Jump to content

יתר משחקי המחזור - מחזור 21 בליגת העל

Brandon Roy

Recommended Posts

וואו, אשכרה מילאו את 8, 11 ועוד איזה 150 איש בשער 7. סחתיין עליהם.

נ.ב 19-1 לחיפה ככל הנראה.

מבטיח שיש להם את האוהדים הכי מגעילים שיש תנחת תנחת .

דור מיכה יודע להגיע למצבים טובים לבעיטה וזה עדיף מאשר רק לדעת לבעוט (לא שהוא כל כך גרוע)

מה שווה שאתה מגיע למצב אבל לא מגיע לשער? אני אוהב את דור וחושב שיש לו הרבה כישרון אבל לא יכול להיות שגם אם אין שוער בשער הכדור ייעצר לפני שיעבור את הקו...

מה שווה שאתה מגיע למצב אבל לא מגיע לשער? אני אוהב את דור וחושב שיש לו הרבה כישרון אבל לא יכול להיות שגם אם אין שוער בשער הכדור ייעצר לפני שיעבור את הקו...

סטיגמה.

לא נורא, יעבור לכם.

עד אז.. תקרא תהודעה שלי למעלה

שאתה צעיר ויש לך עוד הרבה על מה לעבוד, וקל יותר לעבוד על שיפור בעיטה מאשר להגיע למצב בעיטה.

מבטיח שיש להם את האוהדים הכי מגעילים שיש תנחת תנחת .

פחחח תנחת, כאילו אני לא מכיר את הקהל שלהם...

אני מפרגן להם על הכמות במשחק הזה והעונה בכלל (גם כשראובן עטר אימן והם היו עלובים), זה לא אומר שהם לא הקהל של הביצים שלי.

פחחח תנחת, כאילו אני לא מכיר את הקהל שלהם...

אני מפרגן להם על הכמות במשחק הזה והעונה בכלל (גם כשראובן עטר אימן והם היו עלובים), זה לא אומר שהם לא הקהל של הביצים שלי.

למדוד את חיפה בבלומפילד זה (יחסית) לא מדד.

יש להם המון אוהדים מהמרכז מתקופת ההצלחות שלהם, שאין להם אפילו מנוי ומשחקים בת"א זה ההזדמנות שלהם לבוא. בטח כשהולך להם והם מנצחים 19 מתוך 15 המשחקים האחרונים שלהם.

כוסאימא של ליאני כמעט ולא שורק לעבירות לטובת בני יהודה ומצד שני שורק על כל דבר קטן לטובת חיפה, כנראה ששחר באמת התחיל לעבוד

המשחק באשדוד הפנדל אתמול והיום :whistling:

סטיגמה.

לא נורא, יעבור לכם.

עד אז.. תקרא תהודעה שלי למעלה

די בחיאת אחי זה לא סטיגמה גם אם הוא באמת "השתפר" זה עדיין על הפנים...

שאתה צעיר ויש לך עוד הרבה על מה לעבוד, וקל יותר לעבוד על שיפור בעיטה מאשר להגיע למצב בעיטה.

די אחי לא נראה שהוא יתפתח פתאום למשהו רציני.

שאלה רצינית, יש לכם דוגמא לשחקן שהיה בועט כמו ילדה ואחרי תקופה מסוימת פתאום היו לו בעיטות נורמליות?

למדוד את חיפה בבלומפילד זה (יחסית) לא מדד.

יש להם המון אוהדים מהמרכז מתקופת ההצלחות שלהם, שאין להם אפילו מנוי ומשחקים בת"א זה ההזדמנות שלהם לבוא. בטח כשהולך להם והם מנצחים 19 מתוך 15 המשחקים האחרונים שלהם.

!!!