Jump to content

המערך הטכני בחייל באוויר

Recommended Posts

בקשר לעיוני, יכול להיות שהם מתכוונים להדרכה. זה שקר כי אצלנו בקורס נכנסו לכיתה, שאלו מי רוצה להישאר בטכני להדרכה, מי שהרים את היד התחיל בתהליך. יכול להיות שהם ימשיכו לשקר בטכני ויגידו לך שאתה מיועד להדרכה בבסיס שתגיע אליו אחרי הטכני, זה עוד שקר.

כל מה שהם אומרים לך, ובגלל שאתה צעיר ואתה לא יודע מי נגד מי, זה שקר. לצורך העניין, חבר שלי "הוציא" ת"ש. היה אצלו ביקור בית והכל, קיבל אישור שיש לו ת"ש 3. הוא הגיע לבסיס החדש ולא ידעו על מה הוא מדבר, שתבין כמה הם משקרים.

אם ישימו אותך בחצרים שהוא הכי קרוב לבית שלך, יקח לך בערך 40 דקות להגיע הביתה

בקשר לעיוני, יכול להיות שהם מתכוונים להדרכה. זה שקר כי אצלנו בקורס נכנסו לכיתה, שאלו מי רוצה להישאר בטכני להדרכה, מי שהרים את היד התחיל בתהליך. יכול להיות שהם ימשיכו לשקר בטכני ויגידו לך שאתה מיועד להדרכה בבסיס שתגיע אליו אחרי הטכני, זה עוד שקר.

כל מה שהם אומרים לך, ובגלל שאתה צעיר ואתה לא יודע מי נגד מי, זה שקר. לצורך העניין, חבר שלי "הוציא" ת"ש. היה אצלו ביקור בית והכל, קיבל אישור שיש לו ת"ש 3. הוא הגיע לבסיס החדש ולא ידעו על מה הוא מדבר, שתבין כמה הם משקרים.

אם ישימו אותך בחצרים שהוא הכי קרוב לבית שלך, יקח לך בערך 40 דקות להגיע הביתה

קח סיפור יותר יפה.

הגעתי עם ת"ש 2.

לכולם ידוע שת"ש לא תופס בקורס, בגלל שהמצב בבית היה זוועה ביקשתי לערער על הת"ש וקיבלו את הערעור שלי ונתנו לי 7.

היה אישור בבקו"ם היה הכל, משום מה, בטכני לא קיבלו את זה, עד שהמב"ס התערב והתגלה שזה "נפל בין הכיסאות".

המב"ס לקח ללב בגלל המצב בבית ועשה שפטים בקצינת ת"ש שריחמתי עליה מאוד כי היא הייתה כוסית של החיים.

זה בסיס של בני זונות ושרמוטות, את המפקדים שלי שם אני לא אשכח, ואני באמת מאחל להם ילדים כמו אלרואי כהן ויוסי אבוקסיס.

סיכוי אפסי, אם אתה מיועד לחיל האוויר ובכלל למערך הטכני יקח לך המון המון זמן כדי לצאת משם.

אם אתה לא רוצה להיות שם, אל תכנס לאף קורס..יכול להיות שהם יגידו לך תכנס לקורס מסוים ואנחנו נדאג לעזור לך, אם לא תכנס לא נוכל לעזור לך..חרטא, לא יעזור כלום אל תסכים להיכנס לקורס (סרבן קורסים)..רק שתדע שאתה הולך לבלות הרבה בריתוקים/מעצרים עד שתצא משם..זה סיוט גדול, אבל מי שחזק לאורך כל הדרך ולא מראה להם שהוא משתפן ( נכנס לקורס שאומרים לך שיהיה לך יומיות, ושידאגו לך) בסוף יצא משם..יהיה לך דפוק אבל דפוק תמיד אפשר לבטל בטענה שהיית צעיר ושלא ידעת עוד כלום בצבא, וגם אם לא..העיקר תהנה מהשירות שלך אחי.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

סיימתי היום טירונות נתנו לי סיפוח לשם אני הולך לסרב לכל קורס ומקווה להחמיר את המצב של האסטמה שלי ולהוריד פרופיל ל45

אסטמה תוציא אותך מדרג א' וזהו אלא אם אתה מת מכל התקף ומתעורר בסוף, יש להם חדר "אסמטים"

סרב לכל קורס יסגרו אותך בכלא, ויחזירו אותך חזרה לשם (עשו את זה לחבר טוב שלי מסכן עשה כל קורס אפשר בגף שלנו) עד שתישבר, לצה"ל לא באמת אכפת ממך עד כדי כך.

להוריד פרופיל יהיה קשה.

תתכונן נפשית למלחמה ארוכה.

מאחל לך הצלחה.

לרוב אני לא תומך בזה, אבל זה בסיס שבחיים, אבל בחיים אני לא אשכח את הגועל נפש שהם קוראים לו יחס אנושי שם...שרוף אותו.

תקשיב תרשום פה את הקורסים שקיבלת. יכול להיות שתיפול על קורס סבבה (שוב אני אומר, שלא תצפה להיות ב14 כבר בבית, סבבה ביחס לקורסים מגעילים)

אסטמרה לא מוציא אותך ישר מדרג א' (לפחות לא כמו שפטור נעליים מוציא אותך, למשל)

יש להם חדר לאסמטים, שהוא חדר כמו כל חדר אחר רק שתלו עליו דף A4 שרשום עליו חדר אסמטים

ראיתי קפס נתן לי קהס 42 וביקשתי עכשיו ועדת סף נקווה שיהיה בסדר

חמוצים קה"ס 42.

מבלי לקרוא את התגובות כאן... תסתכל על העתיד.

אולי שווה לך להשקיע שלוש שנים, ולדעת שאם תשקיע בזה, תוכל בכיף

לעבוד בתעשייה האווירית וחברות דומות. יש להם ביקוש אדיר באזרחות.

אבל שוב, בחירה שלך, אם לתת שלוש שנים בשביל אופציה לעתיד.

הקורס מעייף, הרבה תורנויות (הייתי בטכני, זה אחת לשלושה שבועות היה בזמנו)

בסדיר אתה רואה את הבית פחות ממה שמרקו ראה את אמא שלו

מבלי לקרוא את התגובות כאן... תסתכל על העתיד.

אולי שווה לך להשקיע שלוש שנים, ולדעת שאם תשקיע בזה, תוכל בכיף

לעבוד בתעשייה האווירית וחברות דומות. יש להם ביקוש אדיר באזרחות.

אבל שוב, בחירה שלך, אם לתת שלוש שנים בשביל אופציה לעתיד.

הקורס מעייף, הרבה תורנויות (הייתי בטכני, זה אחת לשלושה שבועות היה בזמנו)

בסדיר אתה רואה את הבית פחות ממה שמרקו ראה את אמא שלו

בתכלס אין באמת עתיד בתעשייה, אולי רק להנדסאי אחרי קבע או מהנדס עם נסיון צבאי לקורות חיים.

אבל בכל זאת מסכים שזו טעות גדולה ועדיף לעשות שירות משמעותי מאשר בית זונות.