Jump to content

המערך הטכני בחייל באוויר

Recommended Posts

כבר 4 עמודים אחי שאתה לא סגור על עצמך (אני מבין שאתה צעיר, אבל בכל זאת). אתה מצד אחד מחפש את היומיות והקל"ב ומצד שני אתה רושם שהכלבנים בתל נוף מעניין (איך תעשה יומיות [אם בכלל] מרחובות?) ואם עניין נכנס למשוואה אז יש לך בכלל הרבה אופציות.

אני עדיין לא מבין למה לא הסתכלת על הדף שמראה לך את הקורסים שהציעו לך, רשמתי לך שיש קורסים שהם סבבה, לפחות היית מסתכל...

בכל מקרה ממה שרשמת אני מבין שפלטו אותך ליממ (יחידת מין מרכזית). קח בחשבון שאם תבוא לקצין מיון בגישה של 'התפקיד הזה נראה לי נחמד' הוא פשוט ישים אותך איפה שיהיה לו נחמד.

המפקד יחידה שם הוא סגן אלוף, איך הגעת אליו? קיבלת טופס התייצבות לשדה דוב? (כי אז יכול להיות שהוא מורח אותך)

אחרי שהרמתי חצי בסיס היום בבוקר אני ממלא רחירנס יציאה ואני כאילו מפחד שהקצין מיון לא יתחשב במה שאני רוצה בגלל זה אני לא סגור.כן אני מעדיף תפקיד משרדי בחצרים של יומיות אבל לא יהיה בראש שלו לתת לי?אז אני מעדיף תפקיד מעניין כמו כלבנים שזה חמשושים

חח, אני קורא את הנושא הזה ולחשוב שעברתי בערך מה שאתה עברת, רק שהקורס שלי היה בטכני בחיל ירוק בכלל... אבל הטכני זה הטכני.

יצאתי משם אחרי 3 חודשים של גיהינום ו-16 נפקדים מכה אחת.. בסוף אחרי כל המעבר בבסיסי מיון אחרי זה הצלחתי לעקוץ ת"ש 7.

שיהיה בהצלחה בהמשך, הסתדרת מצוין, תתחיל לחשוב מה אתה עושה בזמן הפנוי אחה"צ (עבודה, פסיכומטרי וכ'ו)