Jump to content

ערן זהבי

חבסוס

Recommended Posts

לא מבין מה הסרט של כולכם פה עם ה"לאט לאט"

אתם אותם אנשים שאנסתם שחקנים פה אחרי דקת משחק, על מי אתם עובדים בעיניים?

הבן אדם כולה פירגן פה לשחקן שעשה משהו שאף שחקן (כולל אלירן עטר)לא עשה במשך עשור (אם לא יותר, ובעצם לדעתי מאז קוביקה)

הוא בא אחרי רעש אדיר של התקשורת, מתכון מצויין על פניו לבישול פלופ, קיבל דקות ראשונות ובמקום שנתניה תמשיך לחפש

מצבים וללחוץ עלינו, הוא לקח אחריות, נכנס לעומק, איים על השער, עשה כמה מהלכים יפים ובסוף כבש וסגר את הסיפור.

חצי שעה ראשונה של השחקן, יותר ממכובד.

אף אחד לא אמר שזהו הבן אדם נחת עם טירפל קל, פשוט אמר שוואלה הבן אדם שיחק אותה, כולם אמרו שהוא יהיה פלופ

כמו גילי ורמוט שחזר להפועל, שיהיה חתול בשק כי הוא לא שיחק מלא זמן ונפצע או משהו בסגנון.

וואלה בא, ובדקות הראשונות שלו סגר לנתניה את הבאסטה.

כל הכבוד ושיהיה לו בהצלחה בהמשך.

מי זה כולם?

אנשים פה חשבו שבאנינג שחקן כדורגל טוב.

ערן זהבי בן זונה גדול, יימח שמו וזכרו נתחיל מזה...חבל הוא לא התרסק עם המטוס באיטליה, לא שוכח לא סולח, מכבי זונה, הזונה ה-12 וזה שהוא אוהד הפועל לא יאפשרו לי לסמפט את הכלב הזה.

אבל ערן זהבי שחקן כדורגל עם אופי של ווינר ענק...אם היה יותר טכני אולי הייתי נזכר בווינרים של שנות ה90.

מצד שני? עדיין חוזר מפציעה, ולתת משחק טוב (חצי שעה) מול נתניה זה סבבה.

מבחינתי הכל הכנה לדרבי.

שם שייתן משחק גדול.

בפלייאוף שייתן גולים, אם לא ההבאה שלו פארש.

ו...אבי סטרול שיחק, אני בטוח שיש פה כמה טיפשים שגמרו במכנסיים.

אלוהים שישמור רק שלא ידמיין שהוא עכשיו צריך להיות שחקן הרכב בטעות.

נ"ב

הדבר היחיד שיותר מביך מהתקשורת, זה אנשים שמסוגלים לעודד את הבן זונה הזה כאילו הוא גדל במכבי...מעניין מתי תיפתח המצצה...ומעניין כהמ זמן אחרי המשחק הרע הראשון שלו (ומתישהו יגיע כזה) שישלחו אותו (שוב) למכור בורקסים...

מי זה כולם?

אנשים פה חשבו שבאנינג שחקן כדורגל טוב.

ערן זהבי בן זונה גדול, יימח שמו וזכרו נתחיל מזה...חבל הוא לא התרסק עם המטוס באיטליה, לא שוכח לא סולח, מכבי זונה, הזונה ה-12 וזה שהוא אוהד הפועל לא יאפשרו לי לסמפט את הכלב הזה.

אבל ערן זהבי שחקן כדורגל עם אופי של ווינר ענק...אם היה יותר טכני אולי הייתי נזכר בווינרים של שנות ה90.

מצד שני? עדיין חוזר מפציעה, ולתת משחק טוב (חצי שעה) מול נתניה זה סבבה.

מבחינתי הכל הכנה לדרבי.

שם שייתן משחק גדול.

בפלייאוף שייתן גולים, אם לא ההבאה שלו פארש.

ו...אבי סטרול שיחק, אני בטוח שיש פה כמה טיפשים שגמרו במכנסיים.

אלוהים שישמור רק שלא ידמיין שהוא עכשיו צריך להיות שחקן הרכב בטעות.

נ"ב

הדבר היחיד שיותר מביך מהתקשורת, זה אנשים שמסוגלים לעודד את הבן זונה הזה כאילו הוא גדל במכבי...מעניין מתי תיפתח המצצה...ומעניין כהמ זמן אחרי המשחק הרע הראשון שלו (ומתישהו יגיע כזה) שישלחו אותו (שוב) למכור בורקסים...

אתה בושה של אוהד.

לא מאמין שבזבזתי דקה מחיי

כדי לקרוא את דברי ההבל האלה.

עבורי הוא חתום על הניצחון אתמול יותר מכל אחד אחר.

ועדיין, אני באופן אישי לא מצפה ממנו ליותר מדי בעונה הזו.

מדובר בעיקר ברכש מעולה של מכבי בראייה לטווח רחוק, כי אין ספק שלזהבי יש את

האיכויות שמתאימות לסטנדרטים שמכבי שואפת אליה (מה שאי אפשר להגיד על כל שחקני ההתקפה שלנו).

דבר אחד שניתן לזהות אצל זהבי תוך שתי דקות - הוא מסוג השחקנים הנדירים הללו שברגע שהוא מקבל את הכדור האישונים שלך מתרחבים.

אתה מצפה, מחכה ומאמין שמשהו הולך לקרות - משהו חיובי, תכל'סי ופרודקטיבי. יש לו את היכולת להפתיע אותך.

למכבי כרגע אין שחקן אחר כזה בקישור חוץ מגונזאלו (שלא פוגע), כך שזהבי הוא ללא ספק בשורה מרעננת.

רק אני דמיינתי הרכב שכולל את זהבי וגונזאלו ביחד? מעניין מאוד.

אלברמן וראדי מאחור, גונזאלו וזהבי מעליהם כשהם נעים לשטחים פתוחים ומחליפים שטחים ועטר ופריצה בחוד.

חובה לנסות.

אלברמן וראדי מאחור, גונזאלו וזהבי מעליהם כשהם נעים לשטחים פתוחים ומחליפים שטחים ועטר ופריצה בחוד.

חובה לנסות.

כל עוד זה לא 4-3-3 אין על מה לדבר

חובה לנסות.

גונזאלו יכול להמשיך לעשות בטן גב בספרד בינתיים.

יהיה לו קשה מאוד לחזור להרכב במצב של היום, וגם מקום על הספסל זה לא עניין של מה בכך.

יהיה לו קשה מאוד לחזור להרכב במצב של היום, וגם מקום על הספסל זה לא עניין של מה בכך.

כן אחלה בטן גב, סבתא שלו נפטרה אחי מספיק לשפוט כבר אנשים סתם. וללא ספק יש לו מקום על הספסל. שחקן אדיר חבל לי שהמצב שלו הגיע להיות כזה.

כן אחלה בטן גב, סבתא שלו נפטרה אחי מספיק לשפוט כבר אנשים סתם. וללא ספק יש לו מקום על הספסל. שחקן אדיר חבל לי שהמצב שלו הגיע להיות כזה.

הבטן גב זה בציניות, ברור לי שהוא נסע מסיבות אישיות.

במקום מי אתה רוצה אותו על הספסל מבין שחקני החלק ההתקפי - רוברטו, מרגוליס או דאבור?

היה שמועות שלרנקה רוצה אותו.אם כן לא מבין למה לא שחררו אותו זה צעד נכון לשני הצדדים.

למרות שאני אישית מאוד אוהב אותו אבל כל עוד אוסקר במכבי אני לא רואה אותו חוזר לשחק

היה שמועות שלרנקה רוצה איתו.אם כן לא מבין למה לא שחררו אותו זה צעד נכון לשני הצדדים.

למרות שאני אישית מאוד אוהב אותו אבל כל עוד אוסקר במכבי אני לא רואה אותו חוזר לשחק

חכה, יש משחקים שגונזאלו יהיה בדיוק מה שחסר לנו.

חכה, יש משחקים שגונזאלו יהיה בדיוק מה שחסר לנו.

כבר היה משחקים שהוא היה בדיוק מה שחסר והוא לא קיבל צ'אנס.הלוואי שאני אתבאדה אבל אחרי הגעתו של זהבי אני לא רואה אותו חוזר למשבצת הפליימיקר - העמדה היחידה שבאמת מתאימה לו.

• מנהלים ראשיים

ריגש לא ריגש, חלוד לא חלוד, אבל פאק!!!! 1.6 מיליון עד סוף העונה!!!!! אין שום שחקן ישראלי שששוה את הסכום הזה ואם כל הכבוד אפילו לא זהבי.

ריגש לא ריגש, חלוד לא חלוד, אבל פאק!!!! 1.6 מיליון עד סוף העונה!!!!! אין שום שחקן ישראלי שששוה את הסכום הזה ואם כל הכבוד אפילו לא זהבי.

מאיפה הבאת את הסכום הזה?

הוא מקבל 300 ומשהו אלף דולר לעונה לא?

כבר היה משחקים שהוא היה בדיוק מה שחסר והוא לא קיבל צ'אנס.הלוואי שאני אתבאדה אבל אחרי הגעתו של זהבי אני לא רואה אותו חוזר למשבצת הפליימיקר - העמדה היחידה שבאמת מתאימה לו.

העמדה מתאימה, השיטה לא. בשיטה של מכבי לאף אחד אין פטור מהגנה וממשימות טקטיות חוץ מהחלוץ, וחלוץ הוא לא יכול לשחק.

גונזאלו לא מצליח לגרום לעצמו למלא את דרישות המאמן, אז אין מה לעשות. אדיוס.