Jump to content

זה רק אני או ש....

רומן קקדילה

Recommended Posts

זה רק אני או שגם אתם מסתבכים לומר את שמם של הקבוצה - משנגדבלאך

אחי, אם כבר הקבוצה ההולנדית שבן סהר היה בה, ואנז'י מחצ'לקה.

זה רק אני או שכשאתה רוצה להירדם עם הטלוויזיה ואתה כבר בתוך המיטה אתה מגלה שהשלט על השולחן ואתה צריך לקום ולהרוס את ה"מבנה" שבנית עם השמיכה?

זה רק אני אבל כל פעם שתיכנס מתחת לשמיכה בלילה השלט יעוף מהמיטה ויתפרק ל12 חתיכות?

אין לך מושג אפילו..

כולך עייף , הבית ישן , מרים תשמיכה ובום , פיצוץ שמרעיד את כל הבית + צריך להרים את הסוללות שעפו מתחת למיטה.

אין לך מושג אפילו..

כולך עייף , הבית ישן , מרים תשמיכה ובום , פיצוץ שמרעיד את כל הבית + צריך להרים את הסוללות שעפו מתחת למיטה.

זה רק אני או שמתי שהווינדוס מסיים לעדכן וצריך להתחיל מחדש, לוחצים תמיד תזכיר לי עוד 4 שעות.

או שמתי שהעכבר לא עובד אתה דופק אותו 5 פעמים על השולחן ואתה צועק:" סעמק תעבוד"

זה רק אני או שכל פעם בנושא יתר משחקי המחזור בליגה ואתה בלחץ בזמן משחק של חיפה או שקר כלשהו אחר יבוא לך מישהו וירשום "כוסעמק אני 1/5 ביציע". ואתה חושב בראש, זה מה שמעניין אותך עכשיו?

זה רק אני או שכל פעם בנושא יתר משחקי המחזור בליגה ואתה בלחץ בזמן משחק של חיפה או שקר כלשהו אחר יבוא לך מישהו וירשום "כוסעמק אני 1/5 ביציע". ואתה חושב בראש, זה מה שמעניין אותך עכשיו?

היציע מהמר>מכבי

זה רק אני או שהחלון ההעברות בלחיגה הישראלית בכדורסל אף פעם לא סגור? כל יום איזה גארד חותם בהפועל, ופורווד בירושלים

כן, זה כל החבורה הזאת שלהם

ומצטער, זה פשוט דרש. שרם ולקס משחקים בנוער של הפועל גג אבל גג 5 שנים. אלה בנוער של חיפה נמצאים בגיל נוער כבר עשור.