Jump to content

יתר משחקי המחזור - מחזור 21 בליגת העל

Brandon Roy

Recommended Posts

הקהל הכי טוב בארץ.

פחחחחחחחחחח

תתפטר!!!

חחחחחחחחחחח הם שרים לו תתפטר

קהל מס' 1!

לא שאני רוצה חס וחלילה להגן עליהם... אבל לא חושב שאנחנו היינו מתנהגים אחרת...

טוב אז רק חיפה מדאיגה אותנו באופן רשמי

בתחילת העונה אמרתי שאין סיכוי שהם חוזרים מהפתיחת עונה הגרועה ואני עדיין לא בפוקוס שהם מקום 2

ככל שהם יתפרקו יותר זה רק יגביר את הבונקר שהם יבואו לעשות במחזור הבא מולנו. אני בטוח גם שלקראת הדרבי חלק ניכר מהפצועים שלהם יחזרו, ביחד עם הזר הספרדי החדש, זאת תהייה אופרה אחרת לגמרי.

צריך לבוא ולשחק את המשחק שלנו כי אנחנו קבוצה טובה יותר. הגיע הזמן שנראה את זה גם בדרבי.

אני גם מתחיל להיות מודאג מהמפגש מול הפועל רמת-גן. מתעסקים יותר מדי בזהבי, בפידלף, בגביע ובדרבי. סומך על אוסקר שיוריד אותם לקרקע כי המשחק היום סופר חשוב, בעיקר כדי לשמור על מרווח בטיחות מחיפה.

לא שאני רוצה חס וחלילה להגן עליהם... אבל לא חושב שאנחנו היינו מתנהגים אחרת...

אני לא יודע, בא לי לחלוק עלייך ולומר לך שאחרי ליגת האלופות + דאבל + גביע המדינה + מקום 3 כרגע + לנצח דרבים 4 שנים ברציפות, לא היינו שורקים בוז או קוראים תתפטר, אבל אי אפשר לדעת בתכלס.

הפואנטה היא שכל הקהלים הם אותו הדבר פרט לגושי העידוד וזה שמנסים לצייר את הקהל של הפועל כקהל הכי טוב בארץ זה דמגוגי ולא מציאותי בעליל.

אני יודע שהסיפור פה שונה...

אבל משהו זוכר שבעונת האליפות שלהם נתניה הובילה 3-0 במחצית בבלומפילד ונגמר 3-3? (וכמובן שאם לא היה נגמר בתיקו הפועל לא לוקחת את התואר.

בקיצור ששששש, לא קרה כלום וזה.

ככל שהם יתפרקו יותר זה רק יגביר את הבונקר שהם יבואו לעשות במחזור הבא מולנו. אני בטוח גם שלקראת הדרבי חלק ניכר מהפצועים שלהם יחזרו, ביחד עם הזר הספרדי החדש, זאת תהייה אופרה אחרת לגמרי.

צריך לבוא ולשחק את המשחק שלנו כי אנחנו קבוצה טובה יותר. הגיע הזמן שנראה את זה גם בדרבי.

אם הספרדי החדש יראה כמו הפורטוגלי החדש מצבנו לא רע.

קצת חבל שקליימן לא יפתח אלא אדל שיש לו נפח גדול. נקווה שבאדיר לא ישחק אבל קשה לי להאמין.

עדיין היום יש לנו משחק נגד קבוצה לא פחות טובה מהפועל, אז קודם נעבור את זה.