Jump to content

לקראת: מכבי נגד נתניה - מקצועי נטו!

מנש שער 11

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

צחקתי בקול רם באמצע האוטובוס! אדיר אחי.

לא הבנתי מה מצחיק.

הוא רק התכוון שהוא רוצה להקליט כדי לחזור הביתה ולראות "מרגוליססס וזה השביעייי"

מחר זו ההדמנות האחרונה כנראה של עומר ורד להוכיח שיש לו מקום במכבי , אני מקווה שהוא ישחק טוב כי הוא מגן מאוד מוכשר ולדעתי הוא ראוי לשחק במכבי.

מקווה שאוסקר גם ילמד את הטעות שלו מיום שבת ובמקום קולאוטי יעלה עם דאבור\פריצה , ולהחזיר את עטר לשמאל ( השער ה-1 שלו נכבש כשהוא שיחק בשמאל)

ולמה לא עומר ורד?

זה משחק שתפור עליו .

לא יודע,הרגשה שלי שהוא יעשה דווקא על זה שמדברים על זה כל הזמן ולא יפתח איתו...

משחק קשה מאוד מול קבוצה עם אופי כמו נתניה.

נתניה תבוא לתקוף עם 2 חלוצים כמו שעשו במשחק האחרון בבלומפילד שם להזכירכם היה קרב צמוד שניצחנו אותו בקושי משער של ארנשאו.

שחקני המפתח מבחינתי הם מיכה, עטר ולוגאסי. מיכה צריך להמשיך בקצב שלו, לבוא לקבל את הכדור ולעשות פעולות חיוביות באזור השער. עטר יהיה חייב להבקיע במשחקים שהם לא מול עכו והפועל באר שבע בבית. ולוגאסי יצטרך להוכיח שהוא שחקן לגיטמי למכבי גם במשחקים שכאלו.

לא חושב שיהיה לנכון לשתף את זהבי במשחק הזה, אולי אם נוביל.

אם עומר ורד לא פותח מחר זה מוכיח סופית שהוא מחוק אצל אוסקר .

מחשבה דמיונית שעלתה בראשי:

לוגאסי מגן שמאלי שרן באמצע(?)

במחשבה שניה, לא!

אם עומר ורד לא פותח מחר זה מוכיח סופית שהוא מחוק אצל אוסקר .

מחשבה דמיונית שעלתה בראשי:

לוגאסי מגן שמאלי שרן באמצע(?)

במחשבה שניה, לא!

שרן מגן שמאל, ורד בימין.

וואלה אם מחר שרן פותח מגן ימין ולוגסי מגן שמאל, אז אני לא יודע מה עומר ורד עשה שהוא בא כל כך לא בטוב לאוסקר, אבל אני במקומו הייתי פורש מכדורגל והולך להתבודדות במדבר יהודה או משהו כזה לעשות חשבון נפש איזה שנה שנתיים.

היה מחריד שם נגד הפועל חיפה בטוטו

חבל, יש מגמה בעולם להציב קשרים אחוריים בתור מגנים, יש לו הגבהות, מהירות ולחימה, לא התעמקתי בסגירות האלכסוניות שלו, אבל אם אתה אומר שהוא הוצב שם והיה חלש(מה שלא זכור לי) אז אני מאמין.

לוגאסי מגן זה אסון מהלך, עוברים אותו כמו מים, קשר אחורי לא הייתי נותן לו להיות אז מגן?

מניח שורד ישחק בימין ושרן בשמאל, למרות שהיה משחק השנה לא זוכר נגד מי שיגיל ביטון שיחק בשמאל, ככה שאם אוסקר לא סופר את ורד לגמרי יש לי הרגשה שנראה דווקא אותו...

לוגאסי מגן זה אסון מהלך, עוברים אותו כמו מים, קשר אחורי לא הייתי נותן לו להיות אז מגן?

מניח שורד ישחק בימין ושרן בשמאל, למרות שהיה משחק השנה לא זוכר נגד מי שיגיל ביטון שיחק בשמאל, ככה שאם אוסקר לא סופר את ורד לגמרי יש לי הרגשה שנראה דווקא אותו...

יגיל ביטון שיחק מגן שמאלי בסוף המשחק נגד אשדוד אחרי שייני ששיחק שם מתח שריר והוחלף. היה מזעזע לגמרי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.