Jump to content

מולטימדיה מהדרבי - סרטונים, תמונות, תקציר והמשחק המלא

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

יש לי את האולפן והחגיגות אחרי המשחק אבל לצערי אי אפשר לעלות.

איך שאני מעלה ליוטיוב זה אוטומטית יורד.

בגלל זה גם לא תראו הרבה קליפים לדרבי הזה, ואן הגרמנים לקחו ברצינות את הקטע של זכויות יוצרים, וכמעט בלתי אפפשרי לעקוף את זה.

-צריך ורצוי שהמנהלים ישנו משהו בהגדרות של הפורום ויאפשרו להטמיע נגנים אחרים ולא רק את האפשרות של היוטיוב, ואז אני יוכל לעלות לאתר אחר בלי כאבי ראש.

בגלל זה גם לא תראו הרבה קליפים לדרבי הזה, ואן הגרמנים לקחו ברצינות את הקטע של זכויות יוצרים, וכמעט בלתי אפפשרי לעקוף את זה.

-צריך ורצוי שהמנהלים ישנו משהו בהגדרות של הפורום ויאפשרו להטמיע נגנים אחרים ולא רק את האפשרות של היוטיוב, ואז אני יוכל לעלות לאתר אחר בלי כאבי ראש.

אתה יכול להעאלות את זה לאיזה שהוא אתר ונוריד הורדה ישירה ?

http://www.youtube.com/watch?v=7mHe6FMs46o

גם המילים מתאימות , גם התמונה , גם אחלה שיר.

נראלי מתאים לעשות עליו קליפ לא?

אני בעד,אבל הרבה יגידו שחסר לך פה קצת דרבוקות וסלסולים.

וזה צריך להיות four,four,four the number of the beast ;)

אני בעד,אבל הרבה יגידו שחסר לך פה קצת דרבוקות וסלסולים

אני חושב שהבדיחה המתנשאת והלא מצחיקה הזאת מיצתה את עצמה

בכל מקרה, אם IRON MAIDEN אז רק THE TROOPER

כמה שזה כיף שזה מכאיב להם אבל ......הוא יוצא פה סמרטוט שאין מילים...

בתכלס אם מסתכלים על זה אובייקטיבי הוא יוצא אפס , ועוד לחשוב שהוא היה שם בגדר אל בעקבות אותו שער ב 2010

אבל למי אכפת , הוא צהוב ו 4!

אין אפשרות לרשום "כל הזכויות שמורות לערוץ 1/וואן/ שקר כלשהו ?

אין אפשרות לרשום "כל הזכויות שמורות לערוץ 1/וואן/ שקר כלשהו ?

לא, יש להם דבר כזה שאם הוא מזהה משהו שקשור לליגת העל כמו:שלט פרסומת של ווינר, לוח תוצאות ועוד שלל דברים אז הסרטון יורד אוטומטית.

לא, יש להם דבר כזה שאם הוא מזהה משהו שקשור לליגת העל כמו:שלט פרסומת של ווינר, לוח תוצאות ועוד שלל דברים אז הסרטון יורד אוטומטית.

תעלה לאתר את הלפני ואחרי :please:

יש מצב אתה מעלה באיזה מקום ונוריד ממנו?

האולפן אחרי המשחק:

http://www.metacafe....movie_0033_wmv/

עכשיו תפסיקו לאכול לחלי תראש!!

חחח תמיד תשאר אינטרסנט:yahoo: מה אתה מסנג'ר אותו תכין ת'קליפ בעצמך

שנים רבות לא היה צריך היה להיהרס היה צריך להרגע אחרי הגול ולהתחיל אותו מהתחלה..יש לנו עקרון מטומטם יעני לא שרים שיר פעמיים..אבל הפעם לא שרנו תשיר הזה אפילו סתם ויתרו עליו וחבל היה פוטנציאל אדיר לשרוף תאיצטדיון אחרי הרביעי..

עוד קטע דפוק אנשים צועקים יש איזה דקה במקום להביא תטירוף של הגול לשיר

כמה דברים על הקהל בדרבי:

1.תודה לכולם, היית אווירה מדהימה, אחלה שער 8 שבעולם היה אחלה לא פחות טוב מהרבה משחקים מרגשים שהייתי ב11.

2.קצת מעצבן שבמורי הזקן פתאום אתה מגלה שאתה צורח לבד "טועמה מחבל", והבוז באין אדומים פשוט רציתי לרצוח את שער 2 ו13, ב8 לא ראיתי כמעט בוז וזה לא היה נשמע מ7.או ששרים או שלא זה משגע ששרים אבל לא תחלק הזה.

3. בקטע של החוסר קצב יש לדעתי "אשם" אחד וזה שער 11 וכמובן הארגון ששולט בו, בשירים ה"מטריפים" אנשים שרים מהר ובהתלהבות וזה בסדר אתם צריכים גם לשיר ככה, שימו לב שבאני מודה, צהוב עכשיו ועוד כל 7,8,13,2 שרים יחד ו11 לחוד, לדעתי זה הורס כי בהתלהבות זה יותר עוצמתי ובניגוד לארגונים בשער 11 ששולטים אין מי שישלוט בקהל הרחב למרות שיכול להיות שלשיר לאט כמוכם זה לא פחות טוב אין לי דעה מה עדיף מהר או לאט וזה רק ביקורת בונה.

4.שוב תודה לכולם, היה אש, החיוך עוד לא ירד ואני עדיין רוצה להרוג אותי שלא נשארתי לחגיגות בק"ש ונסעתי עם הטרמפ, כוסאומו העולם הייתי מוכן לחזור אחורה ולהישאר לישון בק"ש.