Jump to content

מה אתם עושים בחיים?

Armagedon

Recommended Posts

אני מקווה שהנושא כאן יתפוס, כי סה''כ הרווח יהיה של כולנו.

קצר ולעניין, כל אחד שישתף ויספר מה עושה בחיים (עו"ד, שוטר, בעל עסק ל.., מלצר, מוסכניק, נציג שירות/מכירה וכו').

גם סטודנטים או תלמידי תיכון שלא עובדים, אך בעלי כישרון והתמחות בתחום כלשהו מוזמנים לשתף (לדוג' כישרון בפוטושופ או צילום).

המטרה הינה שיתוף קהילתי של הפורום - אפשרות להיעזר אחד בשני בצורה מקצועית (כל אחד לתחומו), המלצות שונות (לדוג' - אתה מלצר במסעדה עם אוכל איכותי? שתף).

אני יכול לתת דוגמא למקרה שהיה לי לפני שבועיים עם חברת הוט מובייל שאחד הגולשים עובד אצלם ומאוד עזר לי (מאור), חסך לי המון עצבים וזמן.

יאללה שתפו.

איך אתה מתחיל בלי לספר על עצמך קודם? :)

נשמע רעיון מבורך.

אני עובד בהוט מובייל, כשהחברה קמה הצוות שלי הוקם לטפל בתקלות ניידות הרבות, היום אני בעיקר לא עושה כלום וגולש בפורום.

מתלבט לגבי מקצוע הלימודים האקדמיים שאבחר, כרגע בכיוון של אדריכלות, אשמח למידע מאנשים בתחום/לומדים כרגע.

סטודנט לפיזיותרפיה שלא עובד כרגע. בוא נגיד שלטווח הארוך לפורום יהיה כתובת טובה להתייעץ בה בפציעות. ;)

בלי קשר - כל מי שמתכנן לטוס לטארק בחו"ל או מחפש מידע על ציוד טיולים מוזמן לדבר. עבדתי כמעט שנתיים בריקושט ועוד תקופה די ארוכה בתחום הטיולים. יש קצת ידע לשתף.

אחלה יוזמה!

אני בעל עסק לצילום:

OR photography - צילום אירועים

עוסק בעיקר בצילום חתונות ושאר אירועים פרטיים,

מבצע שירותי צילום לגופים שונים כמו מפיקי אירועים, סטודיואים לעיצוב פנים, צילומי מוצר וכדומה.

במקביל מצלם כתבות מגזין לידיעות תקשורת.

עמוד הפייסבוק שלי:

http://www.facebook.com/OR.Photography (בהזדמנות זו כולם מוזמנים להיכנס לעמוד, לעשות לייק ולהתעדכן בחומרים חדשים thumbs.gif)

אתר: http://www.photo-or.com

מוצרים רפואיים.. כיסאות גלגלים, מוצרי ספיגה למבוגרים (חיתולים ותחתוני ספיגה), סדיניות, מגבונים, כפפות מכל הסוגים, קרמים וזה לא הכל.

אומנם זה פונה לקהל המבוגר יותר (גיל הזהב מה שנקרא) או לנכים (שלא נדע), אבל אם יש לכם במשפחה (שלא נדע שוב, אבל כמעט רוב המבוגרים יצטרכו בשלב כלשהוא חיתולים או תחתון סופג) אז אל תהססו לפנות ולקבל הנחה..

מעל 30 שנה של שרות הגון ומעולה, המחירים הזולים בארץ בהבטחה!

אחריות מלאה ללא הגבלת זמן - החזרה, החלפה, החזר כספי - גם לאריזות שנפתחו!

הספקה לבית הלקוח בשעות נוחות ללא צורך בתשלום נוסף.

תא קולי להזמנות:052-2649002 במידה ותרצו לשמוע עוד פרטים ולקבל הצעות מחיר פשוט השאירו מספר ויחזרו אליכם.

pipi.co.il (אבא שלי לא איש אתרים, אומנם לא נגעו באתר כמה שנים אבל הוא עושה את העבודה עם השם :thumbs: )

בכמה מילים עליי...

עבדתי כמה שנים בחברת ביטוח (תחום נסיעות לחו''ל, עובדים זרים ורכב), בהמשך עבדתי תקופה קצרה בסוכנות נדל"ן (מתווך).

כיום אני עובד בשוק ההון (מט"ח, אופציות בינאריות, מניות, אסטרטגיות מסחר וכו').

בשעות הפנאי (אם יש), מתפקד כגרפיקאי פרילנסר (פוטושופ, פלאש וכו').

בכמה מילים עליי...

עבדתי כמה שנים בחברת ביטוח (תחום נסיעות לחו''ל, עובדים זרים ורכב), בהמשך עבדתי תקופה קצרה בסוכנות נדל"ן (מתווך).

כיום אני עובד בשוק ההון (מט"ח, אופציות בינאריות, מניות, אסטרטגיות מסחר וכו').

בשעות הפנאי (אם יש), מתפקד כגרפיקאי פרילנסר (פוטושופ, פלאש וכו').

מודל לחיקוי.

בא בטוב הנושא לחייל משוחרר שעדיין מחפש מה לעשות עם עצמו בחיים :please:

המלצה שלי - אל תעבוד במועדפת. לך לעבודה כלשהי שתתחיל לצבור ניסיון שימושי (בנק, ביטוח, אשראי וכו'). כמובן שאם יש לך התמחות בתחום כלשהו עדיף שתיכנס אליו.

עסקן במכבי כדוריד.

סתם, עו"ד - אבל לפני שאתם מתחילים לשלוח לי הודעות פרטיות לגבי חוזה העסקה, הבוס המניאק שלכם, זה שהוט דפקו אתכם, הטכנאי לא הגיע בזמן וכו' - אני עו"ד מסחרי שעובד במחלקה בין-לאומית באחד המשרדים הגדולים. כלומר, אני מתעסק בעיקר עם מיזוגים ורכישות, חברות היי-טק, קרנות הון סיכון וכו', ועובד בעיקר באנגלית. לא הייתי בבית משפט אפילו לא בהתמחות.

לכן, אלא אם אתם רוצים/מתכננים להקים חברה או משהו שקשור לאופציות או משהו כזה, רוב הסיכויים שאני לא אוכל לעזור לכם.

סטודנט למדעי המדינה במסגרת העתודה, עוד חצי שנה נכנס בעז"ה לתפקיד קצונה בצנזורה הצבאית או בחטיבה האסטרטגית.

כרגע מובטל.

מותר לעבוד במקביל לתואר כשאתה עושה עתודה?