Jump to content

כרטיסים לדרבי

e.p

Recommended Posts

עם כל הכבוד, ועם כל זה שלא קניתי כרטיס מספסר כבר כ-10 שנים, אם הייתי חוזר לביקור מחו"ל אחרי 4 שנים בלי להיות בדרבי, הייתי משלם גם 400 ויותר.

10 דקות לפני שמתחיל המשחק הספסרים מוכרים ב 100 שקל כרטיס בוודאות

כן חבר שלי בדרבי הקודם לא היה לו כרטיס אז הוא חיפש איזה ספסר אבל הוא לא הסכים לקנות ב300,

עד שאיזה 5 דקות אחרי שהמשחק התחיל מישהו מכר לו ב100 בדיוק לפני שסגרו את השערים...

לא מבין מה אתם מדברים פה חצי שעה לפני או רבע שעה לפני הדרבי

בארבעת הדרבים האחרונים שהייתי אף אחד לא מכר כרטיסים בחוץ ואנשים צעקו "מי מוכר ?"

גם בית וגם חוץ

עם כל הכבוד, ועם כל זה שלא קניתי כרטיס מספסר כבר כ-10 שנים, אם הייתי חוזר לביקור מחו"ל אחרי 4 שנים בלי להיות בדרבי, הייתי משלם גם 400 ויותר.

וזה אוהד שהיה לו מנוי משהו כמו 7 שנים לפני היה הולך למשחקי בית וחוץ אין דבר שהוא מחכה לו יותר

שיגעו אותי כבר הלאן השרמוטות האלה די כבר די!!!

שבוע שעבר שלחו לי הודעה שלא תהיה מכירה בקופות המשחק..

אוקיי התקשרנו אליהם הסברתי להם שאני מגיע מאילת ואין לי איך להוציא את הכרטיסים הם אמרו שיהיו קופות במשחק וזה רק בשביל להוריד מלחץ הקופות- סבבה.

היום שלחו הודעה שלא תהיה מכירה בקופות ולבוא אליהם עד השעה 5 להוציא תכרטיסים..כמובן שהתקשרתי והסבירו לי שאין מה לעשות והמשטרה הודיעה לא לפתוח את הקופות אבל הקופות בדיזנגוף יהיו פתוחות עד השעה 7 ביום המשחק, אוקיי.

הרגע שלחו לי הודעה שיהיה אפשר להוציא את הכרטיסים רק עד מחר עד השעה 5 כשאני עוד יהיה בדרך באוטובוס.

בקיצור שיגעו אותי כבר ועוד אני משלם למזדיינים האלה עמלה מישהו בבקשה יכול לעשות לי סדר?

ואל תגידו שהקופות בסוף כן יהיו פתוחות כי אני לא אקח תסיכון הזה כשאני בא מאילת.

בבקשה עזרה.

הקופות יהיו פתוחות 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% מה אתה חושב שכולם כבר לקחו את הכרטיסים? ואתה חושב שאלה שלא לקחו את הכרטיסים ומחכים ליום המשחק יזדיינו?

עכשיו אתה יכול לקחת את זה לשתי כיוונים,

להשאר לחוץ וסתם לעלות לחץ דם והגיע ואז תרגע כאשר יתנו לך את הכרטיס. (יש לך אפילו מכונה אוטומטית אם לא בא לך לחכות בתור)

או הדרך השניה והיותר ממולצת להרגע וסמוך פה על כולם שהיו בכמה וכמה דרבים ויודעים איך זה מתנהל

הקופות יהיו פתוחות 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% מה אתה חושב שכולם כבר לקחו את הכרטיסים? ואתה חושב שאלה שלא לקחו את הכרטיסים ומחכים ליום המשחק יזדיינו?

עכשיו אתה יכול לקחת את זה לשתי כיוונים,

להשאר לחוץ וסתם לעלות לחץ דם והגיע ואז תרגע כאשר יתנו לך את הכרטיס. (יש לך אפילו מכונה אוטומטית אם לא בא לך לחכות בתור)

או הדרך השניה והיותר ממולצת להרגע וסמוך פה על כולם שהיו בכמה וכמה דרבים ויודעים איך זה מתנהל

אני יודע,

אבל הפעם הוא הסביר לי שזה שונה.. שהמשטרה הודיעה לא לפתוח את הקופות.

מה אני עושה לעזאזל !?!?!!?!?!?!

תירגע לא יהיה מצב שלא תוכל לשחרר ת'כרטיסים. שילמת כנראה את ה"דמי טיפול", כלומר אתה לא צריך לעבוד בשבילם בשביל לשחרר את הכרטיסים. מחובתם לאפשר לך לשחרר את הכרטיסים בקופות בבלומפילד. וכבר עברנו מספיק דרבים בשביל להבין את החארטה הנשנית וחוזרת שלהם שבסך הכל נאמרת בשביל שהם יצטרכו לעבוד פחות קשה...

קניתי תחבילה עם עכו במבצע של ה1+1 של ישראכרט, אבל לא הלכתי לעכו כי אני שומר שבת.

מכרו באינטרנט כרטיסים לדרבי?? מוזר גם אני הייתי קונה

לכל מי שאין לו כרטיס ורוצה להגיע ולחפש מספסר, אין לי עצה של תגיעו או לא, אבל בדבר אחד אני בטוח - אותו זבל שפרסם את ההודעה ביד 2 (זאת ששמו מעליי) בחיים לא ימכור כרטיס לא ב-400 וגם לא ב-300 ביום המשחק.

קודם כל נקודת ההנחה היא שהוא רוצה להעיף הכל מבלי שיצטרך להגיע לבלומפילד אז הוא יוריד ב"מכירה מוקדמת" לאיזה 350 לכרטיס, אולי אפילו 300.

ביום המשחק אם באמת יש הרבה כמו שניתן לראות באינטרנט שקנו כמה כרטיסים בכדי לספסר אז אם אנשים יהיו סבלניים, שעה לפני המשחק הכרטיסים האלו ימכרו באיזה 200-250 ש"ח.

למי שאין כרטיס בגדול לא הייתי ממליץ לבוא מחר אלא אם כן אתם גרים ממש באיזור שבמרחק של חצי שעה אתם בבית ורואים את הדרבי, אם לא קניתם כרטיס.

מצד אחד חשוב מאוד שכל כסא וכסא יהיה מאוכלס באוהד שבא לעודד, איזה לעודד, לעבור מחר בבלומפילד. מצד שני הייתי שמח מאוד לראות את כל הזבלים האלה נתקעים עם הכרטיסים שלהם גם אם זה על חשבון של 300 מקומות ריקים.

אני יודע,

אבל הפעם הוא הסביר לי שזה שונה.. שהמשטרה הודיעה לא לפתוח את הקופות.

מה אני עושה לעזאזל !?!?!!?!?!?!

די נו...

כל דרבי הנציגים של לאן אומרים שזה "שונה"

אתה בוחר בדרך של הלהילחץ חבל.. תיהיה רגוע...