Jump to content

שווה לדפוק נפקדות בשביל הדרבי?

Recommended Posts

וואלה בתור אחד שכמעט עשה את זה (בדקה ה-90 אישרו לי ולחבר לצאת שאנחנו כבר בשער של הבסיס על א' בכוונה ללכת בלי אישור), זה בך כמה להיות בדרבי חשוב לך. אתה מוכן לקבל ריתוק/כלא/על תנאי מה שלא יהיה כדי להיות בדרבי אם כן, תדפוק את הנפקדות ואם יש לך כרטיס אז בכלל.

מצד שני אם לא בא לך לאכול על היציאה הזאת לדרבי תמיד תוכל למכור את הכרטיס (ותמיד יהיו קופצים) וככה לא להפסיד את ההשקעה .

אבל כמו שאמרתי בהתחלה תלוי בך. אני אישית לאורך כל השירות שלי העמדתי אולטימטומים שאם לא מאשרים לי אני יוצא בכל זאת- האמת הצליח 3 שנים לא הפסדתי אף דרבי.

לעעע עזוב אותך אחי.. אחרי זה שבועיים כלא ובלאגנים ועוד יהיה לך דפוק מה אתה צריך את זה

תמכור לי את הכרטיס לדרבי וזהו.. ככה לא יהיה לך פיתויים :)

פדיחה שאתה שואל את זה בכלל

זה בכלל לא מובן מאליו

אם הוא לוחם ונפקדות שלו תזמבר את חברים שלו איזה 8 שעות במחסום או משהו בסגנון

אם זה לא דופק אף אחד מחברים שלך ולא תקבל על זה יותר מאיזה שבוע שבועיים ריתוק אז תבוא למה לא

זו שאלה דיי חסרת אחריות.

זה מורכב מהמון דברים -

אם אני אתסכל רק מבחינת העונש שאתה עלול לקבל אז אתה יכול לקבל עשרה ימי ריתוק, אולי איזה חמישה ימי מחבוש ואולי בכלל התראה. זה הכל תלוי במצב שלך וביחסים שלך עם המפקדים. האם כבר עשית בעיות וכמה הם יודעים על הסיבה האמיתית שבגללה אתה רוצה לדפוק את הנפקדות והאם יהיה פה משחק דווקא שבו כל צד ירצה להראות למי יש גדול יותר. ראיתי כאלו שדפקו נפקדות של עשרים ימים וקיבלו התראה וכאלו שנפקדו שלושה ימים וקיבלו כלא. מאוד אינדיבדואלי.

כמובן שבהמשך זה מורכב מזה שיש לך או אין לך כרטיס וגם ההסתכלות על המשחק הספציפי הזה כחזות הכל מבחינת מאפיל על פני ההסתכלות לימים שיבואו לאחר-מכן.

בקיצור, אף אחד לא באמת יכול לענות לך מה האופציה העדיפה.

פדיחה שאתה שואל את זה בכלל

באמת פדיחה שאתה שואל.

אתה חייל בצה"ל. לא שווה לדפוק נפקדות בשביל משהו שהוא לא חיים ומוות.

אתה יכול לנסות לדבר עם המפקדים, אתה יכול להמציא יומולדת 80 לסבא\אזכרה לסבתא\חלאקה של החתול שלך, אבל אל תדפוק נפקדות.

תלוי מה עבר המשפטים שלך.

אם זה נקי ואתה ביחסים טובים עם המפקד ואתה לא פוגע בכוננות כלשהי.

צא תהנה מה כבר תקבל על 12 שעות נפקדות? ריתוקון? שטויות.

גג גג שבועיים ריתוק \ 3 ימי כלא.

בלי לחשוב פעמיים, צא.

צא תהנה מה כבר תקבל על 12 שעות נפקדות? ריתוקון? שטויות.

שווה שווה

תסלחו לי כולכם, אבל אתם חבורה של מטומטמים.

אתם מנסים לגרום לבנאדם לדפוק לעצמו את העתיד בצבא בשביל משחק מזדיין??

אני אישית במקום המפקד שלו לא הייתי מוציא אותו אח"כ לשום קורס פיקודי, ולשום דבר עם אופק, אחרי שהוא היה מזלזל בי ובמערכת ככה ופשוט קם והולך.

יש מספיק דרכים שאפשר לצאת בלי נפקדות, ואם לא תצליח? סעמק, יהיו עוד דרבים.

אתם יותר גרועים מאנשים שמוכנים לקנות מספסרים ב500 שקל. זה בדיוק אותו דבר. אז לדרבי הזה לא תצליח. באמת שווה לתת לגיטימציה לספסרים או לצורך העניין לפעילות בלתי חוקית אחרת (נפקדות)?

תתביישו

אני אישית במקום המפקד שלו לא הייתי מוציא אותו אח"כ לשום קורס פיקודי, ולשום דבר עם אופק, אחרי שהוא היה מזלזל בי ובמערכת ככה ופשוט קם והולך.

אתם יותר גרועים מאנשים שמוכנים לקנות מספסרים ב500 שקל. זה בדיוק אותו דבר. אז לדרבי הזה לא תצליח. באמת שווה לתת לגיטימציה לספסרים או לצורך העניין לפעילות בלתי חוקית אחרת (נפקדות)?

תתביישו

אל תגזים אחי.. אגב אין שום דרך "נקייה" לצאת לדרביי

תתביישו

מסכים איתך לגמרי.

חוץ מזה, מה הלאה? תדפקו נפקדות עכשיו, ומה יהיה בפלייאוף? ליגת אלופות?

זה בחיים לא ייגמר. פשוט תישארו בצבא אם אין לכם ברירה וכשתשתחררו תוכלו ללכת לאיזה דרבי שבא לכם.

אל תגזים אחי.. אגב אין שום דרך "נקייה" לצאת לדרביי

במה זה שונה מלקנות מספסר? אתה מכשיר תופעה שהיא פסולה בנימוק ש"אין, זה דרבי, אני חייב להיות!"

היית דופק נפקדות למשחק נגד עכו? או קונה כרטיס מספסר במאות שקלים?

ויש הבדל בין דרך "אפורה" שאני חייב להודות שגם אני יצאתי בזמנו (אפילו בתור קצין) למשחקים בדרכים "אפורות" לבין נפקדות שהיא בעיני הזלזול הכי גדול שיש עבור חייל

אי אפשר לענות על זה בלי להכיר מקרוב את הסיטואציה.. אני בגדוד שאפטרים בשבילם זה מילה גסה אבל הגעתי למצב שאני והמפקד שלי כמו חברים ככה שהוא משקר למפ שלנו כל פעם שאנחנו ביום שני כדי לשחרר אותי.. יש מצב שנגיע לפלייאוף כבר יהיה עם זה בעיה כי נהיה הרבה בשני אבל הוא מודע למחלה שלי ולא יקח את זה אישי אם אני אאלץ לדפוק נפקדות ובסיטואציה של העונה הנוכחית ואללה מרגיש ששווה לדפוק נפקדות..  

שווה להחדיר את סטיב גורי דרך צינור השופכה כדי ללכת לדרבי.

מזה נפקדות? לך על זה.

באמת, אבל באמת, שאתה בושה.

סמרטוט זה עוד טוב.

אחי אל תתן לאף אחד לשבור את העקרונות שלך,אם אתה מרגיש שאתה צריך ללכת לדרבי ושזה יותר חזק ממך ואתה לא יכול לעמוד בפיתוי אז לך על זה בסופו של יום אתה אחראי על עצמך ולא אף אחד אחר,נכון שאפשר להתייעץ עם אחרים אבל שלא תלך שולל בעקבות משהו שאתה לא בטוח לגביו,חיים רק פעם אחת ותעשה מה שאתה מרגיש שנכון לעשות!