Jump to content

רבע גמר גביע המדינה כדוריד

Avi Resch

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי פתיחה נוראית של סיבוב שני, אנחנו מגיעים ביום שני לאחד מרגעי השיא של העונה הזו ולמשחק בעל משמעות גדולה על העונה ועתידה- רבע גמר גביע המדינה מול הפועל ראשון בכדוריד.

המשחק בהדר יוסף וזה הרגע להתגייס לטובת הקבוצה! 

הפועל הודיעו כי הם מתכננים הגעה של כ 200 אוהדים אדומים (רובם מחוג אוהדי הכדורגל של הפועל תל אביב) ואנחנו חייבים קונטרה מוחצת ביציע.

חברים, המשחק מבחינתנו הוא הגמר!!!!

בבקשה התגייסותכם!

שתפו בפייס, תציפו לחברים ברשת, גייסו כל אחד 5-10 חברה צהובים ויאללה יהיה חם ומגניב?!

אבי רש

מאמן הקבוצה 

המשחק ב-21:15 בהדר יוסף.

מכבי אחרי שני הפסדי ליגה שבאו אחרי חצי שנה נהדרת שלא היתה פה אף פעם לדעתי.

מי שיכול לבוא ולעזור שיגיע, מגיע להם ולנו שגם מכבי כדוריד תביא תואר!

מכבי הגיעו אדישים בלי אש בעיניים כמו הפועל ראשון, כשגם ביציע לצערי הרב האדומים עשו לנו בית ספר.

הישראלים המובילים שלנו - חליפי, דבדה, דן נתן ושמעוני דפקו נפקדות רצינית, כשגם זנגה לא תיפקד, ורק ראסיץ' נתן פייט לבוטוליה.

חבל מאוד שבמשחק מאני טיים בהדר יוסף הייתה הרגשה של משחק חוץ, כשגם מבחינת יכולת הפועל ראשון הייתה גדולה עלינו.

מכבי הגיעו אדישים בלי אש בעיניים כמו הפועל ראשון, כשגם ביציע לצערי הרב האדומים עשו לנו בית ספר.

הישראלים המובילים שלנו - חליפי, דבדה, דן נתן ושמעוני דפקו נפקדות רצינית, כשגם זנגה לא תיפקד, ורק ראסיץ' נתן פייט לבוטוליה.

חבל מאוד שבמשחק מאני טיים בהדר יוסף הייתה הרגשה של משחק חוץ, כשגם מבחינת יכולת הפועל ראשון הייתה גדולה עלינו.

תשמע, אני לא בא לסנגר על אף אחד אבל הקהל של מכבי כבר ידע להגיע להדר יוסף ולנפק תצוגות.

מי שעושה משחק בהדר יוסף בשעה 21:30 באמצע השבוע, הוא אידיוט.

אני לקחתי בחשבון שאני לא חוזר הביתה לפני חצות, ולכן לא הגעתי. ברור לי שזה היה השיקול של עוד אוהדים.

מסכים איתך. הקהל נפקד רוב העונה, והקבוצה לא חזרה מהפגרה.

מי שעושה משחק בהדר יוסף בשעה 21:30 באמצע השבוע, הוא אידיוט.

ותודה לערוץ הספורט (המשחק היה אמור להיות בשעה שמונה ומשום מה ערוץ הספורט החליטו להזיז אותו ל-21:30).

לצערי לא הייתי במשחק (חתונה של הידידה הכי טובה שלי) אבל לפי הדיווחים ששמעתי הקבוצה נראתה זוועה. מקווה שהשחקנים יתעוררו ושאבי ועודד יחזירו אותם למסלול. הפגרה גמרה אותנו אבל זה סתם תירוץ כי כל הקבוצות חזרו טובות יותר מהפגרה ואנחנו בדיוק ההיפך הגמור.

כל הקבוצות חזרו טובות יותר בין היתר בזכות זר נוסף שאצלנו אין.... וזה משמעותי.

אני לא בא בטענות כי מכבי סיכמו כבר עם 2 שחקנים שונים וזה לא הצליח, אבל כאן יכולה לקום וליפול העונה כולה.

כל הקבוצות חזרו טובות יותר בין היתר בזכות זר נוסף שאצלנו אין.... וזה משמעותי.

אני לא בא בטענות כי מכבי סיכמו כבר עם 2 שחקנים שונים וזה לא הצליח, אבל כאן יכולה לקום וליפול העונה כולה.

זה נכון חלקית. הבעיה המרכזית של מכבי הייתה שבפגרה היה חודש בלי אימונים (הזרים היו שלושה שבועות בסרביה ורוב הסגל - 6-7 שחקנים - היו באימוני נבחרת), כך שלמעשה הפגרה הגיעה אחרי פחות משבוע של אימונים. תוסיף לזה חזרה של שחקנים מפציעות ומכושר לקוי (סשה, חליפי, דן נתן שלא עשה הכנה לעונה) ותקבל מתכון ודאי לחוסר תיאום ולכושר ירוד.

שוב, כל זה תירוצים. אסור לקבוצה להיראות כמו שהיא נראתה בשבועיים האחרונים.