר לראדי וכאלה.

אתה פי עשר מזיק למכבי לדעתי. אבל אני מכבד אותך אחי וזו זכותך.

אה עכשיו גם באמא שלכם זונה תשרקו בוז?!?!

שום בוז פשוט שיר מיותר ואפילו אי לי בעיה להודות שפעם אחת במשחק האחרון ממש כל הקהל שר וזרמתי, אבל הרגשתי אידיוט. זה השיר המקביל ל"אנחנו נזיין אותכם" לדעתי.