Jump to content

גיא צרפתי

אוקטובר

Recommended Posts

בסוף עונת 98 ניצחנו 7 באשדוד, נראה לי קלינגר פרש אחרי זה וצרפתי שם צמד (הראשונים שלו)

מי מאשר?

עריכה: מהאתר הרשמי http://www.maccabi-t...il/iw/match/475

רק עכשיו אני קולט שממש באתר יש את כל ההיסטוריה של המשחקים שלנו על מגש של כסף.

מדהים.

על זה ההנהלה דיברה כשהם הופתעו שלא הייתה שום הנצחה למורשת הקבוצה.

היה אחד האהובים עליי אם לא האהוב בסוף השנות ה-90.

גם בנתניה אהבתי אותו, ירד לי ממנו מאוד כשהתגרה בקהל שלנו אחרי ששוחרר לנתניה (עונה קודם לכן גם כבש מולנו ואפילו קיבל עידוד מאוהדי מכבי בקופסא), וכמעט דפק לנו את האליפות. סבבה שכמעט דפק לנו אותה, הבעיה היתה עם התנועות לקהל שבסה"כ עוד אהב אותו עד אז. ואז עבר להפועל, ומאז שיילך לאלף עזאזל.

קיבל אהבה והחליט לירוק לבאר ששתה ממנה.

חבל.

צרפתי התחיל בעונת 97',כשהזדמנות ממשית הוא קיבל ב-98'

המשחק במנש דיבר עליו ביום שישי מול חיפה בר"ג נגמר ב-1-2 לנו,בעונת 99',צרפתי לא כבש.

את השער של צרפתי בבעיטה חופשית במדי מכבי בניצחון על חיפה,הוא הבקיע כשניצחנו אותם בעונת 2000 0-3 באיצ' ר"ג בסיבוב השלישי,כשהוא מבקיע את השער השלישי.

הנתון שהבאתם מהאתר הרשמי הוא לא מדויק,במחזור האחרון של 98' ניצחנו את עירוני אשדוד 1-7 ולא 1-6,מישהו טען שצרפתי כבש צמד במשחק הזה-אולי...כי חסר שם שער..

לגבי בן לוז- אכן את השער הראשון שלו הוא כבש במשחק הבכורה,בגיל 16 ,ועוד שער ניצחון כבר בדקה ה-3. מול מכבי פ"ת במשחק-בית באשדוד.(מחזור 13,עונת 95')

כעבור שבועיים (מחזור 15 מול הפועל ב"ש,איצטדיון ר"ג הוא שיחק את משחקו השני,וכבש גם אז את שער הניצחון,0-1.

הנתון שהבאתם מהאתר הרשמי הוא לא מדויק,במחזור האחרון של 98' ניצחנו את עירוני אשדוד 1-7 ולא 1-6,מישהו טען שצרפתי כבש צמד במשחק הזה-אולי...כי חסר שם שער..

כתוב 6-1 אבל מצויינים שם 8 שערים

צרפתי התחיל בעונת 97',כשהזדמנות ממשית הוא קיבל ב-98'

המשחק במנש דיבר עליו ביום שישי מול חיפה בר"ג נגמר ב-1-2 לנו,בעונת 99',צרפתי לא כבש.

את השער של צרפתי בבעיטה חופשית במדי מכבי בניצחון על חיפה,הוא הבקיע כשניצחנו אותם בעונת 2000 0-3 באיצ' ר"ג בסיבוב השלישי,כשהוא מבקיע את השער השלישי.

לגבי בן לוז- אכן את השער הראשון שלו הוא כבש במשחק הבכורה,בגיל 16 ,ועוד שער ניצחון כבר בדקה ה-3. מול מכבי פ"ת במשחק-בית באשדוד.(מחזור 13,עונת 95')

כעבור שבועיים (מחזור 15 מול הפועל ב"ש,איצטדיון ר"ג הוא שיחק את משחקו השני,וכבש גם אז את שער הניצחון,0-1.

אשדוד היה 8-1 לדעתי

חלוץ עופר לוי חח

ואפי צפריר זה אפי צפריר שבהפועל פ"ת לא?

ולפי כל האתרים צרפתי כבש את הצמד הראשון שלו שבוע שעבר נגד הפועל אז התוצאה מול אשדוד כנראה 7 ולא 8

וגם אצלי הוא נשרף אחרי הגול נגד נתניה באליפות האחרונה ואך שהזיבלון הזה רץ אלינו ליציע עם התנועות והיישששש

הזה בפנים לא ישכח והוא שרוף

מישהו יכול להסביר יותר על המשחק הזה? הוא נמחק קליל מזכרוני

בן לוז שיחק גם בהפועל חיפה אבל לפני 12 שנה בערך בעונת האליפות או עונה אח"כ. בעונת האליפות היה נדמה לי גם את חיים חג'ג' למי שזוכר...

בן לוז שיחק גם בהפועל חיפה אבל לפני 12 שנה בערך בעונת האליפות או עונה אח"כ. בעונת האליפות היה נדמה לי גם את חיים חג'ג' למי שזוכר...

חג'ג' בן לוז צרפתי בן דיין ועוד רבים וטובים

כ"כ חבל שהם הגיעו באחת התקופות האפורות של המועדון.

מישהו יכול להסביר יותר על המשחק הזה? הוא נמחק קליל מזכרוני

נתניה הייתה הכבשה השחורה של כל קבוצות הצמרת אם אתה זוכר

וצרפתי היה עם עונה בת זונה הוא כבש נגד כל הגדולות אם אני לא טועה

היה חשוב לו להדגיש שחבל שוויתרו עליו.

חלוץ עופר לוי חח

ואפי צפריר זה אפי צפריר שבהפועל פ"ת לא?

ולפי כל האתרים צרפתי כבש את הצמד הראשון שלו שבוע שעבר נגד הפועל אז התוצאה מול אשדוד כנראה 7 ולא 8

עופר לוי היה מגן ימני

בא מבני יהודה

חיים חגג היה תגלית העונה בדאבל 96

בן לוז שיחק ב95 ובעונת הדאבל היה פצוע רוב העונה

צרפתי בן דיין דוד רביבו גפרי ישי דני משען וכל הדור הזה עלו בשנה שנתיים אחרי הדאבל, שנות גרנט האפורות

נגד אשדוד נגמר 7-1 בוודאות

כמה מתוך הדור הזה עזבו וחלקם נשארו. אליהם הצטרף הדור של בן חיים, ביטון ועובד כדי לייצר את הקבוצה שלקחה שני גביעים ואליפות

המשחק המדובר נגד נתניה, נגנר 3-1 להם או 2-0 להם? אני זוכר בוודאות ששתי התוצאות היו בשני משחקים שונים בקופסא. יש מצב זה אותה עונה אפילו?

המשחק המדובר נגד נתניה, נגנר 3-1 להם או 2-0 להם? אני זוכר בוודאות ששתי התוצאות היו בשני משחקים שונים בקופסא. יש מצב זה אותה עונה אפילו?

אותה עונה,עונת האליפות,ובהפרש לא כל כך גדול אחד מהשני

לא היה הפסד 3-2 בקופסא בעונת האליפות? משהו עם גול ניצחון של ישמעל אדו..?

לא.

היו 3 משחקים באותה עונה, 5-0 לנו עם שלושער של אבי, 2-0 להם ו3-1 להם(משחק ארור, לא אישכח איך גדי ושטראובר הליצן נכנסו אחד בשני וגמרו אחד לשני את הרגליים.)

זאת אומרת שה5-0 היה בסיבוב ראשון? מוזר, כי זכרתי שאבי כבר היה מסופסל לאורך כמה משחקים ואז עלה במשחק הזה בגלל הרחקה של דגו או משהו כדי לתת שלושער ואז לחזור לספסל. אבל יש מצב שאני טועה.

בכל מקרה ה3-1 וה2-0 היו ארורים. ממש.

זאת אומרת שה5-0 היה בסיבוב ראשון? מוזר, כי זכרתי שאבי כבר היה מסופסל לאורך כמה משחקים ואז עלה במשחק הזה בגלל הרחקה של דגו או משהו כדי לתת שלושער ואז לחזור לספסל. אבל יש מצב שאני טועה.

היה בסיבוב הראשון, עם אבי כשחקן הרכב.

אבי סופסל פעם ראשונה נגד חיפה במחזור ה-14 בניצחון 3-2 כמו שאתה זוכר

אחרי זה במחזור 29 או 30 הפסדנו 2-0 לנתניה (גם הפועל ומכבי חיפה הפסידו שם) ואז לדגו נשברה הרגל

אבי חזר נגד בית"ר בטדי בניצחון של ה3-2 שלנו ואחרי זה בניצחון 5-0 על בני יהודה ואז 3-0 על הפועל פ"ת כשבכול המשחקים הוא כובש (צמד, שלושער ושער יחיד בהתאמה).

עזבו שטויות מי זוכר את ג'קי צרפתי??

היה את חוג הקטרגל הטוב ביותר ברמת גן

בחור עשר, היה יודע להוציא קליקים מהגב כמו מקצוען

לדגו נשברה הרגל במשחק נגד ראשון. השוער שלהם היה שלומי בן חמו, שנכנס לו ברגל בברוטליות.

כן יכול להיות לא הייתי בטוח אם זה היה נגד מכבי פ"ת או נגד ראשון

איזה רגע אכזרי (שעזר לנו לזכות באליפות, כי דגו לא היה מנפק את היכולת של נמני שרצה להוכיח יותר מהכל שהוא מס' 1)