Jump to content

היציע מהמר מחזור 17 - כל המשחקים פרט למכבי


Recommended Posts

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה X

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 2

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 1

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה X

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין X

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 2

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה X

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים X

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה - x

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין - 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה - X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע - X

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים - X

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה - 2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה - 2

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין - 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה - x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע - x

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים - x

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה - x

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים X

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה x

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע x

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

הפועל תל אביב - מכבי נתניה x

הפועל חיפה - בני סכנין 1

הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1

הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה - 2

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין - 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה - 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע - X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים - 1

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה - 2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 2

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה-1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין-x

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה-2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע-1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים-2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה-2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים X

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

ום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 2

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונהx

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע2

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושליםx

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה x

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה X

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites

ום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 2

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 1

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 1

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה x

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה X

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 2

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה2

Link to post
Share on other sites

17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 1

18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1

18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה x

18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 2

20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 1

20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.