Jump to content

חלומות

ביג ליבובסקי

Recommended Posts

גם שהכרחתי את עצמי לישון,ב3:45 התעוררתי מהמחשבות על המשחק.כאילו חלמתי את ה3 דקות האלה בין ה3-0 ל4-0.

ולא הצלחתי לישון כל כך,התעוררתי ב7:45 כי הייתי חם על העיתון של הבוקר.

חלמתי שבמשחק מול בני יהודה בדקה ה-83 בערך, התוצאה היא 0-0 ואז השופטים נתנו פתאום לבני יהודה גול שלא היה ולא נברא, סתם ככה, ואז השעון המעורר צילצל והציל אותי מהאכזבה של שריקת הסיום

לי היה חלום קבוע שבטורניר אוהדים ע"ש ירדן נגר בקריית שלום פותחים רימון עשן אפור, וזה נראה כמו ענן ואז אני עובר דרכו וזה הדבר הכי כיף בארץ חחחחחחחחחחחחחח

לי היה חלום קבוע שבטורניר אוהדים ע"ש ירדן נגר בקריית שלום פותחים רימון עשן אפור, וזה נראה כמו ענן ואז אני עובר דרכו וזה הדבר הכי כיף בארץ חחחחחחחחחחחחחח

:|

חחחח איזה חלום היה לי בשנצ נודר לכם שחלמתי את זה..

היה משחק של מכבי בגביע הטוטו והוא שוחק בלויטה (אני כפר סבאי אז אולי בגלל זה)

ואת המשחק אני ראיתי מהחצר של הבית שלי שממוקמת ליד הספסלים של המאמנים :unsure: (בפועל אני לא גר קרוב לאצטדיון)

ואז היה פנדל למכבי, דור מיכה רץ לכדור.. כובש. ומשום מה רץ אליי הביתה כדי לחגוג את הגול, אחריו מצטרפים כל השחקנים, ואמא שלי מהר מביאה להם חתיכת עוגה וכוס קפה כי לא יפה לארח בלי לכבד. ואז השופט מפציר בהם להזדרז ולחזור למגרש

הזוי.

חחחח איזה חלום היה לי בשנצ נודר לכם שחלמתי את זה..

היה משחק של מכבי בגביע הטוטו והוא שוחק בלויטה (אני כפר סבאי אז אולי בגלל זה)

ואת המשחק אני ראיתי מהחצר של הבית שלי שממוקמת ליד הספסלים של המאמנים :unsure: (בפועל אני לא גר קרוב לאצטדיון)

ואז היה פנדל למכבי, דור מיכה רץ לכדור.. כובש. ומשום מה רץ אליי הביתה כדי לחגוג את הגול, אחריו מצטרפים כל השחקנים, ואמא שלי מהר מביאה להם חתיכת עוגה וכוס קפה כי לא יפה לארח בלי לכבד. ואז השופט מפציר בהם להזדרז ולחזור למגרש

הזוי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שברת אותי :yahoo:

חלמתי שבמשחק מול בני יהודה בדקה ה-83 בערך, התוצאה היא 0-0 ואז השופטים נתנו פתאום לבני יהודה גול שלא היה ולא נברא, סתם ככה, ואז השעון המעורר צילצל והציל אותי מהאכזבה של שריקת הסיום

:)

:)

חשבתי על ההודעה הזאת ב1-1, פשוט הייתה הרגשה רעה על המשחק הזה, אתה מעודד בטירוף אבל אומר לעצמך "אוף פשוט הייתה לי הרגשה למשחק כזה מסריח", ואז 2-1 "איך זה לראות בלומפילד כתום", 2-2, רצים אליהם לגדר בטירוף, הם בהלם, 3-2. זה נגמר.

לפני שלושה ימים חלמתי על משחק שלנו נגד חיפה, משום מה פספסתי אותו אבל שמעתי תקציר ברדיו, שאמר שחיפה הובילה 4-3 עד הדקה ה89, שבה הובקע פנדל למכבי מרגלו של אבי נמני. :hooligan:

4-4 בסיום, WTF?

מסיבה לא ברורה חלמתי הלילה חלום מכבי אבל במנג'ר :o

משחק נגד ברצלונה בליגת האלופות...מספר 8,יואב זיו,עוזב את עמדתו כמגן שמאלי ורץ קדימה כמו חלוץ,עוקף את השוער,רץ עד קו השער לבד,ואז השופט שורק לפנדל (?!) עקב העבירה של השוער (שכאמור מספר 8,יואב זיו,עקף).

את הפנדל יואב זיו,בועט,והשוער הודף.

תוצאת המשחק הייתה 1-0 לבארסה אחרי זה.

באסה.

משחק נגד ברצלונה בליגת האלופות...מספר 8,יואב זיו,עוזב את עמדתו כמגן שמאלי ורץ קדימה כמו חלוץ,עוקף את השוער,רץ עד קו השער לבד,ואז השופט שורק לפנדל (?!) עקב העבירה של השוער (שכאמור מספר 8,יואב זיו,עקף).

באסה.

לא פחות הזוי מהחלום שלחמתי שהוא זורק נעל על שופט.

באסה.

חחחחחל הזויים פה אנשים

• 8 months later...