Jump to content

פידלף הושאל למכבי לעונה וחצי

daniel1

Recommended Posts

אין לי שום טענה לאוסקר וג'ורדי, אני לא יודע מה אתה ממציא, הם עושים עבודת קודש.

קבלת החלטות שגויה של מכבי.

אלא אם כן מישהו אחר קיבל את ההחלטה הזאת מלבד אוסקר וג'ורדי. :rolleyes:

זכותי לחשוב

חובה עליך לחשוב. אנחנו מבקשים שתחשוב, ותפסיק לרשום דברים שהסוף שלהם זה "הלוואי ואני טועה ושקר שקר שקר" זה תורם כלום לדיון בפורום.

שחקן אדיר, ראיתי קלטות שלו יחד עם ג'ורדי לפני חודשיים,

אין דברים ברמה הזאת פה, הולך להכניס את הליגה לכיס הקטן.

בהצלחה.

ייני ישחק עד סוף העונה כמגן ימני כנראה, ואם אחד הבלמים פצוע אז הוא יחליף אותו וצריך מחליף לימין ואוסקר כנראה לא מחזיק מורד.

בכלל, בעונה ארוכה יש פציעות ארוכות והרחקות, ברור שנצטרך לסתום חורים ואם אתה לא רוצה לאלתר עוד מעבר לאילתורים שכבר עושים אז כדאי מאוד שיהיה בלם מחליף בסגל.

בכלל זיו עושה רושם הולך להיות השחקן הכי חשוב שלנו בחולית ההגנה בעיקר בגלל התמיכה שלו בהתקפה (בחיים לא האמנתי בתחילת העונה שאני ארשום דבר כזה, שאפו לו ולאוסקר על ההתקדמות שלו) ואוי ואבוי לנו אם הוא לא משחק.

ובכלל, עושה רושם שהצוות במכבי מתנהל בראייה יותר רחבה מעבר לעונה הזו. אם יש שחקן שלא תופס מקום של זר וראוי מקצועית ובמחיר טוב, מביאים מתוך השקעה לעתיד.

ואיגואנה - תראה את בני יהודה. הלך להם סרי פלאח עכשיו והם יכולים לצאת לפנסיה.

במשחק הקרוב שלהם מול בני-יהודה הם גם בלי אביב חדד (לא שהוא איזה לוסיו או משהו) ותוכל לראות במו עיניך מה קורה לקבוצה שסובלת מפציעה חמורה של שחקן והרחקה של אחר גם יחד.

ביום שלישי שייני נפצע אבי סטרול, שחקן שלא ראה מגרש איזה שנתיים פתאום מצא את עצמו מגן שמאלי ויכל למצוא את עצמו בלם רחמנא לצלן באותה מידה. אתה באמת רוצה את הסיכון הזה?!

אם יש משהו שאני סומן עליו באופן מלא העונה זה קבלת ההחלטות של מכבי. בטח עדיפה על קבלת ההחלטות שלי ושלך.

קודם כל אני יתחיל ויאמר שלהבדיל מאנשים אחרים בפורום - כיף לקרוא את התגובה שלך.

בקשר למשפט הראשון שאמרת - במידה ובאמת ייני יהיה בלם במקום אחד הפצועים, הפידלף הזה לפחות לפי מה שנאמר הוא בלם ואח"כ מגן שמאלי, בטח לא מגן ימני, אבל לא ראיתי אותו.

מסכים איתך בכל מילה בנוגע לזיו, ומסכים איתך שמכבי חושבים על העתיד וזה יפה.

אני אישית הייתי מעדיף שיגיל ביטון ימשיך במכבי במקום פידלף, אומנם סביר להניח שפידלף הרבה יותר טוב ממנו אבל אני מאמין ביגיל ביטון ואני חושב שהוא כישרון ענק.

הדבר היחיד שאני חושש ממנו בנוגע לפידלף, זה שזה שחקן עם רזומה ואני מפחד שזה ישפיע לרעה על הרכבת השחקנים בסגל, מלחמה על הסגל זה דבר טוב, אבל לפעמים זה יכול לגרום גם לדברים לא טובים, והעניין הוא שהבחור בא לשחק כדורגל

ופחות לחמם את הספסל ולפחות כרגע, אם אין פצועים, אני לא רואה איפה הוא נכנס אבל זו דעתי.

מאחל לו בהצלחה ומאמין שיהיה בסדר אבל הארת לי כמה דברים.

חובה עליך לחשוב. אנחנו מבקשים שתחשוב, ותפסיק לרשום דברים שהסוף שלהם זה "הלוואי ואני טועה ושקר שקר שקר" זה תורם כלום לדיון בפורום.

שחקן אדיר, ראיתי קלטות שלו יחד עם ג'ורדי לפני חודשיים,

אין דברים ברמה הזאת פה, הולך להכניס את הליגה לכיס הקטן.

בהצלחה.

אין ספק שזה מאוד בוגר לצטט שתי מילים מהתגובה שלי, התייחסות נבונה מצדך.

יש פה טעות, זה לא איגואנה זה נחש.

לך תזחל במקום אחר!

מסכן.

אני אישית הייתי מעדיף שיגיל ביטון ימשיך במכבי במקום פידלף, אומנם סביר להניח שפידלף הרבה יותר טוב ממנו אבל אני מאמין ביגיל ביטון ואני חושב שהוא כישרון ענק.

הדבר היחיד שאני חושש ממנו בנוגע לפידלף, זה שזה שחקן עם רזומה ואני מפחד שזה ישפיע לרעה על הרכבת השחקנים בסגל, מלחמה על הסגל זה דבר טוב, אבל לפעמים זה יכול לגרום גם לדברים לא טובים, והעניין הוא שהבחור בא לשחק כדורגל

ופחות לחמם את הספסל ולפחות כרגע, אם אין פצועים, אני לא רואה איפה הוא נכנס אבל זו דעתי.

אם יגיל ביטון במכבי הוא לא רואה דשא, אז מכבי (הם והשגיאות שלהם) השאילו אותו לבני יהודה, שם הוא צפוי לשחק הרבה, להשתפר ולחזור למכבי כשחקן טוב יותר.

פידלף שחקן עם רזומה? מאז שעזב את ארגנטינה הוא לא שיחק כמעט. אפשר לחשוב מהתגובה שלך כאילו הבאנו את מהו קודרו. בסך הכל ילד יהודי (ומעכשיו גם ישראלי) שלא מצא את עצמו באירופה. יש לו הרבה מאוד מה להוכיח.

הרכבת השחקנים בסגל? אתה מלכלך על אוסקר בעקיפין. עד עכשיו הוא הראה שהוא לא מושפע מעניינים לא מקצועיים, ואני בטוח שזה ימשיך ככה.

אם יגיל ביטון במכבי הוא לא רואה דשא, אז מכבי (הם והשגיאות שלהם) השאילו אותו לבני יהודה, שם הוא צפוי לשחק הרבה, להשתפר ולחזור למכבי כשחקן טוב יותר.

פידלף שחקן עם רזומה? מאז שעזב את ארגנטינה הוא לא שיחק כמעט. אפשר לחשוב מהתגובה שלך כאילו הבאנו את מהו קודרו. בסך הכל ילד יהודי (ומעכשיו גם ישראלי) שלא מצא את עצמו באירופה. יש לו הרבה מאוד מה להוכיח.

הרכבת השחקנים בסגל? אתה מלכלך על אוסקר בעקיפין. עד עכשיו הוא הראה שהוא לא מושפע מעניינים לא מקצועיים, ואני בטוח שזה ימשיך ככה.

א. פידלף שחקן עם רזומה, זה שחקן שהוא בבעלות של נאפולי, הם שפכו עליו המון כסף, זה לא משנה כמה הוא שיחק שם.

ב. אף אחד לא מלכלך על אוסקר, אתה לא הבנת אותי נכון - מה שאני אומר זה שלעומת יגיל ביטון שהוא שחקן צעיר חסר ניסיון, עומד לך פה שחקן עם ציפיות, שחקן שאני לא חושב שהגיע למכבי כדי לחמם את הספסל.

מה שיקרה זה שתהיה מלחמה על ההרכב, ולפעמים זה יכול לגרום למלחמות בין השחקנים עצמם ולבעיות ביניהם, לא דיברתי בכלל על אוסקר, אין לי ספק שהוא מחליט את מה שטוב בשביל מכבי לפי איך שהוא רואה את זה.

אני מבין את החשש, אבל לקבוצה שרוצה לזכות בתארים (ויש לה תקציב די חופשי) צריך שיהיו 2 שחקנים טובים מאוד על כל עמדה, מה שאומר שזה אוטומטית יוצר 11-10 שחקנים ראויים מאוד שלא זוכים לכמות הדקות שהם מצפים לה ומשמשים כגיבוי בעיקר בזמן ששחקני ההרכב בריאים ובכושר טוב.

על אותו משקל של "מיותר" שמעתי כבר כל מיני פרשנים דבילים בתקשורת הספורט מבקרים את ההחלטה להביא את צצינסקי השוער השלישי. אם ברק לוי חלילה היה נפצע לכמה שבועות בדיוק אז אותם פרשנים בשקל היו הראשונים שהיו מבקרים את מכבי על זה שלא דאגו לשוער ושפתחנו עם טובלי ואיבדנו נקודות יקרות.

בדבר אחד אני מסכים איתך - להשתלט על סגל כזה רחב מבחינת אגו ואכזבה של שחקנים שלא מקבלים דקות זה לא פשוט. בטח פה שכל שחקן ישראלי שלא משחק שבועיים ישר מתחיל להריץ ספינים שהוא מבוקש ב-10 קבוצות או גרוע יותר, שחקני ספסל שמחקים להפסדים ואז שופכים רפש מחדר ההלבשה על המאמן, בעילום שם כמובן.

אם יש משהו שאוסקר מוכיח העונה מעבר לזה שהקבוצה מאומנת ברמה שמעולם לא היתה לפחות ב-15 שנה האחרונות, זה שהוא מצליח להשתלט על האגו ולנהל את הקבוצה נכון גם פסיכולוגית.

אני לא זוכר שחקן שלכלך על הצוות המקצועי או על זה שהוא לא משחק (ONE ניסו להפיל את קולאוטי פעם אחת, ללא הצלחה) וגם ארנשאו שנתן תפוקה טובה ביחס לדקות שקיבל, עזב ולא לכלך. גורי היחיד שדיבר על אוסקר ואם זה המחיר שצריך לשלם בכדי שיהיה לנו מחליף ראוי כמעט בכל עמדה, זה כלום כסף.

לסיכום - IN OSCAR WE TRUST

השאלה של יגיל ביטון זה הדבר הכי טוב שמכבי יכלו לעשות איתו,הוא כשרון ולצאת להשתפשף בליגה בקבוצה אחרת זה רעיון מעולה.יחזור אלינו שחקן טוב יותר.

השאלה של יגיל ביטון זה הדבר הכי טוב שמכבי יכלו לעשות איתו,הוא כשרון ולצאת להשתפשף בליגה בקבוצה אחרת זה רעיון מעולה.יחזור אלינו שחקן טוב יותר.

נגד נתניה בגביע הטוטו בתחילת השנה היה אפשר לראות את היכולת שלו - חזק, די מהיר לבלם. אבל הכי חשוב, לא מפחד מכלום. הילד גרם לאחמד סבע להראות כמו ילדה בת 12

נגד נתניה בגביע הטוטו בתחילת השנה היה אפשר לראות את היכולת שלו - חזק, די מהיר לבלם. אבל הכי חשוב, לא מפחד מכלום. הילד גרם לאחמד סבע להראות כמו ילדה בת 12

נגד נתניה בטוטו אפשר היה לראות קדחת. נתניה לא עברו את החצי ובכלל בטוטו אין מדד לכלום. אתה רוצה לדבר על היכול שלו? בוא נראה אותו ביום ראשון מול חיפה ואז תדבר איתי.

* הבהרה, לא שיש לי משהו חלילה נגדו פשוט מוציא אותי מהדעת שאנשים אשכרה רואים משחק אחד חסר חשיבות במפעל חסר חשיבות וזה נחשב מדד אצלם.

נגד נתניה בטוטו גל אלברמן הבקיע צמד.

אתה באמת רוצה להפיק לקחים מקצועיים מהמשחק הזה?

• 2 weeks later...

בכורה!? במקום מי?

אולי במקום קרלוס שיש לו 5 כרטיסים צהובים

אבל אני לא יודע, אולי אוסקר יעדיף להציב את ייני בתור בלם ולתת לורד להיות מגן ימני, או אופציה אחרת שיכולה להיות מעניינת - פידלף בשמאל וזיו בימין.

כמו שאמרו, נאפולי שפכו עליו 4 מיליון יורו?

ישלך עוד שחקן בסגל שאי פעם שלמו עליו כזה סכום?

אני מקווה שלא הביאו אותו סתם, מה ישלו לבוא לפה לפחות מחצי עונה ולשבת על הספסל.

אם אוסקר ויורדי הביאו אותו לכאן, כנראה הם ראו בו משהו מיוחד.

בינתיים אוסקר וג'ורדי הצליחו כמעט עם כל הזרים ולא הביאו לכאן עבמי"ם.