Jump to content

יוצאים לנתניה - גביע - כרטיסים, הסעות, והכל חוץ ממקצועי

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

אגב בכל צד יש 7000 מקומות אז נתניה פשוט נתנו לנו צד אחד במקום יציע עליון/תחתון

ואם קונים בק"ש זה 55 או 50? 55 לא? עמלת כדורגל שקר כלשהי לא?

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%9B%D7%95-%D7%95%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94/

מהלך גאוני של מכבי. גם ימלא את בלומפילד נגד עכו וגם ימנע מאוהדי הפועל לקנות כרטיסים לשערים שלנו.

בשבועות הקרובים מחכים לצהובים משחקים מעניינים וחשובים ולכם יש הזדמנות להבטיח את מקומכם ביציע. מכירת הכרטיסים למשחק הליגה בשבת הקרובה, ה-26.1 (17:00) נגד הפועל עכו ולמשחק הגביע נגד מכבי נתניה בשלישי הבא (20:50) תחל מחר. רוכשי כרטיסים לעכו יזכו בקדימות לרכישה למשחק הדרבי נגד הפועל ת"א ב-9.2

אין ספק,ההנהלה של מכבי עברה שדרוג ענק.

מצד שני הדבר היחיד שמבחינתי יצא טוב זה שהקומוניסטים לא ייקנו כרטיסים לשערים שלנו.

איזה כיף שלא מרגישים לחץ מבחינת האם נשיג כרטיס.

איך בדיוק המהלך ילך לא הבנתי?

מי שקונה לעכו יזכה למכירה מוקדמת? או יקבל אפשרות לקנות כרטיס לדרבי?

מי שקונה לעכו יכול לקנות גם לדרבי.

אבל אי אפשר סתם לקנות לדרבי.(כרגע)

כוסאמק, רציתי להשאר בעבודה אחרי הכל, אני עובד בA והמשחק ב B. :whistling:

rjgtj8.jpg

איפה עובד? אני בבזק בינ"ל, זה ממש לידך לפי המפה... נעשה הפסקות סיגריה ביחד?

בדרך כלל אני לא מגיב אבל בגלל מה שכתבתם...כל הקטע של כרטיס לדרבי אם אתה קונה כרטיס למשחק אחר התחיל ממזמן...ביום שמכבי שיחקה בקריית אליעזר נגד חיפה הלכתי לקריית שלום עם חבר לקנות כרטיס,ואז המוכר שאל אותי אם אני רוצה כרטיס לדרבי.בהתחלה חשבתי שהוא עובד עליי אבל מתברר שביום המשחק נגד חיפה הדפיסו כרטיסים לדרבי.לי בעיקרון יש מנוי אז לא הייתי צריך כרטיס כבל היה עליי 150 שקל אז קניתי 3 כרטיסים לחברים.לא כתבתי על זה פה כי לא רציתי שאוהדי הפועל ידעו ויילכו לקנות(אני הייתי הולך וקונה כרטיס לעכו ודרבי שער 7 בלי ללכת לעכו,משלם 100 על שניהם ועובר לשער5 אם הייתי אוהד הפועל.לכן לא רציתי לכתוב את זה כדי שלא יקנו אוהדי הפועל.לפי דעתי זה לא רעיוו טוב כי יכול להיות לזה שימוש שלילי כמו שכתבתי...

לפי דעתי זה לא רעיוו טוב כי יכול להיות לזה שימוש שלילי כמו שכתבתי...

ברור שגם עם השיטה הזאת אפשר לקחת את הסיכון ולקנות גם לעכו בלי ללכת אבל זה מקשה יותר על האוהדים שלהם וגורם להם להתלבטויות ולהרבה גם זה גורם לוותר על הדרך הזאת.

אז זאת כן שיטה ראויה מה גם שזה יגרום לדעתי לזה שבלומפילד יהיה מלא בשבת. בקיצור אחי, אתה מוזמן להציע רעיון משלך :)

מתוך עמוד הפייסבוק של הארגון:

הודעה זמנית לגבי מיקום הארגון במשחק הגביע מול מכבי נתניה:

המצב כרגע נמצא במעט חוסר וודאות, לכולנו (כולל לבוטקה) זו פעם ראשונה באיצטדיון הזה.

הארגון יודיע ביומיים-שלושה הקרובים איפה הוא יושב, באופן סופי. אנו מבינים את אי הנוחות כלפי מי שכבר רוצה להזמין כרטיס, אבל זה עדיף על פני שחרור הודעה מוטעית. אין מה להיות לחוצים, 7000 כרטיסים זה המון ולא צפויה להיות בעיית מקום וגם כי המחירים אחידים. כך שבעצם, אין מה למהר

מישהו מוכן לעשות לי סדר יצאו בכלל כרטיסים ?

ולאלו שמנתניה ,יש מוניות שירות לנתניה או אוטובוס ישיר ?

או אוטובוס מהתחנת רכבת לאצטדיון? וכמה אמורה לעלות מונית מהרכבת לאצטדיון ?

תודה לעונים.

מישהו מוכן לעשות לי סדר יצאו בכלל כרטיסים ?

ולאלו שמנתניה ,יש מוניות שירות לנתניה או אוטובוס ישיר ?

או אוטובוס מהתחנת רכבת לאצטדיון? וכמה אמורה לעלות מונית מהרכבת לאצטדיון ?

תודה לעונים.

יצאו כרטיסים בקופות בנתניה.

יש מוניות שירות למכללת אורט הרמלין והאיצטדיון מאחורה. זה מונית "שי". (flx_3337526_2101349_02_3.jpg)

יש להוסיף שלט קטן בצבע צהוב עם כיתוב שחור של 84.

אוטובוס כנל- אגד קו 48, 48א. אין באמת הבדל ביניהם. תבקשו שיעצרו לכם במכללת אורט הרמלין והאיצטדיון מאחורה.

מונית מהרכבת(תחנת בית יהושוע בלבד!!! זו תחנה לפני נתניה לבאים מכיוון דרום ואחרי נתניה לבאים מכיוון צפון) מונית שי (כמו בתמונה למעלה) עם שלט 84 בצבע צהוב, 84 רכבת.

בעצם, כל מונית שאתה רואה שם תשאל אם מגיעים למכללה.

יצאו כרטיסים בקופות בנתניה.

יש מוניות שירות למכללת אורט הרמלין והאיצטדיון מאחורה. זה מונית "שי". (flx_3337526_2101349_02_3.jpg)

יש להוסיף שלט קטן בצבע צהוב עם כיתוב שחור של 84.

אוטובוס כנל- אגד קו 48, 48א. אין באמת הבדל ביניהם. תבקשו שיעצרו לכם במכללת אורט הרמלין והאיצטדיון מאחורה.

מונית מהרכבת(תחנת בית יהושוע בלבד!!! זו תחנה לפני נתניה לבאים מכיוון דרום ואחרי נתניה לבאים מכיוון צפון) מונית שי (כמו בתמונה למעלה) עם שלט 84 בצבע צהוב, 84 רכבת.

בעצם, כל מונית שאתה רואה שם תשאל אם מגיעים למכללה.

וואי תודה

אז בעצם יש מונית שירות ממש לאצטדיון ? אחלה .