Jump to content

רוברט ארנשאו עוזב

Recommended Posts

עכשיו הראו אותו בנוקיה במשחק של מכבי יושב עם גונזלו גארסיה ואיזו כוסית!

הם לא היחידים

Omer Vered

בהיכל עם הילד

See Translation

— with Dor Micha

בין הזרים היחידים שהגיעו בשנים האחרונות שהיה נראה שבאמת אפשר להרוויח מהם משהו, גם אופי מקצועני לגמרי לפי מה שנראה, חבל...

אבל סומך בעיניים עצומות על הצוות המקצועי.

חבל מאוד. יחסית לכמות הדקות שקיבל (וזה בסדר, שיחקו לפניו טובים יותר) נתן 2 שערים ושניהם חשובים מאוד. אחד היתרונות שיש לנו בחוד על פני קבוצות מתחרות זה העומק מבחינת הכלים ההתקפיים שיש לנו על הספסל ואני מאמין שיביאו חלוץ נוסף. אני עדיין לא רוצה שישפכו כסף על אבוחצירה.

המשקל של קולאוטי חד ויציב הופך למכריע עכשיו, מקווה שיחזור מהמתיחה ויתן שערים על ההתחלה.

ולגביי הקטע של אנשים שעוזבים כדי להיות קרוב למשפחה, אנחנו לא איזו קבוצה תאילנדית שחותמים בה כדי לקבל אור שמש וים. אנחנו מועדון מקצועני וראוי שמי שיבוא לפה יבוא מראש כדי להישאר, זה נשמע הזוי שזו הסיבה כי בכדורגל מקצועני אין שטויות כאלו ושחקנים מכבדים את מקום העבודה שלהם, רק בישראל מתייחסים לזה כפארטייה.

איזה באסה

היה בין האכפתיים יותר, עשה טוב על הנשמה שכל סוף משחק לא משנה מה היתה התוצאה הוא הגיע עד הקהל מחא כפיים לכולם, הוא הראה שאכפת לו, שהוא מעריך את הקהל. מאוד התחברתי , אחלה גבר!

[quote name='מנש שער 11' timestamp='1357247381' post=

ולגביי הקטע של אנשים שעוזבים כדי להיות קרוב למשפחה, אנחנו לא איזו קבוצה תאילנדית שחותמים בה כדי לקבל אור שמש וים. אנחנו מועדון מקצועני וראוי שמי שיבוא לפה יבוא מראש כדי להישאר, זה נשמע הזוי שזו הסיבה כי בכדורגל מקצועני אין שטויות כאלו ושחקנים מכבדים את מקום העבודה שלהם, רק בישראל מתייחסים לזה כפארטייה.

שאוטט חתם הייתה מציאות ביטחונית שונה, הגיוני שהאישה נבהלה ורצתה אותו מחוץ לארץ הבעייתית הזאת אז קשה לבוא אליו בטענות.. לגבי ארנשואו נראה שהוא נהנה מאוד ורק לפני שבוע נשמע נחוש לקראת המשך העונה, כנראה קרה משהו לא נעים שהוא מעדיף לא לפרט וזה דברים שיכולים לקרות בכל מקום ולא רק בארץ..

שאוטט חתם הייתה מציאות ביטחונית שונה, הגיוני שהאישה נבהלה ורצתה אותו מחוץ לארץ הבעייתית הזאת אז קשה לבוא אליו בטענות.. לגבי ארנשואו נראה שהוא נהנה מאוד ורק לפני שבוע נשמע נחוש לקראת המשך העונה, כנראה קרה משהו לא נעים שהוא מעדיף לא לפרט וזה דברים שיכולים לקרות בכל מקום ולא רק בארץ..

מציאות בטחונית זה נכון, הרבה זרים חזרו הביתה אבל חזרו לקבוצה. פה הרי לא מדובר בעניין בטחוני אלא אישי כמו שמספרים לנו, ומאחר ואאין לנו מושג במה מדובר אז אין לי מה לומר. אבל, לא נראה לי שפלקאו למשל כשחקן הרכב באתלטיקו פתאום יעזוב בגלל עניינים משפחתיים בקולומביה.

חבל מאוד, השחרור שלו מפתיע מאוד.

ארנשואו שחקן מצויין, חי את המשחק, גולר, שחקן מרגש בכלל(סלטות וכאלה.. חח ).

פספוס של מכבי, לא מבין את המהלך הזה..

חבל מאוד, השחרור שלו מפתיע מאוד.

ארנשואו שחקן מצויין, חי את המשחק, גולר, שחקן מרגש בכלל(סלטות וכאלה.. חח ).

פספוס של מכבי, לא מבין את המהלך הזה..

תקרא שוב (למרות שכנראה לא קראת בפעם הראשונה גם)

"נסיבות שונות ובעיות אישיות הקשורות במשפחה, מחייבות אותי לחזור לקרדיף. העזיבה של מועדון גדול כמו מכבי ת"א מאוד קשה בעיקר בגלל המצב בו הוא נמצא. אני מאוד שמח שהצלחתי לתרום למיקום הקבוצה בראש הטבלה ומקווה שהשחקנים ימשיכו בעבודה ויזכו באליפות בסוף העונה. אני רוצה להודות לכל האוהדים על התמיכה ולאנשי המועדון שהיו נהדרים. אמשיך לעודד את מכבי למרות המרחק ולקוות שהמועדון יזכה להישגים משמעותיים בעתיד. אני מאוד עצוב לעזוב את ת"א ומרגיש כבוד שיצא לי לשחק במועדון כה מפואר בו הכרתי ויצרתי חברויות לכל החיים".

תקרא שוב (למרות שכנראה לא קראת בפעם הראשונה גם)

"נסיבות שונות ובעיות אישיות הקשורות במשפחה, מחייבות אותי לחזור לקרדיף. העזיבה של מועדון גדול כמו מכבי ת"א מאוד קשה בעיקר בגלל המצב בו הוא נמצא. אני מאוד שמח שהצלחתי לתרום למיקום הקבוצה בראש הטבלה ומקווה שהשחקנים ימשיכו בעבודה ויזכו באליפות בסוף העונה. אני רוצה להודות לכל האוהדים על התמיכה ולאנשי המועדון שהיו נהדרים. אמשיך לעודד את מכבי למרות המרחק ולקוות שהמועדון יזכה להישגים משמעותיים בעתיד. אני מאוד עצוב לעזוב את ת"א ומרגיש כבוד שיצא לי לשחק במועדון כה מפואר בו הכרתי ויצרתי חברויות לכל החיים".

קראתי, אני פשוט לא קונה את זה.

כל זר, במדינה זרה, מתגעגע למשפחה שלו, בסה"כ הוא הושאל פה לשנה בודדה, אם כל כך ההתאקלמות הייתה קשה לו, הוא יכל לחכות לסוף השנה.

תאמין לי שכל הזרים בארץ ישראל, בכל הענפים(כדורסל,כדורגל וכו') מתגעגעים למשפחות שלהם, במיוחד אחרי מבצע "עמוד ענן", אז כולם יעזבו את הארץ?

אלו הם החיים של ספורטאי.

כל זר, במדינה זרה, מתגעגע למשפחה שלו, בסה"כ הוא הושאל פה לשנה בודדה, אם כל כך ההתאקלמות הייתה קשה לו, הוא יכל לחכות לסוף השנה.

תאמין לי שכל הזרים בארץ ישראל, בכל הענפים(כדורסל,כדורגל וכו') מתגעגעים למשפחות שלהם, במיוחד אחרי מבצע "עמוד ענן", אז כולם יעזבו את הארץ?

אלו הם החיים של ספורטאי.

אתה חיי בסרט אחי

אלו הם החיים של ספורטאי.

איפה כתוב שהוא עזב בגלל געגועים?

איפה כתוב שהוא עזב בגלל געגועים?

עזוב זאת לא הפואנטה, גם אני יכול לשחק אותה ראש קטן.

בוא נשים את הדברים על השולחן - עוזב פה שחקן שמלכתחילה מכבי לא רצו כל כך שיישאר.

הרי אם מכבי היו רוצים שהוא יישאר, ואם מכבי היו מרוצים ממנו, הוא היה נשאר, וזה ברור לשנינו.

מכבי לא היו בטוחים ב-100% עם התפוקה של השחקן הזה, ולכן הוא עוזב - זו הסיבה העיקרית.

יכול להיות שיש דברים במשפחה - זה לא סיבה מספקת לעזוב קבוצה.

אנשים תתחילו לקרוא לפני שאתם מזיינים את השכל.

הוא אמר לאתר הרשמי שהוא עוזב בגלל שקרו בעיות אישיות שקשורות למשפחה שלו שהוא מעדיף לא לפרט , אז מאיפה הבאתם את הספקולציה שמכבי העיפה אותו?

חבל. בעיקר כי נראה שיש חיבור נפלא בקבוצה, ומסתמן שיהיו לא מעט שינויים כבר בינואר. מאוד מיותר לדעתי. אין סיבה להחתים יותר מ2 שחקנים, ואין סיבה לשחרר שחקנים.