Jump to content

השיר החדש - ''לא כידונים לא חניתות''

רק מכבי!

Recommended Posts

עוד קבוצה עם סממנים "פוליטים".

מגן דוד, כחול-לבן, הצבע הצהוב, מי כמוך באלים ה', ציונות, סיפור גבורה יהודי ועוד.

לא היה אפשר למצוא רקע אחר למועדון הזה? מה רע שיקראו לנו מועדון ספורט תל אביב?

כולה "הדם היהודי". איזה פוליטי ואיזה נעליים.

רק הדם היהודי

כשיש לך 3 ערבים בקבוצה + מספר נוצרים.

טוב אבל אני לא אחפור לכם כאן בנושא הזה, מי שרוצה שישיר.

רק הדם היהודי

כשיש לך 3 ערבים בקבוצה + מספר נוצרים.

טוב אבל אני לא אחפור לכם כאן בנושא הזה, מי שרוצה שישיר.

אבל השיר לא אומר "לא מוסלמים, לא נוצרים, רק הדם היהודי..."

יש איזה מגמה, ובגלל זה קפצתי, לשייך כל ביטוי תמים למשהו שאוטומטית הולך לכיוונים חשוכים קצת.

עוד לא הרימו פה שלט מכבי טהורה.

אפשר לפרש את שתי המילים לשני כיוונים שונים הרי. אני חושב אבל, שמכיוון שכן ניתן לפרש את צמד המילים הזה לצד הגזעני, אפשר ורצוי בקבוצה כמו שלנו, שאני די בטוח שיש בה אוהדים בלי דם יהודי שנותנים הכל למגן דוד. ה"דב היהודי" זה פתרון יפה. הוא גם נכנס בהפ*על. אחרי הכל אנחנו צהובים בגלל השואה.

ובשביל שלא תגידו שאני צבוע, אני מוכן גם להחליף ניק...

אפשר לפרש את שתי המילים לשני כיוונים שונים הרי. אני חושב אבל, שמכיוון שכן ניתן לפרש את צמד המילים הזה לצד הגזעני, אפשר ורצוי בקבוצה כמו שלנו, שאני די בטוח שיש בה אוהדים בלי דם יהודי שנותנים הכל למגן דוד. ה"דב היהודי" זה פתרון יפה. הוא גם נכנס בהפ*על. אחרי הכל אנחנו צהובים בגלל השואה.

ובשביל שלא תגידו שאני צבוע, אני מוכן גם להחליף ניק...

הפחד הכי גדול של שאנחנו עם השנים נהיה כמו הפועל בכל מה שקשור ליהדות,למגן דוד, וכו'

שנה הבאה באירופה "לא מייצגים את ישראל מייצגים את מכבי".

השיר בסדר גמור, לא רואה שום דבר לא תקין, יחליטו לשנות? אז בכיף, יחלטו לא לשנות? גם בכיף.

הפחד הכי גדול של שאנחנו עם השנים נהיה כמו הפועל בכל מה שקשור ליהדות,למגן דוד, וכו'

אין לי בעיה עם אף סממן יהודי אחר. מכבי הוקמה כאגודת ספורט לכולם. הערכים יהודיים, הדם לא חייב להיות. המשפט "רק הדם היהודי" יכול להתפרש כגזעני. אתם רוצים שהשיר יתפוס בקהל? שימו לב מה קורה כששרים את "אין אדומים". את זה שכל האיצטדיון שורק לכם בוז. אתם מתעלמים. כאילו אנחנו לא אוהדי מכבי. אתם מתנהגים בכוחניות. כמו הדבילים עם השירי שואה בצד השני של הכביש. כמו האולטראס שמנסים לכפות את דעותיהם עליכם. אתם יכולים גם להתחשב בשאר האוהדים. ילדים קטנים לא צריכים לבוא לאיצטדיון ולשמוע את השורות האלה. השחקנים מבקשים ממכם להפסיק. ואתם? על הזין שלכם כולם.

התחשבות לא הרגה מעולם אף אחד, היא רק עשתה את העולם מקום שיותר נעים לחיות בו.

רק הדם המכבי השורה הטוב ביותר.

לגבי אין אדומים אין פיגועים,השיר עצמו "ללב נכנסת" בין השירים החזקים שיש,אני חושב שמהצד של שער 11 חייבים להפסיק עם הבית של האין אדומים אין פיגועים,אבל במקום לשרוק בוז בשאר האצטדיו,פשוט להמשיך לשיר "צהוב עולה עולה",כמו שבדרך כלל קורה ביד אליהו וכמעט ולא שומעים את הבית של אין אדומים אין פיגועים.

לגבי "סלים טועמה מחבל",אפשר להחליף ב "כל אדום הוא מחבל" :thumbs:

מישהו אמר משהו על מגן דוד? על סממנים יהודיים שיש במכבי שהיו וישארו לעד? לא. אז מה אתם רוצים בדיוק? השורה הזאת נשמעת רע וזה הכל. לא אדם אחד ולא שניים אומרים את זה, ואפשר למצוא לזה פתרון אם רוצים.

די לזיין תמוח כוס רבאק מעצבן אותי שהתחילו פתאום לשרוק בוז לאין אדומים אין פיגועים

טוב שאנחנו כבר כמה שנים טובות שרים את זה פתאום שיש 3 ערבים בקבוצה אז מחליטים לשרוק בוז חבורה של צבועים

שאבו סיאם היה לא שרקו בוז מעניין למה

בדרבי לא נשיר אין אדומים אין פיגועים?

אני לא מבין מה אתם טמבלים ממש אכפת לראדי אכפת לו מההישגים של הקבוצה ומהכסף שהוא מרוויח אותו דבר לגבי דאבור ואבו זייד שכבר קנה BMW ב300 אלף שקל(אמיתי)

אז בישביל שלושה כאלה לא נשיר תשיר הזה שמבטא תשנאה שלנו לבני שרמוטות האלה שאני מאחל להם בכל יום שיקרוס עליהם שער 5?לא ניראלי

שבוע טוב

אם זה היה 50 איש, זה היה חבורה. כל האיצטדיון מתנגד לזה. לפחות רובו. כולם בכיינים?

אני מדבר ספציפית על השיר החדש הזה ועל התגובות פה

וגם מאיצטדיון שלם שנגרר אחד אחרי השני אני לא מתרגש

(בזמן נתון במשחק נגד סכנין תראה איך כולם נגררים לצד השני)

גם השיר הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי, הוא שיר גזעני שמספר על איך שאנחנו רומסים את הערבים המסכנים.

נדפק לכם השכל יא מביכים..

די לזיין תמוח כוס רבאק מעצבן אותי שהתחילו פתאום לשרוק בוז לאין אדומים אין פיגועים

טוב שאנחנו כבר כמה שנים טובות שרים את זה פתאום שיש 3 ערבים בקבוצה אז מחליטים לשרוק בוז חבורה של צבועים

שאבו סיאם היה לא שרקו בוז מעניין למה

בדרבי לא נשיר אין אדומים אין פיגועים?

אני לא מבין מה אתם טמבלים ממש אכפת לראדי אכפת לו מההישגים של הקבוצה ומהכסף שהוא מרוויח אותו דבר לגבי דאבור ואבו זייד שכבר קנה BMW ב300 אלף שקל(אמיתי)

אז בישביל שלושה כאלה לא נשיר תשיר הזה שמבטא תשנאה שלנו לבני שרמוטות האלה שאני מאחל להם בכל יום שיקרוס עליהם שער 5?לא ניראלי

שבוע טוב

כן. בשבילם. ובשביל שירן שמסמן לכם להפסיק. וגם בשביל כל האוהדים שזה מפריע להם. וזה די הרבה... חוץ מזה, ששלושה שחקנים ערבים במכבי זה סימפטום לכך שיש לך גם אוהדים ערבים (כן כן, לא כולם אוהדי חיפה והפ*על).

כן. בשבילם. ובשביל שירן שמסמן לכם להפסיק. וגם בשביל כל האוהדים שזה מפריע להם. וזה די הרבה... חוץ מזה, ששלושה שחקנים ערבים במכבי זה סימפטום לכך שיש לך גם אוהדים ערבים (כן כן, לא כולם אוהדי חיפה והפ*על).

?די הרבה?

זה מזכיר לי תקהל של הפועל לפני שנתיים שהיו חלק ששרקו בוז לשירי השואה נגדנו

הגיע הדרבי פליי אוף שלא היה אמור לקבוע משהו מיוחד שקולטואי שם צמד ושהם השוו דקה 90 וכל האיצטדיון קם ושר שתיהיה שואה למכבי

תאמין לי שברגע של טירוף שיכול להיות בדרבי כל אחד ישיר. תבית הזה ואני מניאק אם מישהו ישרוק בוז אלא אם כן הוא בא מכפר קאסם

אז זה אחשלי נקרא צביעות כי אני בטוח שדבר כזה יכול לקרות

ואם כולם ישירו זה יהפוך את השורה לפחות בעייתית? אין פה צביעות, בבקשה להוריד את השורה. אבל כבר אמרתי, אתם על הין שלכם מי נפגע, גם אם זה בתוך המועדון.

בית"ר ירושלים מאוד קרובה לכאן.

יהודי, מגן דוד, דגל וכו'.

אחרי זה מתפלאים למה שורקים בוז ביציעים

לשחקנים הערבים.

דפדפו-דפדפו לשיר אחר

ואם כולם ישירו זה יהפוך את השורה לפחות בעייתית? אין פה צביעות, בבקשה להוריד את השורה. אבל כבר אמרתי, אתם על הין שלכם מי נפגע, גם אם זה בתוך המועדון.

רוב האוהדים בשערים 10-11 שרים את השירים האלה זה כנראה הדעה שלהם מה יש לך לעשות נגד זה?

ואם זה לא מוצא חן בעיני אוהדים ערבים שיעזבו תמגרשים. השירים האלה לא התחילו אתמול וזה גם כנראה(?) לא יפסיק בזמן הקרוב

רוב האוהדים בשערים 10-11 שרים את השירים האלה זה כנראה הדעה שלהם מה יש לך לעשות נגד זה?

ואם זה לא מוצא חן בעיני אוהדים ערבים שיעזבו תמגרשים. השירים האלה לא התחילו אתמול וזה גם כנראה(?) לא יפסיק בזמן הקרוב

:|

אני אומר בלי שום קשר למילים זה שיר לא משהו... חחח

אבל בכלליות, למה שלא נהיה אנחנו הקהל הבוגר ואחת ולתמיד נפסיק עם הסלים טועמה מחבל וכל שיר גזעני כזה או אחר ופשוט נעודד את הקבוצה שלנו? למה זה כזה חלום רחוק לבוא לאצטדיון ולשמוע רק שירי עידוד בלי שירי נאצה? השחקן, פאנאטיקס, תקראו לעצמכם איך שאתם רוצים, יש לכם כח עצום לשנות את דרך החשיבה של האנשים. אני בטוח שאם תפסיקו לשיר סלים טועמה מחבל ושירים דומים לאט לאט גם יפסיקו להגיע האנשים שמהדקה הראשונה רק מקללים בלי שום קשר לתוצאה ולמהלך המשחק. זה אבסורד בעיני שזה כזה חלום רחוק לבוא למגרש כדורגל ונטו רק לעודד את הקבוצה שלך 90 דקות.

אנחנו לא גזענים וחשוכים כמו אוהדי בית"ר ואנחנו לא סתומים כמו אוהדי הפועל שלא מיצגים את ישראל וכו'. לי אין את הכח וההשפעה לעשות את זה, זה צריך להתחיל מהארגונים. תצאו מלכים.