Jump to content

לקראת: מכבי נגד נתניה - מקצועי נטו!

מנש שער 11

Recommended Posts

חברים זה לא קשור לעניין אבל אני בא בסוף היום מר"ג , כמה זמן לפני אני צריך לצאת מהבית כדי להגיע בערך חצי שעה לפני ( מי שיכול להעריך את הזמן של הפקקים , חנייה וכו' ..)

חברים זה לא קשור לעניין אבל אני בא בסוף היום מר"ג , כמה זמן לפני אני צריך לצאת מהבית כדי להגיע בערך חצי שעה לפני ( מי שיכול להעריך את הזמן של הפקקים , חנייה וכו' ..)

תלוי בפקקים. בדרך כלל בשעה הזאת בכביש החוף יש פקקים, לפעמים פקקים נוראיים. לדעתי תיצא שעה וחצי לפי, 45 דקות הגעה ו15 דקות בערך למצוא חנייה נוחה.

אוקיי , ואני בא עכשיו להזמין כרטיסים דרך לאן , מישהו יודע למה אין שם את הלינק למשחק ??

מאיפה להזמין ?

כנראה שנגמרה המכירה שם

תקנה בקופות באיצטדיון

זה לא שהבאת שוער צעיר, הבאת שוער בן 27 עם ניסיון, בליגה אתה לא נותן לו, בגביע לא, מתי כן?

אם להיות כנים אנחנו צריכים לנצח את המשחק הזה גם עם ייני בשער.

א) נתניה קבוצה לא רעה בכלל, אני לא מבין את הזלזול הזה.

נכון שניצחנו אותם פעמיים בליגה, אבל מדובר ב 1-0 ו 2-1, ובשני המשחקים אפשר לומר שהיו טעויות שיפוט לטובתנו (יד ברחבה במשחק הראשון, גול באופסייד במשחק השני)

ב) הבאת שוער בלי הרבה ניסיון האמת. הוא אמנם בן 27, אבל זה לא שהוא שיחק הרבה כדורגל מקצועני עד עכשיו (לפני 5 שנים הוא בכלל היה שוער בקט-רגל אולמות)

ובאופן כללי, אתה לא נותן צ'אנס לשחקנים בגביע (אלא אם כן אתה מוטי איווניר)

הוא יודע שהוא לא בא כדי לשחק, אלא כדי להיות גיבוי.

אני בא מר"ג , בטוח יהיו שם כרטיסים ? אני לא רוצה לנסוע סתם ..

כתוב שיש צפי ל 6000 אוהדי מכבי. ממה שאני יודע יש ביציעים שלנו 7000 מקומות... אם אתה יכול אז תגיע מוקדם במיוחד, כדי להבטיח לעצמך כרטיס.

קח אפשרות של חצי שעה פקק לחניה באצטדיון, עדיף לחנות באחד הרחובות המסחריים הסמוכים וללכת 10 15 דקות ברגל. איכשהו הפקק ביציאה עוד יותר גרוע מהפקק בכניסה.

או שככה לפחות סיפרו לי, אני נוסע עם אופנוע :yellow_cool1:

כתוב שיש צפי ל 6000 אוהדי מכבי. ממה שאני יודע יש ביציעים שלנו 7000 מקומות... אם אתה יכול אז תגיע מוקדם במיוחד, כדי להבטיח לעצמך כרטיס.

בבלומפילד אנחנו מביאים 9-10 אלף במשחקים כאלה וזה עם 8000 מנויים והזמנות. אם יהיו 5000 אוהדים של מכבי זה יהיה גם מפתיע וגם תעודת כבוד לקהל.

בבלומפילד אנחנו מביאים 9-10 אלף במשחקים כאלה וזה עם 8000 מנויים והזמנות. אם יהיו 5000 אוהדים של מכבי זה יהיה גם מפתיע וגם תעודת כבוד לקהל.

אני חותם שיש מעל 6 אלף אוהדי מכבי באיצטדיון היום

זה לא שהבאת שוער צעיר, הבאת שוער בן 27 עם ניסיון, בליגה אתה לא נותן לו, בגביע לא, מתי כן?

אם להיות כנים אנחנו צריכים לנצח את המשחק הזה גם עם ייני בשער.

ברק לוי בכושר מעולה בינתיים. מה בוער לך לתת לשוער שבקושי חודש פה ובקושי מכיר שחקנים לעלות לשחק?

שוער זאת עמדה שממש אסור להמר בה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.