Jump to content

מתי והאם בכלל נראה ממכבי סמפטומים של קבוצה אלופה?

roeeco

Recommended Posts

שמעו, את הסיבוב הראשון סיימנו עם 28 נק'.

אנחנו צריכים להגיע לפלייאוף עם מינימום 57-59 נק' כדי לראות שיפור מסויים בצבירת הנקודות.

יש יתרון כלשהו להגיע לפליאוף ממקום ראשון(חוץ מהמובן מאליו)? מבחינת סדר המשחקים או משהו כזה?

כי השנה זה בית החוץ.

לא

מלבד הקטע של להיות עם יותר נקודות מהיריבה וזה.

נראה לי אם לוקחים אליפות אתה חותך ורידים

ממש לא.

אבל הבדיחה מאוסה ולעוסה, והקטע שאתה חי בלה לה לנד טיפשי.

אם היה ככה אז ככה

אם ככה אז ככה.

אם היה לכולנו שכל אז לא היינו אוהדי כדורגל בארץ.

אם ואם ואם ואם.

בפועל? מכבי כרגע מקום ראשון, יכולת לא מזהירה, אבל לא חרפה, כשחיפה מתחילה לזנב בנו, והפועל פח.

בפועל לא ניצחנו שום משחק גדול העונה שהיינו צריכים וכשידענו שאם ננצח יהיה שמח.

תגיע לפלייאוף ממקום ראשון.

קח שם כמה שיותר נקודות.

זו המטרה.

כל השאר זה גיבוב שטויות.

שורה תחתונה?

לא משנה איפה אנחנו עכשיו.

אני זוכר שבתחילת העונה אמרת משהו כמו "עזוב, בוא נראה באיזה מקום נהיה בינואר" :whistling:

כן, שני סיבובים.

אני מניח שיש קשר בין המיקום לסדר המשחקים, ואולי גם עדיפות מסוימת. למשל לארח את המשחק נגד המקום השני בסיבוב השני של הפליאוף וכו'

אני מניח שיש קשר בין המיקום לסדר המשחקים, ואולי גם עדיפות מסוימת. למשל לארח את המשחק נגד המקום השני בסיבוב השני של הפליאוף וכו'

דווקא בסיבוב השני המקום השני מאחר את הראשון

http://football.org.il/SiteCollectionDocuments/FTP/lee/%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%94%2012-13/%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A3%20%D7%A2%D7%9C.pdf

אנחנו חייבים לארח את הדרבי הראשון בפלייאוף בבית.

זה המשחק שיקבע את העונה לדעתי (במידה והמאבק הוא בינינו לבינם כמובן).

אנחנו חייבים לארח את הדרבי הראשון בפלייאוף בבית.

זה המשחק שיקבע את העונה לדעתי (במידה והמאבק הוא בינינו לבינם כמובן).

המאבק לדעתי יהיה בינינו לבין חיפה. אני לא מספיד את הפועל אבל ברור לי לחלוטין שחיפה לא תהיה בפער של 8 נקודות מאיתנו בפליאוף ויותר מזה, כבר בזמן הקרוב הפער יצומצם. לגביי הפועל החודש הקרוב יקבע עבורם הרבה, באיזה מצב הם ואנחנו נגיע לדרבי הקרוב ואם הם ימכרו את תמוז או לא.

אני די בטוח שחיפה תעבור את הפועל עד הפליאוף, אני רק מקווה שהם לא יגיעו אלינו כי ברגע שהם יעשו את זה (זה תלוי בנו כמובן ובקצב צבירת הנקודות שלנו) אז הם יהיו במומנטום ששום דבר לא יעזור נגדם.

ועכשיו שאני עובר על לוח המשחקים בפליאוף לדעתי יש יתרון לקבוצה שתסיים במקום הראשון. גם היא תארח 2 משחקי בית רצוף (מקום 6 ומקום 2) שזה נותן אפשרות לפתיחת פער בשלב מכריע של העונה וגם היא מסיימת בשלושה משחקים נגד הקבוצות התחתונות בפליאוף שהמשחק האחרון הוא בבית נגד מקום 5 בזמן שמחזור לפני הסיום מקום 2-3 מתכתשות ביניהן.

עשו את זה בצורה ראויה כי אני חושב שלקבוצה שמגיעה במקום הראשון ראוי שיהיה לה יתרון מסוים.

אני זוכר שבתחילת העונה אמרת משהו כמו "עזוב, בוא נראה באיזה מקום נהיה בינואר" :whistling:

ואנחנו ראשון וזה מעולה ואני מאושר מזה.

אבל אוסקר אמר שנתייחס לזה שישה מחזורים לסוף.

ת'כלס אני מודה ששכחתי שיש פלייאוף.

בהקשר של תואר? אין רלוונטיות לאיזה מקום אנחנו עכשיו לצערי (מודה שחשבתי שנסיים את העונה לפני)

אני מקווה שמכבי תמשיך בגרף ההתקדמות שלה, ושלא נקבל בראש גם בסיבוב הזה מאלו שיהיו בפלייאוף העליון. (ולא משנה לי כמה הפסדנו, 4 הפסדים 2 מהם לקבוצות שבפלייאוף יהיו נגדנו בקרב ישיר על אליפות)

חיפה בנוער , בדיוק לזה התכוונתי, מכבי מובילה , יותר טובה בחצי השני ואז משום מקום , מעבר לתוספת הזמן הרחקה מהחצי של שחקן חיפה + טעות ביציאה של טובלי (שהיה מצוין היום דרך אגב) וחיפה משווה.

במקום שיהיה 5 הפרש ומומנטום של שתי הפסדים רצופים לחיפה, תיקו שני של פיספוס למכבי והרגשת ניצחון לירוקים.

שוב זה לא משנה איך זה יסתיים אחרי משחק כזה יש ריח באוויר.

הפלייאוף הולך להיות אחד המפחידים אני לא בנוי לרמה כזאת שת לחץ,

אליפות הקיזוז של הפועל תהיה כלום לעומת מה שילך בפלייאוף השנה

גם אם ניקח את כל הנקודות עד סוף הסיבוב שום דבר לא בטוח ולא סגור.

לשאול האם בכלל ניראה סמפטומים של אלופה ממכבי זה לא משהו שאפשר לענות עליו פה אחד.

הכל תלוי בעיני המתבונן,וזה יותר שאלה אישית.

לדעתי בהמשך העונה נראה את זה יותר טוב באחוזי החזקת כדור גבוהים יותר.

לשאול האם בכלל ניראה סמפטומים של אלופה ממכבי זה לא משהו שאפשר לענות עליו פה אחד.

הכל תלוי בעיני המתבונן,וזה יותר שאלה אישית.

לדעתי בהמשך העונה נראה את זה יותר טוב באחוזי החזקת כדור גבוהים יותר.

ואז מה?

כמו בדרבי?

מחר המבחן של מכבי, אם הם עם "מנטליות של אלופים" הם מנצחים בשיניים, אם לא? אז לא.

קל ופשוט.

מחר לא המבחן של מכבי, כל משחק מעכשיו ייקרא מבחן כי גם אם 2 היריבות ינצחו זה יהיה מבחן לבדוק האם אנחנו עומדים בלחץ.

ואם אחת מהן (שלא נדבר על שתיהן) תאבד נקודות המשחק שלנו גם יהיה מבחן בשאלה האם אנחנו יודעים לנצל מעידה של קבוצה אחרת ומסוגלים לפתוח פער.

המבחן האמיתי שלנו הוא בניצחון על היריבות שמתמודדות איתנו על התואר. עשינו את זה יפה נגד חיפה בסיבוב הראשון, בשני היו חסרות כמה דקות בשביל לסיים בתיקו שהיה נותן לנו היום הרבה אוויר.

ונגד הפועל בעטנו בדלי. מצד אחד יש את היכולת הטובה של הקבוצה והעמידה הנכונה על המגרש. ומצד שני, חוסר ניסיון מוחלט שלנו לעומת היריבות שכבר כמה שנים מתחרות ביניהן ומגיעות לישורת האחרונה ולגמרי גביע.

ואז מה?

כמו בדרבי?

מחר המבחן של מכבי, אם הם עם "מנטליות של אלופים" הם מנצחים בשיניים, אם לא? אז לא.

קל ופשוט.

בעיקרון יש משהו במה שהתכוונת שעם הלחץ הניצחון חשוב, אבל לא חושב שזה המבחן

מה שכן תיקון קטן, ניצחון בשיניים זה ניצחון דחוק, קשה.

ואז מה?

כמו בדרבי?

קל ופשוט.

מחר המבחן? ואם מנצחים את באר-שבע בבית (לא מזלזל בכלל כמובן) אז עברנו את המבחן?

דיברנו על זה רבות פה בפורום. המבחנים הם בעיקר במשחקי החוץ מול הקבוצות מקום 7 ומעלה ובנוסף במפגשים הישירים מול הפועל וחיפה. והעונה (לצערי הרב) עם הפליאוף המזורגג הזה יהיו עוד הרבה מבחנים.

ובכלל כל הדיבורים פה הם שטויות, עד שלא נעמוד במילה שלנו נמשיך מעונה לעונה לבכות את גורלנו

הכל מתאזן בחיים,אם לא ננצח את הדרבי בעוד חודש אז זה יקרה בפלייאוף

כנ"ל לגבי חיפה,מתישהו(כנראה נגד הפועל)יבוא ההפסד שלהם והם יכנסו לתקופה לא טובה

קצב צבירת הנקודות של חיפה פשוט לא הגיוני

העונה תקום ותיפול על משחקי הפליאוף נגד הפועל ונגד חיפה, אם שם ננצח זה שלנו.

גם לא יזיק לקחת את הדרבי הקרוב (חובה!!!!!).

חשוב מאוד גם איך תגיע לפליאוף הזה. למקום הראשון יש יתרון מסויים מבחינת סדר המשחקים (לדעתי לפחות) ויותר מזה - אם תגיע בפור על המתמודדות איתך (חיפה והפועל) זה חשוב כי בכל מקרה יש גם עניין פסיכולוגי לא פשוט. בעונת הקיזוז חיפה היתה טובה יותר מרבית העונה אבל שההפרש קוזז (לא ספורטיבי בעליל אבל עזוב) והם הגיעו למשחק העונה בבית בהפרש של 3 נק' הם הפסידו והשאר היסטוריה.

כל משחק זה מלחמת עולם.

אה, ולאלו שבונים על הפועל שתעצור את חיפה, לא מבין למה אתם חושבים ככה (בסדר השנים האחרונות) חיפה משחקת הרבה יותר טוב מהפועל