Jump to content

לוגסי

שורה

Recommended Posts

3 קבוצות כבר לא מדד מיוחד אה?

האמת שלא.

מה לעשות שאלה קבוצות חלשות.

בדיוק כמו שאתה לא יכול להגיד שלא היה צריך רכש כי פירקנו בבית את הפועל חיפה ב"ש וכאלה,

אבל בתאכלס, במשחקי חוץ, או בכלל נגד גדולות, אתה די מתקשה

נגד אשדוד הוא היה הכי חלש אצלנו. הוא מאבד הרבה כדורים במהלך המשחק וכמו שאמרו נוטה להחליק וגליצ'ים שלא מצליחים ומביאים להתקפות מתפרצות. מחליף טוב לשלישיית הקישור שצפויה.

נגד אשדוד הוא היה הכי חלש אצלנו. הוא מאבד הרבה כדורים במהלך המשחק וכמו שאמרו נוטה להחליק וגליצ'ים שלא מצליחים ומביאים להתקפות מתפרצות. מחליף טוב לשלישיית הקישור שצפויה.

אתם מקובעים כי הוא היה חלש עונה שעברה.

אלברמן הרבה פחות טוב ממנו ורואים את זה גם במשחקים הטובים כמו היום ונגד באר שבע וחיפה.

מעדיף צעיר רעב כמו לוגסי מאשר את אלברמן

אני לא מבין את אוהדים שחושבים שאפשר בלי אלברמן בהרכב?

אלברמן זה שחקן באנקר לפני כולם

אלברמן חלש.

לא רק שהוא לא משפיע על המשחק, גם הגליצ'ים שלו, שבתחילת העונה עוד איכשהו הצליחו לו, כבר לא צולחים.

אני לא מבין את אוהדים שחושבים שאפשר בלי אלברמן בהרכב?

אלברמן זה שחקן באנקר לפני כולם

גבר , על רגל אחת אני עושה יותר תנועה ממנו. שלא נדבר על העבירות השטותיות שמסדרות ליריב מצב נייח שזו הנקודה החלשה שלנו.

שלא נדבר על זה שבמקום להניע את הקבוצה קדימה(אחרי הכל משחקים כדי להבקיע והשער של היריב נמצא איי שם מקדימה) הוא מניע אותה אחורה והצידה ואיתן טיבי עושה את העבודה שלו.

שלא נדבר שאין לו ניצוץ והוא ניראה כל כך אדיש.

קיצר אחד החלשים שלנו העונה. ראינו איך נראנו כשהוא ירד לספסל.

אתם מקובעים כי הוא היה חלש עונה שעברה.

אלברמן הרבה פחות טוב ממנו ורואים את זה גם במשחקים הטובים כמו היום ונגד באר שבע וחיפה.

מעדיף צעיר רעב כמו לוגסי מאשר את אלברמן

אז אני מעדיף את דאבור על אלברמן

וגם את תומר חנצ'ינסקי. בוא נפתח איתם על העמדה שלו, כי זה בערך אותו הדבר כמו שלוגסי ישחק שם.

צר לי. זה לא מדד.

שים כל שחקן (סביר לפחות) ועוד באמצע המגרש. בתוך קבוצה שרצה ושטופת. והופכת תיריבה לקונוסים

ושמה להם 4.

כולם יראו לך בסדר.

וזה בלי קשר ללוגסי בכלל.

מה אתם עפים על אלברמן

אנשים כנראה לא מבינים פה תתפקיד שלו

הוא הרבה יותר קשר הגנתי מקשר בונה משחק

התקפיד שלו זה לחלץ כדורים ולתת מסירות קצרות לשחקנים עושי משחק אחרים כמו מיכה וגונזלו

אלברמן הכי חלש במכבי,חייב לרדת כבר לספסל.

לא בהכרח נכון,הוא מחלץ ובולם הרבה התקפות,נכון,לפעמים הוא תוקע את ההתקפה אבל הוא עושה הרבה עבודה שחורה.

כל מי שאומר שאלברמן צריך לרדת לספסל לא מבין כדורגל.

אלברמן הוא השחקן הכי חשוב במערך של מכבי, חילוצי הכדור שלו הם מה שרוב הפעמים מביא לנו את השערים, הוא קשר גרזן מהטובים ביותר שיש בארץ אם לא הישראלי הכי טוב בזה.

חייבים אחד כזה בכל קבוצה שרוצה להצליח, תפסיקו לזיין את המוח, לא ראדי, לא לוגסי, לא זהבי ואפילו לא ייני לא יכולים להציג יכולת כמו של אלברמן מבחינת חילוץ כדורים.

גם לוגאסי וגם ראדי וגם זהבי דרך אגב הם שחקנים שונים לגמרי לפי דעתי במהות שלהם ככה שבכלל אין מה להשוות,

זהבי צריך לבוא על חשבון ראדי או לוגסי, מה שמאוד מצער כי לוגסי לא מפסיק להשתפר ממשחק למשחק והוא פשוט נהדר, בכללי לא הייתי מביא בכלל את זהבי.

שאלה לחברה שלא מחזיקים מלוגסי...נגד הקטנות זה לא מדד ואי אפשר ללמוד מזה כלום אבל ראדי cאותם משחקים בדיוק הכתירו אותו לשחקן הכי חשוב במכבי. ושוכחים שנגד חיפה והפועל היה חלש למה זה לא נחשב במדד?

שאלה לחברה שלא מחזיקים מלוגסי...נגד הקטנות זה לא מדד ואי אפשר ללמוד מזה כלום אבל ראדי cאותם משחקים בדיוק הכתירו אותו לשחקן הכי חשוב במכבי. ושוכחים שנגד חיפה והפועל היה חלש למה זה לא נחשב במדד?

ראדי עושה עוד דברים מלבד שערים ובישולים.

יש לו נוכחות גדולה באמצע, ההפך מלוגסי.

כמה זיוני שכל אלוהים ישמור.

הנושא הוא לא אם אלברמן שחקן או לא,

הנושא על הוא על הילד, שבאמת השתפר ומראה כדורגל איכותי.

לא לכל דבר צריך להיות השלכות. בנתיים הוא מעולה, ואיזה כיף שגדל לנו שחקן בית כזה(!)

תפסיקו להתעסק ברוע כל הזמן.

לוגסי לפני אלברמן. מדהים.

אם מישהו ממי שחושב ככה באמת מעל גיל 16 וצופה בכדורגל יותר משנתיים, אני אהיה מופתע.

אז מה אם הוא היחידי שמגיע לקבל כדור מהבלמים שהקבוצה ממול עושה קצת לחץ.

אז מה אם הוא תמיד מגיע בזמן להפריע ליריבה, ולהפוך התקפה מסוכנת שלה לסתם התקפה

אז מה אם הוא משחק בכזו אחריות, שהוא הסיבה שראדי, מיכה וכן, גם לוגסי, יכולים להשתולל מקדימה.

אז מה אם הוא נמצא בדיוק במקום להרחיק כדורים בעייתיים על סף ה-16.

אז מה.

מה בעצם משנים כל הדברים האלה? לוגסי עושה קצת פלברות מלפנים? סחטיין. בוא נזרוק את הלב של הקבוצה הזו לספסל.

אלוהים, כמה אנשים יכולים להיות מטומטמים.