Jump to content

היציע מהמר מחזור 16 - כל המשחקים פרט למכבי


Recommended Posts

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון X

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

 

יום שני:

 

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון X

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

 

יום שני:

 

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 1

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב X

Link to post
Share on other sites

עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

בני סכנין - הפועל רמת השרון 1

בית"ר ירושלים - בני יהודה 2

הפועל באר שבע - הפועל חיפה x

מכבי חיפה - הפועל תל אביב 2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד X

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 2

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 1

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה 1

 

יום שני:

 

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד X

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 1

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 2

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה 1

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 2

Link to post
Share on other sites

משחקי המחזור השישה עשר:

 

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 2

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה 1

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - X

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן - 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון - 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה - 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה - X

 

יום שני:

 

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב - X

Link to post
Share on other sites

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - 2

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן - 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון - 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה - X

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה - 1

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב - 2

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 2

Link to post
Share on other sites

עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

מכבי נתניה - הפועל רמת גן x

בני סכנין - הפועל רמת השרון 2

בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

הפועל באר שבע - הפועל חיפה 1

מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

בני סכנין - הפועל רמת השרון x

בית"ר ירושלים - בני יהודה x

הפועל באר שבע - הפועל חיפה 2

מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - X

מכבי נתניה - הפועל רמת גן - 1

בני סכנין - הפועל רמת השרון - 1

בית"ר ירושלים - בני יהודה - X

הפועל באר שבע - הפועל חיפה - X

מכבי חיפה - הפועל תל אביב - X

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - X

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן - X

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון - 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה - 1

 

יום ראשון:

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה - 1

 

יום שני:

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב - 1

 

 

תודה רבה על ההשקעה :flowers:

Link to post
Share on other sites

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן - X

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון - 1

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה - X

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה - 1

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב - X

Link to post
Share on other sites

משחקי המחזור השישה עשר:

 

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן X

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 1

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד - x

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן - 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון - 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה - 1

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה - 1

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב - 2

Link to post
Share on other sites

הגיע הזמן שגם אני אתחיל לנחש!

 

 

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד X

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה X

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 1

Link to post
Share on other sites

יום שבת:

 

18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1

18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 1

18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 2

19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1

 

יום ראשון:

 

20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה X

20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב X

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.