Jump to content

פידלף הושאל למכבי לעונה וחצי

daniel1

Recommended Posts

חלש או לא חלש, זה לא מעניין.

הוא בלם ויש לנו 3 כאלה בסגל ששלושתם ביכולת שיא - טיבי, קרלוס והכלבויניק ייני.

למה צריך אותו?

הוא יכול לשחק מגן שמאלי.

הוא יכול לשחק מגן שמאלי.

כבד מאוד, לא מהיר ורחוק מלהרשים ברמת הטכניקה. יכולת התקפית לא ברמה גבוהה במיוחד.

לעומת זאת-פיסי עם משחק ראש מעולה.

כבד מאוד, לא מהיר ורחוק מלהרשים ברמת הטכניקה. יכולת התקפית לא ברמה גבוהה במיוחד.

לעומת זאת-פיסי עם משחק ראש מעולה.

מתי ראית אותו?

כששיחק בניואלס, ימים עצובים במוצב שאין מה לראות.

לשאלה הבאה-יותר מפעם אחת, ויותר ממשחק אחד מלא.

אם לראות את ניואלס זה עצוב אז צר לי בשבילך, זו חוויה גדולה.

לא יכול להגיד שאני באמת זוכר אותו. באצטדיון בלייב ראיתי אותו רק פעם אחת וגם זה היה לפני 4 שנים, בטלוויזיה אני בספק כמה מישהו פה ייחס חשיבות לבלם מרוסאריו. התכונות הבולטות שלו הן באמת פיזיות ומשחק ראש יותר מאשר מהירות, בעיטות והרמות אני זוכר שדווקא בסדר. מאוד מקווה שהוא יכול לשחק כמגן שמאלי.

כששיחק בניואלס, ימים עצובים במוצב שאין מה לראות.

לשאלה הבאה-יותר מפעם אחת, ויותר ממשחק אחד מלא.

אני באמת לא יודע איך אתה זוכר שחקן אלמוני מכמה משחקים בודדים מלפני 4 שנים.

ועדיין, עברו 4 שנים מאז. יכול להיות שהוא השתפר קצת (בכל זאת, הוא היה בן 18? 19?)

זה גם לא שיש רף ציפיות גבוה במיוחד לעמדת המגן השמאלי.

אם לראות את ניואלס זה עצוב אז צר לי בשבילך, זו חוויה גדולה.

לא יכול להגיד שאני באמת זוכר אותו. באצטדיון בלייב ראיתי אותו רק פעם אחת וגם זה היה לפני 4 שנים, בטלוויזיה אני בספק כמה מישהו פה ייחס חשיבות לבלם מרוסאריו. התכונות הבולטות שלו הן באמת פיזיות ומשחק ראש יותר מאשר מהירות, בעיטות והרמות אני זוכר שדווקא בסדר. מאוד מקווה שהוא יכול לשחק כמגן שמאלי.

"ימים עצובים במוצב"=מסך 11 אינץ' בצפייה בשידור ישיר דרך האינטרנט. תעשה את החשבון... :unsure:

אני באמת לא יודע איך אתה זוכר שחקן אלמוני מכמה משחקים בודדים מלפני 4 שנים.

ועדיין, עברו 4 שנים מאז. יכול להיות שהוא השתפר קצת (בכל זאת, הוא היה בן 18? 19?)

זה גם לא שיש רף ציפיות גבוה במיוחד לעמדת המגן השמאלי.

לא ראיתי אותו משחק בנאפולי או בפארמה(לא שהיו יותר מדי הזדמנויות)-אז אף אחד מאיתנו לא יכול להעיד על שיפור מאז.

איך אני זוכר? יותר בגלל האווירה והמקום שראיתי את רוב המשחקים, יש דברים שנשארים בזכרון.

ויואב זיו המלך... :thumbs:

סיטואציה פשוטה

זיו פצוע

קרלוס עם צהובים.

יגיל ביטון בבני יהודה

מי יהיו צמד הבלמים + מגן שמאלי שלך?!

עוד פעם, יש לך 3 בלמים מצוינים בסגל - ייני, קרלוס וטיבי.

יש לך מגן שמאלי אחד - זיו.

אתה רוצה להביא שחקן? תביא מגן שמאלי, בשביל מה להביא בלם? ועוד זר לעמדה הזאת אחרי שיש לך 3 שחקנים שהוכיחו את עצמם?

ואל תגיד לי שהוא יכול לשחק מגן שמאלי, כי הוא בלם מטבעו, אם מכבי היו מביאים מגן שמאלי טבעי לא הייתי מתנסח ככה.

מיותר להביא בלם זר אחרי שיש לך 3 בלמים מצוינים בסגל, קבלת החלטות שגויה של מכבי.

אתה רוצה להביא שחקן? תביא מגן שמאלי, בשביל מה להביא בלם? ועוד זר לעמדה הזאת אחרי שיש לך 3 שחקנים שהוכיחו את עצמם?

ואל תגיד לי שהוא יכול לשחק מגן שמאלי, כי הוא בלם מטבעו, אם מכבי היו מביאים מגן שמאלי טבעי לא הייתי מתנסח ככה.

רק שייני לא בלם. ייני קשר. זה שמשתמשים בו, בתור מגן או בלם, זה בגלל שאין מחליפים ראויים בעמדות האלו. בשביל זה הביאו את פידלף ויביאו גם עוד מגן.

ייני יותר טוב בקישור מאבו זייד או לוגסי, וברגע שההגנה תתמלא , הוא ישחק יחד עם אלברמן בקישור האחורי, כשראדי ישחק בקישור הקדמי, וזהבי באגף ימין.

גבאי+פידלף=גורי

פידלף ישראלי.

אבל גם ככה אתה תמיד אנטי, אז תמצא משהו גם נגד חיזוק ישראלי.

עדיין לא ראיתי אותו משחק אחד בעיניים שלכם, רק משחקים מיוטיוב לפני 4 שנים וכבר אתם שופטים אותו. אימונים בנאפולי זה אימונים ברמה גבוהה מאוד והוא יכול לשפר כל פרמטר במשחק שלו.

פידלף ישראלי.

אבל גם ככה אתה תמיד אנטי, אז תמצא משהו גם נגד חיזוק ישראלי.

שכחתי שהוא לא תופס מקום של זר, אבל בכל זאת בלם שהגיע מנאפולי זה לא שחקן שירצה לשבת על הספסל, והשאלה היא איפה הוא נכנס בהרכב? יש לנו בלמים מצויינים, וגם זיו מצוין.

היחיד שאנטי פה הוא אתה, התגובה שלך מעוררת רחמים, מסכן.

נחנקנו אחינו

נ-ח-נ-ק-נ-ו

שכחתי שהוא לא תופס מקום של זר, אבל בכל זאת בלם שהגיע מנאפולי זה לא שחקן שירצה לשבת על הספסל, והשאלה היא איפה הוא נכנס בהרכב? יש לנו בלמים מצויינים, וגם זיו מצוין.

היחיד שאנטי פה הוא אתה, התגובה שלך מעוררת רחמים, מסכן.

בסדר איגואנה.

נחנקנו אחינו

נ-ח-נ-ק-נ-ו

אני לא מבין מה הבעיה?.. זכותי לחשוב שלא היה צריך להביא את השחקן הזה, יכול להיות שהוא שחקן אדיר אבל אני לא רואה איפה הוא נכנס בסגל.

בשביל מה יש פורום? אני חייב להסכים עם כל החתמה/התנהלות של מכבי?

ייאמר לזכות ג'ורדי ואוסקר שהם עושים עבודה באמת גדולה, ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם, אני בסך הכל נגד ההחתמה של השחקן הזה.

לגיטימי לא?..

איגואנה באמא שלי כל דבר שמכבי עושה אתה מתלונן , בחיים לא ראיתי תגובה שלך שאמרת שאפו וכל הכבוד.

חלון ההעברות נגמר שאתה כבר קובע שלא יגיעו עוד מגן או משהו?

על מה התלונות שלך?ביינתים אוסקר וג'ורדי הביאו אותנו למקום הראשון בפער 5 נק' מהמקום השני אז הם בטוח יודעים טוב יותר ממך מה טוב לקבוצה.

שיגעת כבר את המוח עם כל הפסימיות שלך.

אני לא מבין מה הבעיה?.. זכותי לחשוב שלא היה צריך להביא את השחקן הזה, יכול להיות שהוא שחקן אדיר אבל אני לא רואה איפה הוא נכנס בסגל.

בשביל מה יש פורום? אני חייב להסכים עם כל החתמה/התנהלות של מכבי?

ייאמר לזכות ג'ורדי ואוסקר שהם עושים עבודה באמת גדולה, ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם, אני בסך הכל נגד ההחתמה של השחקן הזה.

לגיטימי לא?..

אתה מסיק מסקנות על סמך כלום.

אין לך מושג מה התכניות של הצוות המקצועי, מי כשיר יותר ומי כשיר פחות ושאר תהיות, מחשבות ותכנונים שנסגרים רק בחדר ההלבשה. אבל זה לא מונע מבעדך לקבוע שמכבי מתנהלת בצורה לא נכונה.

אתה מסיק מסקנות על סמך כלום.

אין לך מושג מה התכניות של הצוות המקצועי, מי כשיר יותר ומי כשיר פחות ושאר תהיות, מחשבות ותכנונים שנסגרים רק בחדר ההלבשה. אבל זה לא מונע מבעדך לקבוע שמכבי מתנהלת בצורה לא נכונה.

אני לא מסיק מסקנות, אי אפשר להסיק מסקנות אם לא ראיתי את הבחור משחק.

בחיים הרבה אוהדים אוכלים את הכובע, תראה פה נושאים על שחקנים כמו זיו למשל שכל האוהדים מקללים אותו ואני תומך בו לכל אורך הדרך, תראה תגובות כמו " שמח לאכול את הכובע ", חסרים פה יוזרים שקוטלים שחקנים על ימין ועל שמאל?

אני לא קוטל את הפידלף הזה, יכול להיות שהוא שחקן מצוין.

בסה"כ מה שאני אומר הוא דבר מאוד פשוט - אני לא חושב שהיה צריך להביא שחקן בעמדה שלו, יכול להיות שאני אטעה בהמשך הדרך, אני אשמח לטעות. אבל זו דעה לגיטימית לחלוטין.

לא מבין למה צריך לעשות מזבוב פיל.

איגואנה באמא שלי כל דבר שמכבי עושה אתה מתלונן , בחיים לא ראיתי תגובה שלך שאמרת שאפו וכל הכבוד.

חלון ההעברות נגמר שאתה כבר קובע שלא יגיעו עוד מגן או משהו?

על מה התלונות שלך?ביינתים אוסקר וג'ורדי הביאו אותנו למקום הראשון בפער 5 נק' מהמקום השני אז הם בטוח יודעים טוב יותר ממך מה טוב לקבוצה.

שיגעת כבר את המוח עם כל הפסימיות שלך.

אחשלי, אתה מוזמן לקרוא תגובות שלי ולא להקשיב לכמה אנשים פה שיש להם אנטי כלפיי מסיבה לא מובנת.

תקרא מה שאני רושם, מבטיח לך שאתה תחזור בדבריך.

וחוץ מזה - אני לא מדבר על האם יגיע עוד מגן בחלון העברות או לא, ואין לי תלונות. אני לא יודע למה צריך להעצים את מה שאני אומר, בסה"כ כמו שרשמתי למעלה - אני לא חושב שהיה צריך להביא שחקן בעמדה של פידלף, זו מחשבה לגיטימית.

אין לי שום טענה לאוסקר וג'ורדי, אני לא יודע מה אתה ממציא, הם עושים עבודת קודש.

אח שלי יום שלישי אבי סטרול שיחק מגן שמאלי, ואתה עוד אומר שלא צריך עוד שחקן הגנה? אתה רציני???

מה יקרה אם בדרבי/חיפה סטרול יצטרך לעלות מגן שמאלי? אתה לא מעדיף ששחקן נאפולי, שהוא בלם אבל עם רגל שמאל, ישחק במקומו?

תן כבוד לג'ורדי ואוסקר, אנחנו צריכים להגיד אמן על כל החלטה שלהם...

ייני ישחק עד סוף העונה כמגן ימני כנראה, ואם אחד הבלמים פצוע אז הוא יחליף אותו וצריך מחליף לימין ואוסקר כנראה לא מחזיק מורד.

בכלל, בעונה ארוכה יש פציעות ארוכות והרחקות, ברור שנצטרך לסתום חורים ואם אתה לא רוצה לאלתר עוד מעבר לאילתורים שכבר עושים אז כדאי מאוד שיהיה בלם מחליף בסגל.

בכלל זיו עושה רושם הולך להיות השחקן הכי חשוב שלנו בחולית ההגנה בעיקר בגלל התמיכה שלו בהתקפה (בחיים לא האמנתי בתחילת העונה שאני ארשום דבר כזה, שאפו לו ולאוסקר על ההתקדמות שלו) ואוי ואבוי לנו אם הוא לא משחק.

ובכלל, עושה רושם שהצוות במכבי מתנהל בראייה יותר רחבה מעבר לעונה הזו. אם יש שחקן שלא תופס מקום של זר וראוי מקצועית ובמחיר טוב, מביאים מתוך השקעה לעתיד.

ואיגואנה - תראה את בני יהודה. הלך להם סרי פלאח עכשיו והם יכולים לצאת לפנסיה.

במשחק הקרוב שלהם מול בני-יהודה הם גם בלי אביב חדד (לא שהוא איזה לוסיו או משהו) ותוכל לראות במו עיניך מה קורה לקבוצה שסובלת מפציעה חמורה של שחקן והרחקה של אחר גם יחד.

ביום שלישי שייני נפצע אבי סטרול, שחקן שלא ראה מגרש איזה שנתיים פתאום מצא את עצמו מגן שמאלי ויכל למצוא את עצמו בלם רחמנא לצלן באותה מידה. אתה באמת רוצה את הסיכון הזה?!

אם יש משהו שאני סומן עליו באופן מלא העונה זה קבלת ההחלטות של מכבי. בטח עדיפה על קבלת ההחלטות שלי ושלך.

אני לא מסיק מסקנות, אי אפשר להסיק מסקנות אם לא ראיתי את הבחור משחק.

בחיים הרבה אוהדים אוכלים את הכובע, תראה פה נושאים על שחקנים כמו זיו למשל שכל האוהדים מקללים אותו ואני תומך בו לכל אורך הדרך, תראה תגובות כמו " שמח לאכול את הכובע ", חסרים פה יוזרים שקוטלים שחקנים על ימין ועל שמאל?

אני לא קוטל את הפידלף הזה, יכול להיות שהוא שחקן מצוין.

בסה"כ מה שאני אומר הוא דבר מאוד פשוט - אני לא חושב שהיה צריך להביא שחקן בעמדה שלו, יכול להיות שאני אטעה בהמשך הדרך, אני אשמח לטעות. אבל זו דעה לגיטימית לחלוטין.

לא מבין למה צריך לעשות מזבוב פיל.

אחי זו הסקת מסקנות:

ולא נראה לי שיש כאן מישהו שלקח את ההודעה שלך יותר מידי ללב, פשוט זה סתם מציק בעין.

שבת שלום.