Jump to content

לכל אוהדי מכבי - חובה לקרוא

itzik8

Recommended Posts

אם כל אחד יעשה שיתוף, אם נעביר את זה לכמה שיותר אולי נפסיק את מחלת הספרסרות . הגיע הזמן לעצור את הנגיף שהצטבר בשנים האחרונות

526439_10151487780189853_116985084_n.jpg

זוכרים שבוזגלו בישל לרנגלוב???שהדרבי נגמר ב1-1 ושמחנו?רובנו כנראה שלא זוכרים כי זה היה ב6/2/11 לפני שנתיים.

בדיוק חודש לפני שהתגייסתי-הפעם האחרונה שהייתי בדרבי.

אני לוחם כבר שנתיים והדרבי הקרוב הוא הראשון שאני מצליח לצאת אליו ולאף ספסר זה לא מעניין.

לא ביקשתי מתנות וגם לא מחירי זנות,שום ספסר לא היה מוכן להוריד לי את המחיר ל200!!!בחישוב פשוט פי 4 ממה שקנה אותו וכמעט שליש מהמשכורת שלי.

איפה הביטוי "כל אוהדי מכבי ערבים זה לזה" מתבטא אם אפילו ללוחמים ספסרים לא מוכנים להרוויח טיפה פחות?!?!?!

איפה נעלמה האחדות הזאת בקהל?!מבלבלים בשכל על לאחד לאירגון אחד,לפרק את האירגונים בכלל ואז מה?פתאום נהפוך לבני אדם?

איפה כל אותם האנשים "הציונים/פטריוטים" שהעלו סטטוסים 3 פעמים ביום לפני פחות מ3 חודשים על "כל הכבוד לצה"ל "העם איתכם" "ישראל חזקה"?!?!

אז אין מלחמה זהו נגמר?פשוט כל הלוחמים יושבים בבית כל היום ויש מלחמה אז הם קמים הולכים אולי חוזרים אולי לא בשביל שאתם תשבו על התחת בבית/במשרד ותעלו סטטוסים מפוצצים שיוציאו אותכם גברים-חבורה של לוזרים!

בין כל הבלגן מצאתי במזל מאלוהים בנאדם אחד שיש לו כבוד ויודע איך ולמה הוא יכול לקום כל בוקר,ללכת לעבוד ולשלוח את ילדים שלו לביצפר רחמים מלול !

אין הרבה אנשים שיש להם גם את היכולת וגם את הנשמה..אתה פשוט תותח!

תלמדו טיפה מהבנאדם הזה שמוותר על להגיע לדרבי ונ-ו-ת-ן כרטיסים ללוחמים!

מקווה שהארתי לכמה אנשים את העיניים ואלה שלא תמשיכו לחיות בכלום שאתם.

עוד 3 ימים למנאייקקקקקקקקקקקקקק יאללה מכבי!!!!

אחי רוב הספסרים הגדולים הם לא בהכרח אוהדי מכבי

הם נמצאים בכל משחק בכל מגרש, שוב ושוב אותם פרצופים במשך שנים

אם אני ועוד מאות כמוני כבר מזהים אותם, אני בטוח שהמשטרה הייתה יכולה לעלות עליהם, אבל מסיבה כלשהי מעלימה עין.

לא בדקתי את זה, אבל אני ממש לא התפלא אם אותם הספסרים הבני זונות שתמיד מספסרים למשחקים של מכבי מספסרים גם במשחקים של קבוצות אחרות.

אני רואה כל משחק את אותם הספסרים גם בכדורגל וגם בכדורסל עושים את אותו בית זונות זה לא מוסתר זה באותו מקום כל פעם.

היחידים שיכולים לעצור את התופעה או לפחות להקטין אותה משמעותית הם רשויות החוק, ספסר שיבוא למשחק עם 10 כרטיסים וכולם יוחרמו בגלל ספסרות לא יספסר שוב, לפחות לא בצורה כזאת גלויה.

אני לא מבין מה אתה רוצה מאוהדי מכבי? שיתנו לך את הכרטיס ???

בכל אופן תתנחם בזה שכשאני הייתי בצבא (לוחם) לא רק שלא נתנו לי לצאת.. אפילו טלוויזיה מז@₪@₪ לא הייתה שם..

ואם אתה כ?כ הרבה שנים אוהד תשלח חבר שלך שיקנה לך כרטיס פעם הבאה.. ממש לא היה קשה להשיג.

אם הנהלת מכבי הייתה מחליטה להלחם בזה במקום להתעסק עם הרוכלי שמוכרים בייגלה

או להתעסק אם ילדים ששותים לפני המשחק ועוצרים את אותם ספסרים שמוכרים וידועים זה היה אחרת.

ותתפלאו יש המון אוהדי מכבי שאני רואה אותם בשער 11 אחרי זה וגם במשחק נגד רמת גן שזה משחק שמכרו 40 שקל נוער

הם באו ומכרו "למשחק כזה" ב60 שקל! כל אחד מכיר אותם אבל אף אחד לא עושה כלום אף אחד לא חשב פעם אחת ואף פעם מישהו שעמד ליד

לא עבר בראש לעשות משהו בנידון .

יש ספסר אחד בן זונה שכל הזמן אני רואה אותו במשחקים ואפילו ראיתי אותו בהאנגר בהופעה של הפרוייקט של רביבו מספסר...הכלבים האלה צריכים לשבור להם את שתי הידיים והרגליים

עזבו את כל הספסרים הקבועים הבני אלף זונות, מספיק להיכנס ליוזר של מכבי בפייסבוק ולהבין שכל ילד בן 12 מנסה לעשות קופה על שאר האוהדים.

זה לא נגע נקודתי אלא תופעה כלל ארצית והמעט שמוטל עלינו זה להילחם באנשים שמספסרים בד-אמותינו ולא לתת לזונות האלה לגיטימציה נוספת.

1) במכירה האחרונה לא מכרו יותר מנוער לבן אדם

2) כל מנוי יכל להשיג שני כרטיסים ואם הוא רצה עוד הוא היה צריך לעשות את כל הסיבוב

3) למכבי אין סמכות לעשות דבר בנוגע לספסרים

4) תהרוג אותי איך, אני לא יודע. אבל מלא שוטרים. מגבניקים וסמויים לא מצליחים לראות מול העיניים שלהם את כל הספסרים.

5) אני לא מכיר את אותם אנשים.. אבל אם אתה מכיר תלשין

בהצלחה חבר.

פעם אחת שמתחת לאף שלי אוהד הגועל מכר לאוהד מכבי ב350 כבר תפסתי עצבים והלכתי למשטרה

ואתה לא יודע איזה תשובות מפגרות קבלתי.

לא צריך רק את הדרב0י 0כדי לדעת מי אלו ספסרים כי הם ידועים לכולם אותם אנשים שצועקים מי צריך כרטיס

לא רק בדרבים גם משחקים הכי פשוטים מחוץ ל11

פיקל אתה לא צריך ללכת למשטרה, כי המשטרה שמה זין על כל העניין הזה.

כל הפרסומים שאנחנו שומעים מידי פעם על זה שהם עוצרים אוהדים שמספסרים זה דאווינים לתקשורת כדי שהאזרחים יגידו "כל הכבוד למשטרה". בתכלס, הכל עבודה בעיניים.

לספסרים הכבדים שאתה רואים עם סטוקים כל משחק יש גב מהמשטרה ולא סתם השוטרים מעלימים עין.

זה אנשים שמשתפים/שיתפו פעולה עם המשטרה במקרים מסומים (בלי קשר לכדורגל) והמשטרה בתמורה נותנת להם יד חופשית לספסר.

הם נבלות אחד אחד ואישית הייתי מצטרף אם היתה התארגנות לקבוע עם אחד מאלה ולשבור לו את כל העצמות + לרוקן אותו עד הגרוש האחרון.

אבל אין מה לעשות וזה ימשך אנשים תמיד יקנו ב300 400 שיש משחק חשוב (מלבד אנשי עקרונות אבל הם טיפה בים), הרבה פעמים ראיתי ביותר.

ביד2 מספסרים שנים בצורה גלויה המשטרה יודעת מזה ועדיין הכל ממשיך כרגיל, יותר מזה?

לצערי לא ישתנה פה שום דבר.

תחשבו לאן זה יכול להגיע במצב של דרבי מכריע לאליפות בפלייאוף.

אני מקווה

שיעשו בדרבי פלייאוף מנויים למשחקי הבית

לא בהנחה או משהו כמו שיש מנוי של תחילת שנה

מנוי נוער לפלייאוף?250 שקל= 50 שקל למשחק,גם ככה לוקחים 50 שקל למשחק,אם נגיע בעמדה טובה לפלייאוף יבטיחו בלומפיד 90% מלא+ אוהדי חיפה והפועל לא ישיגו כרטיסים לשערים שלנו+ לספסרים לא תיהיה עבודה

כנ?ל לגבי מנוי בוגר 500 שקל= 5 משחקים

עזבו את כל הספסרים הקבועים הבני אלף זונות, מספיק להיכנס ליוזר של מכבי בפייסבוק ולהבין שכל ילד בן 12 מנסה לעשות קופה על שאר האוהדים.

זה לא נגע נקודתי אלא תופעה כלל ארצית והמעט שמוטל עלינו זה להילחם באנשים שמספסרים בד-אמותינו ולא לתת לזונות האלה לגיטימציה נוספת.

הפוך. הבעיה היא לא עם אנשים שנתקעים מדי פעם ומנסים למכור בקצת יותר כסף, זה מה שקורה בדיוק במשחקים של מכבי כדורסל באירופה וגם בכל אצטדיון באירופה. יש לי בעיה קשה עם אנשים שמגיעים לכלאירוע ספורטיבי עם עשרות כרטיסים, גם אירועים שבאופן רשמי כל אדם יכוללרכוש אליהם כרטיס אחד, ואז מוכרים אותם במחירים מופקעים. הסוג הראשון של האנשים הם מזדמנים. הסוג השני, ספסרות זו העבודה שלהם.

אני מקווה

שיעשו בדרבי פלייאוף מנויים למשחקי הבית

לא בהנחה או משהו כמו שיש מנוי של תחילת שנה

מנוי נוער לפלייאוף?250 שקל= 50 שקל למשחק,גם ככה לוקחים 50 שקל למשחק,אם נגיע בעמדה טובה לפלייאוף יבטיחו בלומפיד 90% מלא+ אוהדי חיפה והפועל לא ישיגו כרטיסים לשערים שלנו+ לספסרים לא תיהיה עבודה

כנ?ל לגבי מנוי בוגר 500 שקל= 5 משחקים

ואז ספסרים יקנו ויספסרו ניקובים. מה הבעיה?

אתם חיים בסרט ,גם אם המשטרה ירימו את הכפפה , יעצרו ספסר,הפרקליטות תוציא תאצבע מהתחת ותגיש כתב אישום,מה כבר שופט בבית משפט יגזור על ספסר שיבכה לו שהמצב קשה וזו השלמת הכנסה. כמו כו שהוא לא גנב כלום הוא קנה ומוכר במחיר גבוהה יותר ,כמו בעל קיוסק שיקנה טעמי בשלושה שקלים בסופר וימכור בקיוסק שלו ב7 .זה סחר מוגזם אבל עדיין סחר. אל תצפו לעולם טהור והגון,בטח ובטח שיש את הנרקומנים (האוהדים) שישלמו להם פי שלוש-ארבע ממה שמוכרים בקופות. אז למה שהם יפסיקו עם הספסרות בדיוק?

כאחד בן 16 שהמצב הכלכלי של המשפחה שלנו נחשב מעמד ביניים שגדל על מכבי ת''א מגיל 0 שכל המשפחה מכבי

עם אבא שהולך משנת 73 למשחקים בחיים גם בתקופות שהיה יותר או פחות כסף בבית לא היית מחשבה לקנות כרטיס במחירים כאלה של 400 שקל

וגם לא ב300

ב200 עוד איך שהוא כן

אני פשוט לא מבין אנשים שקונים ב400 שקל כרטיס זה פשוט מטורף

גם שאתבגר ואתחיל לעבוד וגם אם יהיה לי הכי הרבה כסף שבעולם לא אתן לאיזה בן זונה להביא עלי עקיצה,אני מעדיף לתת לו מכות רצח ולהכנס שבועיים לכלא

ואז ספסרים יקנו ויספסרו ניקובים. מה הבעיה?

הם לא יספסרו ניקובים

א. הם יצטרכו לקנות מנויים בכמויות לא ריאלי

ב. הזה שקנה את הניקוב יכול לברוח להם עם המנוי ככה שזה לא יהיה שווה להם תסיכון

הם לא יספסרו ניקובים

א. הם יצטרכו לקנות מנויים בכמויות לא ריאלי

ב. הזה שקנה את הניקוב יכול לברוח להם עם המנוי ככה שזה לא יהיה שווה להם תסיכון

+

לא יהיה להם זמן להתעסק עם להכניס תבן אדם לשער ולהחזיר מימנו תמנוי

נגיד יש 7 אלף מנויים למכבי

ירצו למכור עוד 6,מתוך ה6 אולי אולי בלחץ במקסימום של המקסימום 1000 מנויים יקנו ספסרים דבר שלא ייראה לי ריאלי

הפוך. הבעיה היא לא עם אנשים שנתקעים מדי פעם ומנסים למכור בקצת יותר כסף, זה מה שקורה בדיוק במשחקים של מכבי כדורסל באירופה וגם בכל אצטדיון באירופה. יש לי בעיה קשה עם אנשים שמגיעים לכלאירוע ספורטיבי עם עשרות כרטיסים, גם אירועים שבאופן רשמי כל אדם יכוללרכוש אליהם כרטיס אחד, ואז מוכרים אותם במחירים מופקעים. הסוג הראשון של האנשים הם מזדמנים. הסוג השני, ספסרות זו העבודה שלהם.

לא חולק על זה, אבל מעבר לאותם האנשים הקבועים שמופיעים בהיכל ובבלומפילד (וגם במשחקים של הנבחרת!) אני חושב שהתופעה הזאת נהפכה לדבר לגיטימי אצל חלק מהאוהדים שלנו וצריך לעלות את הנושא הזה למודעות כדי שנוכל להשפיע לטובה על החבר'ה הצעירים שעוד לא מבינים מי נגד מי. אותם האוהדים המבוגרים שמספסרים ועושים קופה על חשבון אוהדים אחרים כבר אבודים וגם נס אלוהי לא יוכל לעזור להם.

חוץ מזה - יש אוהדים שפועלים בימים אלו על מנת למגר את תופעת הספסרות באמצעות חקיקה, כך שמי שמעוניין להצטרף ולנסות להשפיע שישלח הודעה.

כאחד בן 16 שהמצב הכלכלי של המשפחה שלנו נחשב מעמד ביניים שגדל על מכבי ת''א מגיל 0 שכל המשפחה מכבי

עם אבא שהולך משנת 73 למשחקים בחיים גם בתקופות שהיה יותר או פחות כסף בבית לא היית מחשבה לקנות כרטיס במחירים כאלה של 400 שקל

וגם לא ב300

ב200 עוד איך שהוא כן

אני פשוט לא מבין אנשים שקונים ב400 שקל כרטיס זה פשוט מטורף

גם שאתבגר ואתחיל לעבוד וגם אם יהיה לי הכי הרבה כסף שבעולם לא אתן לאיזה בן זונה להביא עלי עקיצה,אני מעדיף לתת לו מכות רצח ולהכנס שבועיים לכלא

אלה שקונים ב-300-400 הם אוהדי דרבי, אלה שיבואו פעם-פעמיים בדנה רק לדרבי ומוכנים לשלם על זה מחיר של מנוי.

אלה אוהדים מגעילים שבלי קשר לכך שהם דופקים אותנו בכך שהספסרים ממשיכים לחגוג על חשבוננו, אלה אנשים שגם הורסים את היציע (יושבים באמצע הגוש ואז צועקים: "כוסאומו תוריד ת'דגל, 400 שקל כרטיס שמתי בשביל דגל לראות דגל?!?!")