Jump to content

לוגסי

שורה

Recommended Posts

תרגיעי חמודה

טוב, קשה לומר שזו תגובה מי יודע מה אינטליגנטית. מצד שני, זה אותו בחור שחושב שאלברמן צריך לרדת לספסל, אז אולי אין מה להיות מופתע.

וכעת לתחזית: ההודעה הבאה תתחיל במילים "אם אתה גבר" (מה שאני לא, מסתבר), או אולי "אני יודע איפה אתה גר" (או גרה. זה קצת מבלבל).

לירן יודע איפה כולם גרים.

ואם אתה רוצה לראות את הזריחה מחר, אני מציע לך לחסוך במילים.

חבל, יש לך כינוי יפה.

(ובכלל הקישור האחורי של מכבי זה ייני ראדי זהבי, בלי אלברמן ובלי לוגסי)

טוב, קשה לומר שזו תגובה מי יודע מה אינטליגנטית. מצד שני, זה אותו בחור שחושב שאלברמן צריך לרדת לספסל, אז אולי אין מה להיות מופתע.

וכעת לתחזית: ההודעה הבאה תתחיל במילים "אם אתה גבר" (מה שאני לא, מסתבר), או אולי "אני יודע איפה אתה גר" (או גרה. זה קצת מבלבל).

אז מזל שאתה הגבת את התגובה האינטליגנטית שלך אה?

תעשה את המאמץ העצום שכרוך בלעבור עמוד אחורה ותראה שמה שכתבתי זה סך הכל דעה אישית, שהבעתי, מקווה שזה בסדר מצידך.

אם זה לא נוח לך תגיד אחי ואני אערוך תהודעה למשהו שהוא יותר לטעמך ולטעמם של כל מיני אנשים שאוהבים לגמור שחקנים אחרי חצי עונה לא טובה.

עכשיו תעזוב אותי אני לומד למבחן

תפסיקו להיות מביכים לוגסי בכלל לא אמור להיות על חשבון אלברמן.

הוא מתחרה ביחד עם זהבי וראדי על המקום בהרכב.

ייני הוא זה שצריך להיות בהשוואה עם אלברמן. לדעתי הוא עדיף עליו.

חד משמעי

מי שחושב שגל מקומו בספסל לא מבין את התפקיד שלו במערך ועם זה אפשר להסכים... לא כולם חושבים שכולם חלוצים וצריכים לשים גולים זה בסדר...

פירלו? צ'אבי?

לא, כי זהבי ביכולת של פירלו וצ'אבי, מה עשה זהבי בקריירה שלו? עונה וחצי טובות? מתוכם היה שחקן ספסל בהרבה משחקים

לוגסי יחסית לתפקיד שלו עושה עבודה מצויינת בהתקפה,

והטיעון שלך שכל קונוס היה עושה את אותו דבר,לא ממש הוכיח את עצמו עד שהוא שיחק.

וואלה לדעתי יש לו חלק בזה שהתחלנו להביס ככה, אם אתה חושב שזה צירוף מקרים אז חבל.

ואין לנו בקבוצה אחד שיכול בכלל להתחרות עם אלברמן כי הוא המחלץ כדורים הכי טוב בארץ...

לוגסי וראדי לא מתחרים איתו...וזה מוכיח את עצמו עד עכשיו שהם פותחים ביחד

שחקן מצוין במשחקים קטנים.

הוא לא שיחק מספיק משחקים גדולים כדי שתוכל להגיד את זה,

אבל נגיד,

יש לך בקבוצה שחקן שמשחק טוב במשחקים גדולים?

להבדיל אלף הבדלות, גם לבארסה יש שחקן שהתפקיד שלו זה למסור לשחקני ההגנה ולחלץ כדורים נטו(סרחיו בוסקטס). אז נכון שאין לנו את צ'אבי ואינייסטה מלפניו, אבל דחיל ראבק רדו מהבנאדם. הוא בא, נותן 300% ועושה עבודת קודש בקישור האחורי. יש לקבוצה עוד מוביל כדור אחד(זהבי) בנוסף לראדי, וזה אמור לרוץ טוב. ייני לצערי לא פיזי וחזק כמו אלברמן.

אמשיך להגיד. המשחקים האלו לא מדד.

כל המשחקים בבלומפילד שמנצחים 3-4 הפרש? שהקבוצה היריבה אפילו לא במשחק (/סופרים אותה)

הם לא מדד. הם לא משחקים שאפשר לשפוט בהם משהו.

ובכל מקרה, עכשיו עם הגעתו של זהבי, ובהנחה שייני ילחם על מקום בקישור לוגסי ידחק מההרכב למעמקי הספסל.

אני שמח שהוא נלחם, שהוא מציג יכולת טובה (גם מול קונוסים ובמשחק זורם) ושהולך לו.

כי צריך ספסל עמוק והוא עוד יקבל דקות, מקווה שיוכיח את עצמו.

גם אם פתאום נצטרך אותו באמצע הפלייאוף במשחק חשוב.

ואני בשמי..

(NOT)

אם הם לא מדד, אז אתה לא הולך לדאבל ולא לאליפות.

גם במשחק כזה הוא היה הטוב בקישור האחורי.

ואני בכלל לא נכנס למי צריך להיות בספסל ו\או במכבי, דעתי ידועה מזמן....

כל מכבי אתמול היו מצויינים האמת.

אם הם לא מדד, אז אתה לא הולך לדאבל ולא לאליפות.

גם במשחק כזה הוא היה הטוב בקישור האחורי.

ואני בכלל לא נכנס למי צריך להיות בספסל ו\או במכבי, דעתי ידועה מזמן....

כל מכבי אתמול היו מצויינים האמת.

כן אבל... במשחק שסגרו אותנו חזק יותר ועשו יותר לחץ והיה לנו פחות שטח פעולה כמו בשבוע שעבר ראינו שלוגסי התקשה מאוד ואיבד לא מעט כדורים.

אם אוסקר באמת מאמין בו שיתן לו לשחק במשחק גדול. בכלל ההרכב הזה נהדר, חוץ מקולאוטי שעדיף את פריצה.

כן אבל... במשחק שסגרו אותנו חזק יותר ועשו יותר לחץ והיה לנו פחות שטח פעולה כמו בשבוע שעבר ראינו שלוגסי התקשה מאוד ואיבד לא מעט כדורים.

אם אוסקר באמת מאמין בו שיתן לו לשחק במשחק גדול. בכלל ההרכב הזה נהדר, חוץ מקולאוטי שעדיף את פריצה.

אבל את זה אפשר להגיד גם על אלברמן וראדי.

ר"ע אשדוד, הפועל ר"ג בסיבוב הקודם שניצחנו בגלל שתי הברקות של גארסייה כי לא היה לנו קישור, דרבי, בית"ר וחיפה.

ואני אישית חושב שייני חייב להיות שם.

גבר , על רגל אחת אני עושה יותר תנועה ממנו. שלא נדבר על העבירות השטותיות שמסדרות ליריב מצב נייח שזו הנקודה החלשה שלנו.

שלא נדבר על זה שבמקום להניע את הקבוצה קדימה(אחרי הכל משחקים כדי להבקיע והשער של היריב נמצא איי שם מקדימה) הוא מניע אותה אחורה והצידה ואיתן טיבי עושה את העבודה שלו.

שלא נדבר שאין לו ניצוץ והוא ניראה כל כך אדיש.

קיצר אחד החלשים שלנו העונה. ראינו איך נראנו כשהוא ירד לספסל.

וואו אחי אתה מגזים ברמות מטורפות,אלברמן שחקן באנקר,בכל פעם שיש נושא על שחקן קישור אמצע חייבים לצאת נגד אלברמן,לא יודע מה הסרט של הרבה אנשים פה נגד אלברמן,אבל הוא שחקן אדיר שאנחנו צריכים לתת לו יותר הערכה.

וראינו איך נראנו שהוא ירד לספסל?ניצחנו 6-2 סבבה יפה מאוד,לאחר מכן שתי משחקים שהוא היה בהרכב ונתנו רבעייה וחמישיה אז אל תבלבל ת'מוח,אין בכלל מה לעשות השוואה ללוגסי..סבבה לוגסי נתן כמה מסירות טובות במשחקים האחרונים,אבל במשחקים יותר גדולים הוא עושה במכנסיים,אנחנו צריכים קילרים בקבוצה ומצטער להגיד שלוגסי הוא לא אחד כזה.

וואו אחי אתה מגזים ברמות מטורפות,אלברמן שחקן באנקר,בכל פעם שיש נושא על שחקן קישור אמצע חייבים לצאת נגד אלברמן,לא יודע מה הסרט של הרבה אנשים פה נגד אלברמן,אבל הוא שחקן אדיר שאנחנו צריכים לתת לו יותר הערכה.

וראינו איך נראנו שהוא ירד לספסל?ניצחנו 6-2 סבבה יפה מאוד,לאחר מכן שתי משחקים שהוא היה בהרכב ונתנו רבעייה וחמישיה אז אל תבלבל ת'מוח,אין בכלל מה לעשות השוואה ללוגסי..סבבה לוגסי נתן כמה מסירות טובות במשחקים האחרונים,אבל במשחקים יותר גדולים הוא עושה במכנסיים,אנחנו צריכים קילרים בקבוצה ומצטער להגיד שלוגסי הוא לא אחד כזה.

מה אלברמן עשה במשחקים גדולים?

כבש? בישל?

לא היה לך קישור.

שניהם לא מתאימים היום.

רק שאלברמן הרבה מעבר לשיאו ולא מסוגל ללכת עם גב דפוק, ולוגאסי (עם כמה שאני לא אוהב אותו על מה שהיה עם הקהל) יכול ללמוד ולהשתפר.

לוגאסי מפתיע לטובה ומה שהכי טוב ביכולת שלו, שהיא מבליטה עד כמה אלברמן חלש ומפריע למשחק של מכבי, רק שיש לו עוד המון להשתפר לפניי שהופכים אותו פה לבאנקר בהרכב.

תראו שידור חוזר של המשחק ותסתכלו רק על אלברמן, ניראה מי מכם יחשוב שהוא טוב.

גם אתמול הוא הצליח להיות הכי חלש במכבי בצורה בולטת (למי שעוקב אחריו כי קשה לשים לזה אם לא מתמקדים בו כי ראדי ולוגאסי מחפים על החולשה שלו) הוא עשה כל כך הרבה טעויות שמזל שהבקענו ושעכו כל כך חלשים ולא ניצלו את איבודי הכדור שלו.

מה אלברמן עשה במשחקים גדולים?

כבש? בישל?

לא היה לך קישור.

שניהם לא מתאימים היום.

רק שאלברמן הרבה מעבר לשיאו ולא מסוגל ללכת עם גב דפוק, ולוגאסי (עם כמה שאני לא אוהב אותו על מה שהיה עם הקהל) יכול ללמוד ולהשתפר.

מתי תבין ותקלוט שאלברמן של בית?ר זה לא אלברמן של מכבי? בבית?ר הוא היה יותר חופשי, גם בגלל שאז היו לו יכולות יותר התקפיות. כיום, הוא קשר דפנסיבי קלאסי, סטייל בוסקטס, מסצ?ה.

מתי תבין ותקלוט שאלברמן של בית?ר זה לא אלברמן של מכבי? בבית?ר הוא היה יותר חופשי, גם בגלל שאז היו לו יכולות יותר התקפיות. כיום, הוא קשר דפנסיבי קלאסי, סטייל בוסקטס, מסצ?ה.

ובגלל זה אתמול כמעט כל כדור שהגיע אליו היה אבוד?

ההשוואה מעליבה.

מתי תבין ותקלוט שמכיב משחקת עם שני קשרים כאלה, כי כשהיא שיחקה איתו ככה לבד, הוא לא הצליח להחזיק את האמצע, וילד בן 20 שאתם טוענים שבינוני עושה את העבודה שלו?

צודק, אלברמן של בית"ר זה שחקן שהכל הלך לו, כי הוא שיחק ליד בואטנג שהוא אחד הקשרים הכי מפחידים שנחתו כאן, אלברמן שבא למכבי על תקן חיזוק, לא מסוגל לעשות את זה.

אבל למה אתה משנה נושא?

ראיתי שידור חוזר מלא של המשחק ואני חושב שדברים שרואים משם לא רואים מכאן.

במגרש זה נראה כאילו אלברמן לא תוקף ולא מגן אבל ללא אלברמן באמצע ההגנה תהיה חדירה פי כמה הבן אדם פשוט נותן מלחמה באמצע למרות שהוא רחוק שנות אור מהיכולת אותה הציג בביתר.

לסיום, לא הייתי חושש לתת את המפתחות ללוגסי נגד קבוצות גדולות גם כי הוא הוכיח את עצמו נגד פנאתניקוס למשל אבל ממש לא על חשבון גל.

לוגסי משתפר ממשחק למשחק, אבל לא צריך להגזים. הוא טוב רק בגלל שיש רוטציה. שנה שעברה עם איווניר הוא היה בטוח בהרכב, וראינו איך הוא היה נראה אחרי כמה משחקים. תסמכו על אוסקר שתהיה רוטציה ותחרות על ההרכב, ככה כל אחד יתן 200% וירצה לשחק.

בפעם המי יודע כמה, לפני שהולכים לעשות עולה עם השחקנים, שיביאו קודם דרבי ואת הרגל של באדיר/טוטו/חרא אדום אחר.

מבדח לראות אנשים שבכלל חושבים שלוגסי יכול לבוא על חשבון אלברמן.

שניהם שחקנים מצויינים, אבל לשניהם תפקיד אחר לגמרי במגרש, אין לנו תחליף לאלברמן. לא לוגסי ולא ייני/ראדי/זהבי.