Jump to content

המערך הטכני בחייל באוויר

Recommended Posts

מאמין שכן. ומן הסתם שהועדה תעיף על אי התאמה, כל מי שהיא מדיחה אותו זה על אי התאמה. יש רף מסוים בשביל לעוף מהטכני על נפשי ובשביל זה לא צריך לקבל ועדה אלא מספיק לקבל את הפרופיל המבוקש(מתחת ל64).

בקשר לקה"ס אני לא הכי מבין בזה, אני רק חושב שהם מתחילים להסתכל ברצינות על קה"ס יותר גבוה. אני בזמנו הוצאתי נראה לי 41 אני כבר לא זוכר ואמרו לי שיעשו לי ועדת סף. אחרי כמה ימים הלכתי לאיזה מפקד שם שאלתי אותו מה קורה עם הועדה והוא אמר לי שעשו כבר את הועדה בלעדיי ושהחליטו שאני נשאר (והיו מאחוריי גם מעצר וכלא). שלא תחשוב שאני מנסה לההשביז אותך, אני רק רושם לך את מה שהיה איתי.

אתה בשבוע מיונים נכון? איזה קורסים קיבלת?

לא יודע לא עניין אותי לא מילאתי העדפות אבל אצלי הקה?ס הוא 42 והרבה אמרו לי שאצלהם אין הרבה הבדל בין 42 ל43 ברגע שאתה בועדה ואני גם אחרי נוהל

בתור אחד שהיה שם 8 חודשים, זה לא הולך להיות לך פשוט לעוף משם בלי הרבה דפוק.

תכין את עצמך, למרות שהמצער שם שכונה רצח ( נכון ללפני כמעט 3 שנים)..בהצלחה אחי.

לא לא הייתה לי בתם המניאק האלה הבטיחו לי ואני רוצה קהס לא פרופיל נפשי השאלה אם הקפסיץ אומרת שאני בריא בנפש ועשיתי להם נוהל כבר פעמיים והיא אומרת לי אני רואה שאתה לא תפגע בעצמך ויש לי כבר קהס 42 מה הסיכוי שהפסיכיאטר יעלה לי את הקהס?

אם נשלחת לפסיכאטר זה כבר טוב ובטוח שיש סיכוי שתצא משם עם קה"ס 43, אם תשחק טוב הוא יהיה חייב לתת לך משהו. ושוב אם עד עכשיו מרחו אותך עם הקה"ס, כדאי שתשקול ללכת על בטוח ולהוציא כבר 45, כי קה"ס 43 יכול לעזור אבל לא להבטיח שום דבר.

תחמיר ת?מצב, הכי קל לשחק על דיכאון, בגלל שזה כאילו זמני אז הוא יתפשר איתך על משהו ויגיד שנראה מה יהיה. בכל אופן קשה לי להמליץ לך, כי אני לא יודע את הרקע שלך אצל הקפ?ס וצריך להיות באותו קו סיפור בגלל שהפסיכאטר מאמת פרטיים נקודתיים כדי לראות שלא מבלפים אותו.

אז תחמיר, תביא לו סיבה להעלות לך. לדוגמא תגיד לו שבגלל ההסתגרות בבסיס סגור זה מביא לך פלשבקים מהתקופה. לא בעיה לאלתר רק תמיד תדאג לקשר את זה איכשהו לסיפור שלך ואתה מסודר. אם אתה רוצה להיות בטוח לגבי ההתנהגות קרא טארגט21