Jump to content

השיר החדש - ''לא כידונים לא חניתות''

רק מכבי!

Recommended Posts

כי זה שטועמה מחבל זה לא כזענות

כי הוא בכלל נוצרי הרי לא?<

כי אם אני יגיד אנטבי מחבל אז זה לא גזענות נכון?

אז מי גזען פה בעצם?

12 שנים השירים האלה לא הפריעו לאף אחד עד שלוזון התחיל לסרס אותכם.

אתם אפסים אחד אחד.

וגם אם אני ימשיך לצעוק לבד סלים טועמה יהיה מחבל.

שיהיה לך בהצלחה במאבקך המטופש.

לא נותר לי אלא לקוות שבאמת תשאר לבד בסוף.

אגב, לא רציתי לפתוח נושא חדש

אבל שמעתי שמהרן ראדי אמר למונאס ולחסן אבו זייד ללכת רק עם נעליים של ואנס כדי שהם ידרכו על מגן דוד

רק שתדעו

לא מבוסס אבל

שיהיה לך בהצלחה במאבקך המטופש.

לא נותר לי אלא לקוות שבאמת תשאר לבד בסוף.

זה בסדר, בשנים האחרונות התרגלנו להיות לבד בהרבה מקרים.

מעניין איפה כל האנטיפה למיניהם בפורום היו אז.

מילא השיר אין ערבים אין פיגועים. מילא...

אבל הדם היהודי? זו הבעיה של החברה פה?

אתם יהודים תתגאו בזה... זהו אין פה שום צריך להקניט אף אחד.

לא מצויין פה שהדם הערבי רע או טוב או הנוצרי.

בחייאת..

בכל עניין הגזענות- זה לא משנה העמדה הפוליטית שלך. השנה זה נטו לטובת מכבי, כל שיר גזעני פוגע ישירות בראדי, דאבור ושאר השחקנים שנפגעים מזה ברמות שאתם לא מבינים... אז מה הבעיה להפסיק לשיר את "אין אדומים אין פיגועים" למשל? וכן זה שיר ותיק שאני שר אותו מגיל קטן ואף פעם לא שמתי לב לגזענות שבו... אבל כל משחק השחקנים תוך כדי ריצה מסמנים להפסיק את השיר וזה פוגע בהם- אז תחשבו פעמיים.

בכל עניין הגזענות- זה לא משנה העמדה הפוליטית שלך. השנה זה נטו לטובת מכבי, כל שיר גזעני פוגע ישירות בראדי, דאבור ושאר השחקנים שנפגעים מזה ברמות שאתם לא מבינים... אז מה הבעיה להפסיק לשיר את "אין אדומים אין פיגועים" למשל? וכן זה שיר ותיק שאני שר אותו מגיל קטן ואף פעם לא שמתי לב לגזענות שבו... אבל כל משחק השחקנים תוך כדי ריצה מסמנים להפסיק את השיר וזה פוגע בהם- אז תחשבו פעמיים.

אחת ולתמיד, אין אדומים אין פיגועים, איך זה פוגע במואנס דאבר ומהארן ראדי?

עד עכשיו לפי מה שהבנתי הם לא עומדים לב בקריטריון של אדומים, ולא בקריטריון של מבצעי פיגועים.

אז איך אין אדומים אין פיגועים פוגע בהם?

עד עכשיו לפי מה שהבנתי הם לא עומדים לב בקריטריון של אדומים, ולא בקריטריון של מבצעי פיגועים.

שער 5 הם מוסלמים (מכוון כקללה)

מקביל לזה- שחקן יהודי שמשחק בקבוצה פולנית למשל, שהקהל שלו שר ליריבה "חבורה של יהודים". לא יפגע בך?

אם רק היית יודע את כל הא-ב כדי לסיים לקרוא את התגובה במקום לקחת רק חלק. ואז אומרים שאני דמגוג זול...

כמובן שקראתי הכל. פשוט החלק השני לא היה קשור לכלום.

השאלה היא כזו - אתה חושב שטועמה מחבל זו גזענות?

אם כן, תקרא את ההודעה שלי בעמוד הקודם.

אם לא, יש לך בעיה, ואין לנו בכלל על מה להמשיך לדבר.

--------------------

לשיר עם מגן דוד אין לך בעיה והדם היהודי יש לך בעיה ?

בוא אני אסביר לך בהגיון - אולי נתקרב בדעותינו.

א. לא עם כל דבר או שיר נוח לי - מצד שני ברור לי שזאת דעתי ואני מקבל שיש עוד דיעות ולכן אני בעד להגביל כמה שפחות ולתת כמה שיותר חופש ביטוי.

ב. יש דברים מסויימים שמחינתי כיהודי וכבן למשפחה שרבים ממנה נספו בשואה הם לא לגיטימיים - וזה כל גילויי הגזענות וטוהר הגזע

ג. המגן דוד - לעלום לא היה סמל של גזענות או טוהר הגזע. גם לא המנורה. גם לא דגל ישראל.

המגם דוד צמוד ללב - רק אני בתמימותי חשבתי שמדובר במגן דוד שבסמל על החולצה של מכבי שצמוד ללב ?

איך זה גזעני ?

אחי אני לא מחפש בכוח. אל תיתממו בכוח.

אף אחד לא נגדכם. כולנו רוצים לשיר לקבוצה ולעודד - לא רוצים לשרוק בוז ולעשות פילוג.

אבל גם לא רוצה בשביל לעודד את הקבוצה שלי לשיר שורות גזעניות. זהו.

כמובן שקראתי הכל. פשוט החלק השני לא היה קשור לכלום.

השאלה היא כזו - אתה חושב שטועמה מחבל זו גזענות?

אם כן, תקרא את ההודעה שלי בעמוד הקודם.

אם לא, יש לך בעיה, ואין לנו בכלל על מה להמשיך לדבר.

מה החוק אומר? החוק אומר שאם אני קורא לך עכשיו מחבל אני גזען?

כי אם כן אז אני מבין שאסור לקרוא לאף אחד בעולם מחבל

אם החוק אומר שאסור לקרוא לערבי מחבל רק מהיותו ערבי, זה בעצם אחד החוקים הכי גזעניים ששמעתי, הרי הוא מבדיל בין ערבים ליהודים, שלפי מה שאתם אומרים אין ביניהם הבדל.

אז תעני לי שוב אם אני ישיר יגאל אנטבי מחבל אני גם יחשב גזען?

מההההההההההההה מהההההההההה מהההההההההההההההההה

מנה גזעינות בטועמה מחבל ?! איפה הפאן הגזעני פה?

מי החליט שמחבל יש רק אצל ערבים? לא היו מחבלים באנגליה ב1600? לא היו מחבלים בארץ לפני קום המדינה ?! לא היו?! מי החליט שמחבל זה גזענות?! אז רגע אסור לקלל את טועמה כי הוא ערבי מעכשיו? אבל לקלל סקחנים אחרים זה בסדר כי הם יהודים? אז מי מפלה פה? אני מקלל את כולם בצורה שווה לפחות :yellow_cool1:

אתה מסכים איתי שהשורה ?שער 5 הם מוסלמים? זו אמירה גזענית?

כל שימוש בדת/צבע עור/מוצא וכו? כמילת גנאי זו גזענות.

שרו את זה במשך שנים וזה היה ?בסדר??

במשך שנים היה ?בסדר? לסקול אישה באבנים בכיכר העיר על חשד לבגידה.

אנשים הבינו שדברים משתנים, ושמה שהיה מקובל בעבר, כבר לא מקובל היום.

נעשתה פניה מנומסת של אוהדים ושחקנים (והקפטן) של מכבי.

לא להפסיק שירים, סה?כ לשנות שתי שורות בשניים/שלושה שירים.

התגובות לכך הם מתלהמות ופוגעניות לפחות כמו השירים, רק שהנפגעים הפעם הם לא שחקנים ערבים או אוהדי הפועל, אלא אוהדי מכבי שיושבים לידכם ביציע והשחקנים שביקשו ואתם זורקים זין עליהם.

אני מקווה לקבל תגובה לא מתלהמת. תודה.

אם החוק אומר שאסור לקרוא לערבי מחבל רק מהיותו ערבי, זה בעצם אחד החוקים הכי גזעניים ששמעתי, הרי הוא מבדיל בין ערבים ליהודים, שלפי מה שאתם אומרים אין ביניהם הבדל.

חוק גזענות במדינת ישראל - "רדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור או חלקים של האוכלוסייה, והכל בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני".

אתה קורא לטועמה מחבל בגלל שהוא ערבי.

אתה קורא לי מחבל בגלל שאתה רוצה להוכיח טענה.

איפה ראית פה מצחיק אה? שמתי פה תמונה שלדעתי כמו מראה לפרצוף של הצבועים אוהדי הפועל בצהוב ש10 שנים שרו "אין אדומים" כמו נינג'ות, ועכשיו פתאום כשיש שלושה שחקנים ערבים בקבוצה זה מפריע להם. תפסיקו להיות צבועים מגעילים ולשחק אותה שזה מפריע לכם מוסרית, כי הוכחתם מאות (אם לא אלפי) פעמים שאין לכם שום בעיה מוסרית עם השירים העאלק גזעניים האלה. מאז שמכבי עשתה את הקמפיין הבזיוני (מי שמכם להעיר לנו בכלל יא בני זונות? קודם תורידו את המחירים של המנויים ואז יהיה לכם פרצוף לדבר בכלל על הקהל של מכבי. חוצפה) התחילו שריקות בוז, לא בגלל שום רחמים ו"WORLD PEACE", לפחות תהיו אמיתיים עם עצמכם.

בקיצור תשרקו בוז (ותחרבנו את האווירה בבלומפילד יא אכבר גברים) ואנחנו נשיר. נראה מי ישבר ראשון (הימור? לא ה"גזעניים")

בברכה,

מייצגים את מכבי ולא את ישראל.

קודם כל לפחות עכשיו כבר כתבת תגובה ולא הבאת דאחקה, כנראה שניין גאג לא יחשוף פרצוף של אוהדי הפועל בפורום מכבי.

לעניין.

כבר כתבתי את זה בהודעה מוקדמת, רוב האוכלסייה ב11 צעירה וצעירה מאוד, תרצה או לא לא ממש מעניין אותם מה הם שרים, העיקר שיהיה כיף.

לשיר טועמה מחבל זה כיף (מודה) אבל זה גם מאוד מפגר חשוך וגזעני, שאנשים מתבגרים הם מבינים את זה ומוותרים על השאר.

אם אתה לא מבין מאיפה הרעיון לקמפיין מגיע אז כנראה שכחת מי עומד בראש מכבי, וכן יש לו את כל הזכות להעיר לנו וכל הכבוד שהוא עושה את זה בדרך שמכבדת אותנו

(לא כמו ההוא התמהוני מירושלים שהנחית להם בפרצוף שני שחקנים רק כדי ללבות את האש).

תרשי לי גם לא לחדש לך, אני לא מחרבן את האוירה בבלומפילד היא כבר מחורבנת מראש בגלל אנשים שחושבים שהם בסרט מלחמה או עומדים בראש משפחת פשע.

הרי כל משחק יש מכות ביציעים של 11 (בשבת פוצצו למישהו מולי את הפרצוף עוד לפני שהתחיל המשחק) אם אתה לא מבין איפה אלימות באמת מתחילה אז תמשיך להיות גבר.

בקשר למי ישבר? אתה לא תשבר הבנתי, אבל לא מעט כבר מגדלים שכל ו"נשברים".

+

אם נשיר לטועמה שהוא שהיד זאת עדיין תהיה גזענות (הרי מצוות השהאדה היא מהקוראן (ספר החוקים של המוסלמים) וטועמה הוא נוצרי, כידוע)

כי סלים טועמה מחבל שיבוא עוד 10 שניות גם לא עומד בקריטריון נכון? איזה קטנוניות מפגרת באמת... כאילו אין מצב שאתה לא מבין מה לא בסדר בשיר הזה נכון? ואני לא אומר את זה בזלזול להיפך.

עזוב את השיר הספציפי הזה.

תאר לך מצב דמיוני שהפאנאטיקס (אני לא יודע אם אתה שייך או לא) עכשיו מכריזים עם הקמת הארגון החדש שהארגון דוגל בעידוד 90 דקות נטו רק את מכבי. שמים זין על היריב ומעודדים רק את מכבי. אתה קולט איזה עצום זה יכול להיות? אתה קולט איזה מסר יש בזה? אתה קולט כמה הורים ירצו לשלוח את הילד שלהם למשחק כדורגל כי הם יאמינו בדרך של ארגון אוהדים? אתה מבין בכלל את המשמעות של זה? אם הייתם והיינו כולנו יותר בוגרים נפשית זה היה יכול להיות מדהים. אבל המציאות היא שאנחנו מתווכחים על אם אין אדומים אין פיגועים פוגע בראדי או לא, כי זה באמת הנושא המרכזי פה... נו...

אתה מסכים איתי שהשורה ?שער 5 הם מוסלמים? זו אמירה גזענית?

כל שימוש בדת/צבע עור/מוצא וכו? כמילת גנאי זו גזענות.

שרו את זה במשך שנים וזה היה ?בסדר??

במשך שנים היה ?בסדר? לסקול אישה באבנים בכיכר העיר על חשד לבגידה.

אנשים הבינו שדברים משתנים, ושמה שהיה מקובל בעבר, כבר לא מקובל היום.

נעשתה פניה מנומסת של אוהדים ושחקנים (והקפטן) של מכבי.

לא להפסיק שירים, סה?כ לשנות שתי שורות בשניים/שלושה שירים.

התגובות לכך הם מתלהמות ופוגעניות לפחות כמו השירים, רק שהנפגעים הפעם הם לא שחקנים ערבים או אוהדי הפועל, אלא אוהדי מכבי שיושבים לידכם ביציע והשחקנים שביקשו ואתם זורקים זין עליהם.

אני מקווה לקבל תגובה לא מתלהמת. תודה.

אוקי

אז השורה הזאת היא פוגענית

וגזענית

הסכמתי איתך,אני עדיין מחכה לתשובה לשאלה אם אני קורה ליגאל אנטבי מחבל הופכת אותי לגזען כדי להבין אם החוק הזה שאתם חולים עליו הוא גזעני בצורה מטורפת או שפשוט המילה מחבל היא בעייתית.

DOW לא ישרוק בוז, אז אני אשרוק לך בוז.

הבעיה היא השריקות או הגזענות ?

יש לך בקבוצה 5 שחקנים זרים ועוד 3 שחקנים מוסלמים.

הדם היהודי ? איך הוא בדיוק מעודד את מכבי ?

האגרוף הכמוץ ? אתה באמת לא רואה את ההקשר הלאומני גזעני ?

1. לא מספיק שהקהל מפולג, אתה גם רוצה להתחיל עוד מלחמת אגו, ולמי יש יותר גדול? אני מאמין שאתם יותר חכמים מזה..

2. תסביר לי באמת איך המילים "הדם היהודי" פוגעים בשחקנים המוסלמים/דרוזים/נוצרים? ואם כן, אז למה "מי כמוך בה' " לא?

3. מה הבעיה באגרוף קמוץ?

4. וממתי לעזאזל "לעודד" ולהתגאות בלאום שלך נהפך למשהו גזעני? "לאומני-גזעני"? איך קשורה כאן גזענות לעזאזל?

וואלה אם אני יראה לפחות 5 ערבים בבלומפיד,לא חייב ביחד אפילו בנפרד אני מפסיק לשיר שירים כאלה ומתאסלם במסגד של שער 5

ממשחק האליפות של מכבי בגיל 6 הייתי אני במגרשים במשחקים של מכבי בחיים לא ראיתי ערבי שהוא לא קשור לקבוצה מהמגזר

בבקשה אני מת ללכת לישון אני קם עוד 4 שעות אני מתחנן שמישהו יענה לי. בבקשה.

עניתי לך עמוד קודם.

חוק גזענות במדינת ישראל - "רדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור או חלקים של האוכלוסייה, והכל בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני".

מילא השיר אין ערבים אין פיגועים. מילא...

אבל הדם היהודי? זו הבעיה של החברה פה?

אתם יהודים תתגאו בזה... זהו אין פה שום צריך להקניט אף אחד.

לא מצויין פה שהדם הערבי רע או טוב או הנוצרי.

בחייאת..

תשמע זה בדיוק ההתממות שאני מדבר עליה.

ברור לך שהשפה עובדת כמטאפורה (הסבר פשוט: המונח קוקסינל שמשמש בשפה השגורה כקללה למרות שאתה לא באמת מכיר יותר מדי קוקסינלים ויש כאלה שהם במקרה גם קוקסינלים וגם בני אדם טובים - כלומר יש לך פה מילה שהוטענה במשמעות שלילית למרות הנייטרליות של המילה עצמה שבה"כ מתארת מיניות מסויימת ולא אמורה להיות קללה)

אותו דבר עובד על הדם היהודי - זה מונח שמוטען קונוטציות היסטוריות.

הוכחה : שים לב שתוך דקות למלא אנשים קפצה אותה קונוטציה של גזענות. אם לא הייתה למילה את הקונוטציה הזאת אז אנשים לא היו מדברים על זה.

נגיד, מדוע לא דיברו על חניתות לדוגמה ?

הציעו לכם הצעה שכולם יכולים לחיות איתה בסבבה. תקבלו סבבה. לא תקבלו חבל.

עניתי לך עמוד קודם.

אז זה הכל, החוק שלך הוא גזעני כי הוא מבדיל בין אנשים, אין בעיה.הרי לא קראתי לו ערבי קראתי לו מחבל, אתה הסקת שזה בגלל שהוא ערבי, אני קראתי לו ככה בגל שהוא מחבל לקבוצה שלי בסיכוי לאליפות. זה מה שרציתי אני יכול ללכת לישון בשקט, תמשיכו להיות אנטיפה להטיף לאחרים מה לשיר וללכת בדקה 87 כבחיים לא הייתם בדוחא(כן זה ממה לא קשור, אתם כבר לא ממש מעניינים אותי) לילה טוב. וזה התגובה האחרונה שלי פה

טועמה מחבל.

כבר לפני שנתיים אמרתי פה עוד יום יבוא וכולנו נשב עם פוקפורן ונראה משחק

ושמשהו יתעצבן ויגיד בן זונה יעצרו אותו

כל פעם מוצאים משהו חדש שלא בסדר

אין דברים כאלה

טועמה בן זונה

גורדנה מחבל

אבוקוף הוהוהו

תמוז קוקסינל

ועכשיו אני לא גזען !!!

שער 5 של מוסלמים גם לא פוגע בהם? סלים טועמה מחבל גם לא פוגע בהם?

וגם אם אתה הכי צודק בעולם(ואתה לא) הם מבקשים ממך שתפסיק כי זה פוגע בהם וכתוצאה מכף פוגע בקבוצה שלך, אז למה ללכת ראש בקיר ולפגוע בקבוצה שלך?

ועוד משהו, למה כשעטר ביקש שיפסיקו לשיר לו "בחור אחושרמוטה" הפסקתם ועכשיו לא?