Jump to content

מנילה מבאסת מהתחת

Recommended Posts

קיבלתי מנילה של יחידות שדה, הבעיה אני לא רוצה להיות בכלל קרבי או משהו כזה.

חשבתי יותר לכיוון המודיעין או משהו כזה.

יש מצב שאם אני לא אראה רצון ליחידות שדה אני יקבל משהו אחר?

מה אפשר לעשות עם מנילה כזו?

לא להתפנות בבקום, לאכול קצת כלא (לא נורא בכלל), לראות קצין מיון\גחלת ולבקש תפקיד לא קרבי ולהתפלל שיקשיבו לך(לא קורה בצבא לעיתים קרובות) או להוריד פרופיל מ97\82, 72 זה גבולי, זה אומנם פוסל חי"ר אבל לא פוסל שיריון או תותחנים, לא רוצה אחד מהם אתה חייב להגיע לפרופיל 64 שיקנה לך תפקיד גו'בניקי..

לא להתפנות בבקום, לאכול קצת כלא (לא נורא בכלל), לראות קצין מיון\גחלת ולבקש תפקיד לא קרבי ולהתפלל שיקשיבו לך(לא קורה בצבא לעיתים קרובות) או להוריד פרופיל מ97\82, 72 זה גבולי, זה אומנם פוסל חי"ר אבל לא פוסל שיריון או תותחנים, לא רוצה אחד מהם אתה חייב להגיע לפרופיל 64 שיקנה לך תפקיד גו'בניקי..

אני לא יודע מה בדיוק השאיפות שלך, אבל לא סביר שתתקבל למודיעין באמצעים של לא להתפנות מהבקו"ם/לשבת בכלא.

אני לא יודע מה בדיוק השאיפות שלך, אבל לא סביר שתתקבל למודיעין באמצעים של לא להתפנות מהבקו"ם/לשבת בכלא.

צודק, לא שמתי לב שהוא מעוניין במודיעין, אם זה המצב אז רק הורדת הפרופיל יכול לעזור, למרות שאם היו לו נתונים למודיעין הוא היה מאותר..

קח אולי זה יעזור לך: http://pazamnik.blogspot.co.il/2012/10/blog-post.html

אם מודיעין היו רוצים אותך היית כבר מקבל זימון.

תמציא איזה שקר כלשהו ועם עזרה מהרופא משפחה שלך שיאמת את זה תמצא סעיף שיוריד לך פרופיל ל64.

• 2 weeks later...