Jump to content

מכביסט.קום - הבית החדש של אוהדי מכבי ת"א

Recommended Posts

שלום לכולם.

בקרוב מאוד עתיד לעלות אתר חדש לאוהדי מכבי ת"א. האתר, מכביסט.קום, יעסוק בכל הקשור לאגודת מכבי ת"א ויסקר את המועדון על שלל סניפיו בענפי הספורט השונים - מכבי ת"א בכדורגל, כדורסל, כדורעף, כדוריד ועוד.

מכביסט.קום יהיה למעשה חידוש לאתר המכבי.קום. אתר המכבי, שנסגר לפני כשנתיים, היה פעיל מתחילת שנות ה-2000 והיה אחראי על עשרות חשיפות ופרסומים ראשונים של דברים שהתנהלו בחדרי-חדרים בקריית שלום, היכל נוקיה והדר יוסף. המכבי הצמיח מתוכו דור של כתבים ועורכים לאתרי הספורט המובילים בארץ, שעשו ועדיין עושים קריירה עיתונאית מכובדת.

צוות האתר כולל כתבים מוכשרים ובעלי ניסיון באתרי ספורט שונים, בין בהמכבי.קום ובין באתרי ספורט מובילים אחרים.

ראוי לציין כי האתר לא יהיה קשור לארגון אוהדים זה או אחר ומטרתו היחידה היא להוות בית וירטואלי לאוהדי מכבי. האינטרס היחיד של מכביסט.קום יהיה הצלחת הקבוצה.

אם הרגשתם פעם צורך עז לפרוק את מה שעל לבכם אחרי עוד משחק בבלומפילד, אם חלמתם לראיין את שחקני מכבי, אם תמיד רציתם לדעת מה קורה מאחורי הקלעים, עם מי מתנהלים מגעים ומי על סף סיכום, ובמילים אחרות - אם תמיד שאפתם להיות עיתונאים, מקומכם איתנו.

הדרישות פשוטות:

רצינות, כישרון כתיבה ואהבה מוחלטת למכבי ת"א.

המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לשלוח הודעה פרטית פה בפורום, או אצל:

אושרי ביטון - 054-681-0616

אייל אהרן - 054-624-6369

דוד גרינוולד - 050-444-4132

אנחנו עדיין בתחילת הדרך והדברים יהיו יותר ברורים בהמשך.

כרגע אנחנו בכוחות עצמנו מתכוונים להעמיד את האתר, אם יהיו עדכונים בהמשך - נעדכן.

אפליקציה שלכם זה יהיה דבר נחמד ושימושי, בטוח שהמון אוהדי מכבי יורידו את זה ..

נחמד יהיה שאם יש גול ואתה בבלומפיד ישר את מקבל על זה עידכון..

בהצלחה :)

לא רוצים סיפורים מחדרי חדרים, לא רוצים כתבים צמאי רייטינג שמנסים להשיג סקופים סטייל פרימו. רוצים שקט תעשייתי

מצטער, לא נשמע לי.

שום דבר שיתפרסם ממה שקורה בחדרי חדרים לא יכול לעזור לנו לקחת תארים, זה יהיה רק רכילות זולה שמטרתה לעשות בלאגן ולעורר הדים בתקשורת הארצית, של אנשים ציניים שינצלו אהבה של כותבים וקוראים למכבי לקידום קריירה של אותם כתבים.

אוהדים יכולים להסתפק באש שוואן,וואלה וכו מלבים במטרה לפגוע במטרות שלנו, ולא לשפוך עוד בנזין

אם תעשו אתר כזה להפועל, אני אתנדב ראשון.

חברים,

אני שוב פונה לכל מי שרוצה להיות חלק מצוות האתר, תפנו אליי פה בהודעה פרטית.

ולשאר השאלות:

לא אתייחס כרגע לדברים שהם לא רלוונטיים לנושא.

התשובות יינתנו לפני שהאתר יעלה לאוויר.

אני רק יכול להגיד שמי שמכיר את אתר המכבי יודע שהדבר האחרון שהוא עסק בו זה פרסום שלילי ורכילות זולה שמטרתה לעורר הדים.

אגב, אם פניתם ולא חזרתי אליכם זה כנראה בטעות ואני מבקש שתפנו אליי שוב, רצוי בפייסבוק - David Greenwald

לא רוצים סיפורים מחדרי חדרים, לא רוצים כתבים צמאי רייטינג שמנסים להשיג סקופים סטייל פרימו. רוצים שקט תעשייתי