Jump to content

רוברט ארנשאו עוזב

Recommended Posts

איגואנה לפעמים (את האמת בדרך כלל) אתה כזה מציק שבא לי להביא לך נוק אאוט דרך המסך, כוסעמו אומרים לך הבן אדם עזב בגלל בעיות אישיות למה אתה חייב לתסרט פה אנשים עם ספקלוציות שונות ומשונות ועוד לנסות להוציא את הנהלה איכשהו לא בסדר.

עזב? שיהיה לו לבריאות , לא כל דבר זה קונספירציה.

איגואנה לפעמים (את האמת בדרך כלל) אתה כזה מציק שבא לי להביא לך נוק אאוט דרך המסך, כוסעמו אומרים לך הבן אדם עזב בגלל בעיות אישיות למה אתה חייב לתסרט פה אנשים עם ספקלוציות שונות ומשונות ועוד לנסות להוציא את הנהלה איכשהו לא בסדר.

עזב? שיהיה לו לבריאות , לא כל דבר זה קונספירציה.

אף אחד פה לא מוציא את ההנהלה לא בסדר, אני בכלל לא מדבר על ההנהלה ולא בא אליהם בטענות, אני לא מבין מה אתה רוצה.

אתה מאוד תמים אם אתה חושב שארנשואו לא עוזב מסיבות מקצועיות בלבד.

זה ברור לכל אוהד כדורגל ממוצע.

אף אחד פה לא מוציא את ההנהלה לא בסדר, אני בכלל לא מדבר על ההנהלה ולא בא אליהם בטענות, אני לא מבין מה אתה רוצה.

אתה מאוד תמים אם אתה חושב שארנשואו לא עוזב מסיבות מקצועיות בלבד.

זה ברור לכל אוהד כדורגל ממוצע.

טוב קיצר זדיין. עוד יצור תוצרת זוקיף, ראש קופסא והדבע ההוא עם התשתיות

טוב קיצר זדיין. עוד יצור תוצרת זוקיף, ראש קופסא והדבע ההוא עם התשתיות

תירגע עם הדיבור ומהר ילדון.

יושב פה אוהד ואומר שהוא מאמין שהשחקן הנ"ל עוזב את הקבוצה מסיבות מקצועיות יותר מאשר משפחתיות, דעה לגיטימית לחלוטין.

מתפתח פה "ריב" מפגר לגמרי לגבי הסיבה שהשחקן עוזב את הקבוצה, אתם שמים לב לדיון הזה?

ראית אותי מדבר מלוכלך? ראית אותי מתלהם? מה אתה משחק אותה גבר?

חבל,באמת שזה שחקן שממש קל להתחבר אליו וראו כמה הוא התחבר לקבוצה ורצה בהצלחתה.

גם כמחליף וגם כפותח,שחקן טוב שבהחלט היה שווה שישאר בסגל.

תודה על הכל,במיוחד על ה2-1 מול אשדוד,המשחק הראשון שראיתי של מכבי שחזרתי לארץ.

אנשים תתחילו לקרוא לפני שאתם מזיינים את השכל.

הוא אמר לאתר הרשמי שהוא עוזב בגלל שקרו בעיות אישיות שקשורות למשפחה שלו שהוא מעדיף לא לפרט , אז מאיפה הבאתם את הספקולציה שמכבי העיפה אותו?

לא אנשים, איגואנות ושאר זוחלים.

שום החמצה ושום נעליים לא מתאים לשיטה הזאת. מתאים יותר לשיטה של 2 חלוצים.

שחקן עם רקורד מאוד מרשים אבל לא השחקן שהיינו צריכים נקווה שיבוא חלוץ/שחקן אגף שבאמת ישדרג אותנו אנחנו לא צריכים זרים בשביל שיתנו אקסטרה מהספסל.

מציאות בטחונית זה נכון, הרבה זרים חזרו הביתה אבל חזרו לקבוצה. פה הרי לא מדובר בעניין בטחוני אלא אישי כמו שמספרים לנו, ומאחר ואאין לנו מושג במה מדובר אז אין לי מה לומר. אבל, לא נראה לי שפלקאו למשל כשחקן הרכב באתלטיקו פתאום יעזוב בגלל עניינים משפחתיים בקולומביה.

לפלקאו יש יותר מה להפסיד, פחות לאן לחזור, ושופכים עליו מיליונים ככה שלא יוותרו עליו בקלות.

בסה"כ אין לי מושג מה הסיפור עם ארני, אבל גם מקווה שלאף עיתונאי בארץ לא יבוא לחטט פתאום, כי זה עניין פרטי שלו ולא שלנו.

ברור שאם הוא היה שחקן הרכב של 15 גולים בחצי עונה היו יותר מתעקשים, אבל זה לא רק עניין של טובת הקבוצה אלא גם של טובת השחקן - אתה לא תחזיק פה מושאל שיש לו בעיות משפחתיות כדי שיעלה מהספסל פעם בשבוע או שבועיים ל-20 דקות ואולי ישים גול. זה ידכא אותו יותר שלא משחררים אותו כשבקושי משתמשים בו בכל מקרה. ואם נחזור רגע לטובת הקבוצה, מה הוא יגיד עליה לששחקן שיבקש המלצה אם היו מחזיקים אותו בכח? לעומת זאת, מה יגיד עכשיו? מאמין שיגיד שמקום חם מאוד ושיצאו עשר איתו כי הבינו שלא קל לו.

כך או כך באמת שמבחינתי העניין גמור ככה שאין מה לחפור בו הרבה מעבר למה שנאמר, ולבדוק עד כמה המצב המשפחתי שצויין קריטי. עניין אישי של רוברט וצריך לכבד את זה לדעתי.

תירגע עם הדיבור ומהר ילדון.

יושב פה אוהד ואומר שהוא מאמין שהשחקן הנ"ל עוזב את הקבוצה מסיבות מקצועיות יותר מאשר משפחתיות, דעה לגיטימית לחלוטין.

מתפתח פה "ריב" מפגר לגמרי לגבי הסיבה שהשחקן עוזב את הקבוצה, אתם שמים לב לדיון הזה?

ראית אותי מדבר מלוכלך? ראית אותי מתלהם? מה אתה משחק אותה גבר?

אני לא הולך להיכנס איתך לבן כמה אני, אבל גם אם ?ילדון בן 18-20? היה רושם לך את זה, אין הבדל ממני. אתה מחפש להצית ולזיין תמוח, כל ?ילדון? יבחין בזה.

מבאס לאבד שחקן חיובי כמוהו, שיודע להכנס לעשות שינוי במשחק.

מצד שני, אי אפשר להחזיק גם אותו וגם את קולאוטי יחד כי:

שניהם מבוגרים, שלא יהיו פה בעונה הבאה, נפצעים בקלות, מרוויחים הרבה מעבר לתרומה (היפה) שלהם, ומשחקים בדיוק על אותה משבצת (אך ורק בשפיץ).

ארנשאו עשה רושם שהוא שחקן טוב מקולאוטי, אבל תפס משבצת זר, והיו קבוצות שמוכנות לקלוט אותו.

הייתי מעדיף שהוא ישאר, ושקולאוטי וגורי או גונזאלו ישוחררו.

מההתחלה ראו שארנשואו שחקן יחסית מוגבל, עושה לא מעט שטויות... מה שכן הוא מצא מקום טוב ברוטציה וחבל שהוא לא מסיים איתנו את העונה.

עכשיו אחרי השחרור שלו זה כבר יותר ברור לאיפה הדברים הולכים ולאיפה אנחנו צריכים חיזוקים להשלמת הסגל:

חלוץ אחד כי כרגע יש רק שלושה (במיוחד אם רוצים להשאיל את בן בן יאיר), קשר התקפי אחד (יש רק מרגוליס, מיכה וגונזאלו) ולפי דעתי צריך גם מגן שמאלי צעיר שיתן גיבוי לזיו.

בנוגע למגן ימני אני חושב שגורי נותן שם הרבה כח ויש שם גם את עומר ורד. לא צריך חיזוק בעמדה הזאת.

הביא 6 נק' חשובות .

ההחלטה לשחרר אותו הייתה כלכלית - עלות מול תועלת , נכון שהוא כבש 2 שערים חשובים אבל להשאיר אותו עד סוף העונה היה עולה כמעט 2 מיליון שקל.

החלטה טובה של ההנהלה .

באסה, במיוחד שנראה שהוא בחור חיובי שלא יעשה בלאגן גם אם הוא לא פותח בהרכב ( ותאמת שהוא לא קיבל הזדמנות אמיתית ).