Jump to content

השיר החדש - ''לא כידונים לא חניתות''

רק מכבי!

Recommended Posts

29554_10151242452341840_267056369_n.jpg

איך ידעת שכל מי שנגד שירים גזעניים* הוא קומוניסט פמיניסט ואתאיסט?

*למען הסר ספק, השיר הזה הוא לא גזעני בכלל, רק יכול להתפרש ככזה וזה למה אנשים הציעו שיחליפו ל"דם המכבי" שגם נשמע יותר טוב.

רוב האוהדים בשערים 10-11 שרים את השירים האלה זה כנראה הדעה שלהם מה יש לך לעשות נגד זה?

ואם זה לא מוצא חן בעיני אוהדים ערבים שיעזבו תמגרשים. השירים האלה לא התחילו אתמול וזה גם כנראה(?) לא יפסיק בזמן הקרוב

באופן כללי יותר גרוע מגזענים שלפחות אתה יודע מה הם חושבים, זה סמרטוטים שעומדים עם הזין ביד ושואלים : מה אפשר לעשות..?

אני אומר בלי שום קשר למילים זה שיר לא משהו... חחח

אבל בכלליות, למה שלא נהיה אנחנו הקהל הבוגר ואחת ולתמיד נפסיק עם הסלים טועמה מחבל וכל שיר גזעני כזה או אחר ופשוט נעודד את הקבוצה שלנו? למה זה כזה חלום רחוק לבוא לאצטדיון ולשמוע רק שירי עידוד בלי שירי נאצה? השחקן, פאנאטיקס, תקראו לעצמכם איך שאתם רוצים, יש לכם כח עצום לשנות את דרך החשיבה של האנשים. אני בטוח שאם תפסיקו לשיר סלים טועמה מחבל ושירים דומים לאט לאט גם יפסיקו להגיע האנשים שמהדקה הראשונה רק מקללים בלי שום קשר לתוצאה ולמהלך המשחק. זה אבסורד בעיני שזה כזה חלום רחוק לבוא למגרש כדורגל ונטו רק לעודד את הקבוצה שלך 90 דקות.

אנחנו לא גזענים וחשוכים כמו אוהדי בית"ר ואנחנו לא סתומים כמו אוהדי הפועל שלא מיצגים את ישראל וכו'. לי אין את הכח וההשפעה לעשות את זה, זה צריך להתחיל מהארגונים. תצאו מלכים.

בכל משחק בעולם יש תמיד קללות ושירים לשחקני היריב אם זה לנסות להוציא אותם מריכוז או סתם לעצבן.אני לא חושב שזה יפסיק פה

תראה מה קורה במשחקים בארגנטינה או יוון או סרביה אין מה לעשות זה ב DNA של האוהדים

אני לא מבין מה אתם טמבלים ממש אכפת לראדי אכפת לו מההישגים של הקבוצה ומהכסף שהוא מרוויח אותו דבר לגבי דאבור ואבו זייד שכבר קנה BMW ב300 אלף שקל(אמיתי)

זה מהבתים בכלל.

רוב האוהדים בשערים 10-11 שרים את השירים האלה זה כנראה הדעה שלהם מה יש לך לעשות נגד זה?

ואם זה לא מוצא חן בעיני אוהדים ערבים שיעזבו תמגרשים. השירים האלה לא התחילו אתמול וזה גם כנראה(?) לא יפסיק בזמן הקרוב

לא בטוח בכלל שזו הדיעה שלהם.

בכלל הרבה צעירים שיושבים ב11שרים יותר בשביל הכיף בלי לרדת לעומק העניין. בשבילם זה דאחקה לא יותר.

מצד שני הרבה אוהדים שהתבגרו ועזבו את 11 לטובת שערים אחרים היום שורקים בוז, פעם גם הם שרו. אנשים מתבגרים ומבינים שלמילים יש כוח.

בכל משחק בעולם יש תמיד קללות ושירים לשחקני היריב אם זה לנסות להוציא אותם מריכוז או סתם לעצבן.אני לא חושב שזה יפסיק פה

תראה מה קורה במשחקים בארגנטינה או יוון או סרביה אין מה לעשות זה ב DNA של האוהדים

ברור לי שאני חי בסרט אם אני באמת חושב שזה ריאלי אבל אני עדיין חושב שזה אבסורד. לא מבין איך הורים שולחים את הילדים שלהם למגרש לשיר טועמה מחבל. ואני אומר את זה בקטע שאני רוצה שההורים ישלחו את הילדים שלהם למגרשים ושזה יהיה מקום בטוח ומהנה.

שמע אני יושב ב8 מסיבות כאלה ואחרות זה לא משנה כרגע ואתמול שהיינו כבר ב4-0 איזה ילד בן לא יותר מ12 מאחורי צעק "עכו שתשרפו בגהינום" בקול צווחני, עכשיו הוא בטוח מבחינתו שזה בסדר וזה לגיטימי כי הוא במגרש אתה מבין? זה אבסורד מבחינתי... וזה מתחיל מהלגיטימציה שכל שער 11 שר סלים טועמה מחבל וכל השאר, אין מה לעשות.

לא מאמין במה שאני אומר, אבל תאר לך הארגון החדש מחליט עכשיו שהוא שובר את הכלים ויוצא בהודעה שמהיום הם רק נטו מעודדים את הקבוצה 90 דקות. אתה קולט איזה אמירה זאת? במיוחד לאור מה שקורה בבית"ר עכשיו ומה שקורה בהפועל בשנים האחרונות עם הצלבי קרס. כנראה נשאר בדמיון...

לא בטוח בכלל שזו הדיעה שלהם.

בכלל הרבה צעירים שיושבים ב11שרים יותר בשביל הכיף בלי לרדת לעומק העניין. בשבילם זה דאחקה לא יותר.

מצד שני הרבה אוהדים שהתבגרו ועזבו את 11 לטובת שערים אחרים היום שורקים בוז, פעם גם הם שרו. אנשים מתבגרים ומבינים שלמילים יש כוח.

בדיוק ההודעה שכתבתי הרגע.

קלעת בול. זה מתחיל שם והילדים לא מבינים בכלל מה הם עושים.

29554_10151242452341840_267056369_n.jpg

זה בדיוק העניין היום, שיהיה מצחיק, לשיר טועמה מחבל זה מצחיק ואף אחד לא יסתום לנו את הפה, צחוקים.

גם למה להשקיע בתגובה שאפשר להביא דאחקה מניין גאג. אני מצחיק משמע אני צודק.

תכף גם דגל ישראל יחשב גזענות

DOW - יש לי פתרון בן זונה בשבילך. לא רוצה שיהיו שריקות בוז? אל תשרוק.

DOW לא ישרוק בוז, אז אני אשרוק לך בוז.

הבעיה היא השריקות או הגזענות ?

יש לך בקבוצה 5 שחקנים זרים ועוד 3 שחקנים מוסלמים.

הדם היהודי ? איך הוא בדיוק מעודד את מכבי ?

האגרוף הכמוץ ? אתה באמת לא רואה את ההקשר הלאומני גזעני ?

בבקשה

מי הכהניסטים שממציאים את השירים האלה ?

ולמה לעזאזאל שבנאדם שפוי ישתף עם זה פעולה ?

דם המכבים כבר לא מספיק טוב ?

במילה אחת: זדיינו, בשתי מילים: לכו זדיינו.. לא רוצים לשיר? אף אחד לא מכריח, תנו כבוד ואל תשרקו בוז, לטועמה ולערבים ניחא, אבל לשיר שמופיע בו צמד מילים כמו "הדם היהודי" ללא קונוטציה לשום דת, גזע או מין ובטח שבטח לא בהקשר לשואה, תעשו לי טובה יא בכיינים לא משנה מה יעשו בשבילכם תמיד תחפשו את הרע, לא יקרה כלום אם תפרגנו פעם אחת יא אוכלי חינם, פתאום כולם פה הפכו לנאורים, תצטרפו לאנטיפה ותעברו לשער 5 יא מביכים.

במילה אחת: זדיינו, בשתי מילים: לכו זדיינו.. לא רוצים לשיר? אף אחד לא מכריח, תנו כבוד ואל תשרקו בוז, לטועמה ולערבים ניחא, אבל לשיר שמופיע בו צמד מילים כמו "הדם היהודי" ללא קונוטציה לשום דת, גזע או מין ובטח שבטח לא בהקשר לשואה, תעשו לי טובה יא בכיינים לא משנה מה יעשו בשבילכם תמיד תחפשו את הרע, לא יקרה כלום אם תפרגנו פעם אחת יא אוכלי חינם, פתאום כולם פה הפכו לנאורים, תצטרפו לאנטיפה ותעברו לשער 5 יא מביכים.

איך אפשר להגיב לך אם אתה בעצמך כנראה לא מבין מה כתבת.

דבר ראשון: אם זה מה שאתה עושה בשבילנו - לא תודה. אל תעשה.

לעשות נזק לא יותר טוב מלא לעשות בכלל.

דבר שני: אני מבטיח לך שאני אשרוק בוז.

דבר שלישי: תתבייש לעצמך ותתחיל ללמוד היסטוריה. כי אתה בור. (ואגב בור זה לא קללה ...אז אל תכנס לשם בכלל..)

ואל תשחק את משחקי המילים האלה - כן קשור לא קשור - לכל מילה יש משמעות דנוטטיבית (שהיא כלום למעשה) ויש תקונוטציה שלה (שזה המשמעות האמיתית - שעוברת לבנאדם בראש ברגע שאומרים אותה) אז את משחקי ההתממות האלה לא עלינו בבקשה.

שרקו בוז יא שרמוטות קהל של קוקסינלים גם ככה אתם לא שרים אז תשרקו בוז שאנחנו שרים הדם היהודי.....

בואו נשיר איטבח אל יהוד וזהוציא חבורת זיינים מוות לאבו זייד ומוות לכל הערבים ואני אפילו לא כל כך ימני בדעותיי פשוט אתם שרמוטות מדליקים אותי סתם

הפורום הזה הולך ונראה יותר ויותר כמו השדים.. איזה גועל נפש...

עוד מעט גם לשיר "מי כמוך באלים ה'" זה יהיה לא בסדר בגלל שיש לנו כמה ערבים שמאמינים באללה וזה פוגע בהם...

קוקסינלים אחושרמוטה עזוב... ואחרי זה במשחק אני מסתכל על היציע כולם בוהים במשחק אף אחד לא שר... ושלא נדבר על עכשיו כולם להסתובב שזה בכלל מביך קהל של בני זונות מה נהיה משער 11

שרקו בוז יא שרמוטות קהל של קוקסינלים גם ככה אתם לא שרים אז תשרקו בוז שאנחנו שרים הדם היהודי.....

בואו נשיר איטבח אל יהוד וזהוציא חבורת זיינים מוות לאבו זייד ומוות לכל הערבים ואני אפילו לא כל כך ימני בדעותיי פשוט אתם שרמוטות מדליקים אותי סתם

אתה צודק! ככה היית צריך להסביר לנו מההתחלה.

שכנעת אותי וגם עוד רבים שאני מכיר.

לא אשרוק בוז עכשיו ואפילו אתן גרון בשירה רועמת של השיר הזה, וגם אצטרף לקריאות ה?מוות לערבים? כשהן יתחילו.

מה עם ה"כשהמגן דוד צמוד ללב"? יש אישור לשיר?

אתה מודע לכך שמדובר על המגן דוד שבסמל של מכבי שרקום על בחולצה איפה שנמצא הלב כן ?...

או שעד היום לא הבנת את זה ?

אתה מבין את ההבדל בין זה לבין לשיר על הדם היהודי ?

אם כן...סבבה.

אם לא....עצוב לי עליך.

זה בדיוק העניין היום, שיהיה מצחיק, לשיר טועמה מחבל זה מצחיק ואף אחד לא יסתום לנו את הפה, צחוקים.

גם למה להשקיע בתגובה שאפשר להביא דאחקה מניין גאג. אני מצחיק משמע אני צודק.

איפה ראית פה מצחיק אה? שמתי פה תמונה שלדעתי כמו מראה לפרצוף של הצבועים אוהדי הפועל בצהוב ש10 שנים שרו "אין אדומים" כמו נינג'ות, ועכשיו פתאום כשיש שלושה שחקנים ערבים בקבוצה זה מפריע להם. תפסיקו להיות צבועים מגעילים ולשחק אותה שזה מפריע לכם מוסרית, כי הוכחתם מאות (אם לא אלפי) פעמים שאין לכם שום בעיה מוסרית עם השירים העאלק גזעניים האלה. מאז שמכבי עשתה את הקמפיין הבזיוני (מי שמכם להעיר לנו בכלל יא בני זונות? קודם תורידו את המחירים של המנויים ואז יהיה לכם פרצוף לדבר בכלל על הקהל של מכבי. חוצפה) התחילו שריקות בוז, לא בגלל שום רחמים ו"WORLD PEACE", לפחות תהיו אמיתיים עם עצמכם.

בקיצור תשרקו בוז (ותחרבנו את האווירה בבלומפילד יא אכבר גברים) ואנחנו נשיר. נראה מי ישבר ראשון (הימור? לא ה"גזעניים")

בברכה,

מייצגים את מכבי ולא את ישראל.

א. בהקשר למילה יהודי דת היא לא "קונוטציה" !!!! היא הקטגוריה!!

ב. טרם קיבלתי מנוי\כרטיס\ נקניקיה בזכות העובדה שאתה שר כל שיר בכל קונוטציה ללא הבדל דת גזע או מין.

ג. נאורות זה היפה נפש החדש? יענו בחור אורגינל כמוך זה רק מי שיש לו נפש מכוערת ודעות חשוכות?

טמבל.

יש לי אחושרמוטה רעיון.

והוא שקודם כל תתחילו לעודד ולפתוח את הפה ורק אחרי זה להעביר ביקורת על שרים.(שזה לא משנה אם הוא יפה מכוער או גזעני)