Jump to content

מי עוד נדפק?

איתי-מכביסט

Recommended Posts

כוסעמק הבצפר שלי יוצא למסע ישראלי ב 10 לפברואר מה שאומר שאני עומד להפסיד תדרבי בית.. מישהו היה במסע ישראלי? זה שווה? ויש כאן עוד מישהו שיוצא בתאריך הזה?

מישהו מכיר את התעודות זהות שמקבלים אותם דרך הבית ספר? מישהו יודע אם ההורים שלי יכולים לקחת את זה? זה פשוט נופל על הדרבי

היה לי את זה ולא הלכתי אז קיבלתי מהרכז שכבה יום אח"כ.

אל תחשוב אפילו על להישאר בגלל הדרבי.

באמת חוויה.

אומנם לא הייתי אבל יש אולי 2דברים שימנעו ממני לבוא לדרביי מוות ולאן

חזרתי לפני שבועיים באמת שזה אחד הדברים האדירים שהייתי בהם יצאנו בראשון בלילה וחזרנו מוצ"ש אז הפסדתי שתי משחקים של מכבי ב"ש ואשדוד כדאי לך לצאת באמת השכבה חוזרת אחרת מזה ואני לא מגזים...

לא הייתי כשהייתי בתיכון, אבל הדרבי הוא מעל הכל.

במיוחד לאור המצב בטבלה.

שני טיולים שנתיים בתיכון הפסדתי בגלל דרבים אבל לא הייתי שלם אם הייתי יוצא ולא הולך למשחקים.

חתכתי מתגלית שהייתי בצבא באחד הלילות בשביל דרבי.

הדבר הטוב ביותר בשבילך הוא באמת לחתוך משם אם אפשר ללילה אחד. תנפיץ משהו שיש לך איזה אירוע או משהו שייתנו לך לצאת...

מחפש ניקוב לשער 11 לדרבי,

אם במקרה אתם מכירים מישהו שיש לו מסע באותו שבוע או משהו.

חחח אח שלי במשחק האחרון בשבת וגם אחד לפניו ביקשו ממני אנשים ביציע וגם יש חברים שלא יוצאים אז יש הרבה ביקוש על הניקובים האלה

תקשיב אחי, היה לי את זה בתחילת שנה (היה אמור להיות על הדרבי חוץ, ובמזל הזיזו את הדרבי ליום ראשון)..

אל תפסיד את הטיול (מסע) הזה בחיים!! לפי דעתי, שווה אפילו להפסיד ניצחון בדרבי בית (:yellow_cool1:) בשביל זה.. במיוחד כשיש עוד 2 דרבים בפלייאוף..

זה פשוט טיול מדהים! וחוויה לכל החיים! אל תפסיד את זה.. מגבש את השכבה ברמה מטורפת, מעבר למצופה.

אם אתה רוצה לדעת עוד פרטים אתה מוזמן לשאול אותי :flowers:

הייתי במסע שנה שעברה.. סהכ מי שבאמת לוקח אותו ברצינות גם יקח ממנו משהו בסוף (איזה משהו על עצמך, על המדינה שלך, על החברה במדינה.. הכל תלוי איך תסתכל על זה ועל מה המדריך יתן הכי הרבה דגש).

תכלס זה אחלה מסע, לא יודע אם הייתי מוותר על דרבי ולהפך אבל זה באמת מסע שכדאי מאוד לצאת ולחוות אותו.

בקשר לגיבוש של השכבה, זה ככה בערך חודש-חודשיים ואז זה חוזר חזרה לאותו מצב, אבל נחמד בחודש חודשיים האלה להרגיש שהשכבה שלך הכי מגובשת בארץ ואפילו שיצא לך להכיר אנשים שלא היית מחליף איתם מילה אם לא המסע.

האופציה של להגיע ב12 לא קיימת?

להרשם הכל כרגיל, להגיד שאתה חולה/חתונה/אנערף ולהצטרף באיחור של יומיים?

חחח ניסינו לעשות את זה והלכנו לרכזת שכבה ואמרנו לה שאחות של חבר מתחתנת וכולנו מוזמנים ( היינו אמורים לצאת 7 אוהדי מכבי למשחק) אבל הקומוניסטים של השכבה שלנו הלכו וביקשו להוציא מיניבוס איתנו ביחד ובזה הם דפקו אותנו חחח

השנה הייתה 1999 הייתי בכיתה ג', אח שלי היה בכיתה ז' אאל"ט,

הוא בא אליי יומיים לפני הטיול השנתי שלו והצהיר לפני:

"אני חושב שהולך להיות משחק אדיר" (גמר הצ'מפיונס של מנצ'סטר), הוא עוד המשיך לנבא ואמר:"יהיה דרמה בסיום,

אורי תקליט לי את המשחק (דאז קלטות מלבניות ומגושמות) אני לא יהיה שם שזה יקרה"

שהוא חזר מהטיול הוא כבר התחיל לבכות למה הוא הלך לטיול המזדיין שלו, למה אמא חתמה לו על האישור הורים,

TRUE STORY!!

טוב, בקיצר אמרו לך כבר, טיול אדיר, אני הייתי נראה לי בין הראשונים שהיו במסע מבראשית,

זה התחיל בערך שנתיים לפני שאני עשיתי אותו, כל פעם זה נופל על בית-ספר אחר,

אל תפספס את הטיול, אני הייתי עוד עם חום ונהנתי, כיף גדול.

יש לך סמארטפון, שאני הייתי במסע מבראשית רק התחילו להתלהב ממצלמות של 1.8 פיקסל בטלפון(או שאין לך סמארטפון, אבל מה הסיכויי שלא?)...

מישהו מכיר את התעודות זהות שמקבלים אותם דרך הבית ספר? מישהו יודע אם ההורים שלי יכולים לקחת את זה? זה פשוט נופל על הדרבי

חחחחח בשביל תעודת זהות? אתה תקבל אל תדאג הם מחויבים לתת לך..